Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: politá klávesnice

14.12.2006 09:06
BlackFrogco mám dělart když sem polil klávesnici, jen rtochuzj, a rted mi rto při srtisku jedné klávesy napíše ješrtě rtu vedle ní? rtady je rto pěkně viděrt:i) dá se rtoho zbavit?
14.12.2006 09:11
MatajonKdyz se tohle naposled stalo me, tak jsem rozmontoval klavesnici, vyndal elektronicky soucasti a vsechno umelohmotny slo pod sprchu, pripadne muzes jeste vycistit tlacitka jedno po druhym ...
14.12.2006 09:13
ZeliTohle dejte negdo do ftipu!!! :thumb

:p Sorry ze neporadim a ze se tlemim ale opravdu musim!
14.12.2006 09:14
BlackFrog[QUOTE=Matajon]Kdyz se tohle naposled stalo me, tak jsem rozmontoval klavesnici, vyndal elektronicky soucasti a vsechno umelohmotny slo pod sprchu, pripadne muzes jeste vycistit tlacitka jedno po druhym ...[/QUOTE]
a nevyschne rto rtreba do uzejrtra? konkrertne rto byl ananasovej kompot:)
14.12.2006 09:16
Smeli[QUOTE=BlackFrog]a nevyschne rto rtreba do uzejrtra? konkrertne rto byl ananasovej kompot[/QUOTE]

:D :D :D :D :D

Vyschne, ale bude to ještě horší :D :D :D :D :D

Snaž se to nějak vymýt... protože když to bude lepit, můžeš koupit novou...
14.12.2006 09:26
bobocoJá fakt nemůžu:D:D:D Po LCD s vysvíceným rohem mě tohle dostalo snad ještě víc... :D Ty překlepy jsou neskutečný:D:D:D

Prosím Tě, pokud máš běžnou klávesnici, pověs si ji na zeď, vezmi si 100,-CZK a zajdi si zejtra pro novou do jakéhokoliv slušného obchodu s výpočetní technikou:).

EDIT: Ananasovej kompot mám taky rád:D
14.12.2006 09:30
BlackFrogbohužel rto neni uplně obyč klávesnice...:I( do frtipů rto klidně dejrte mě rto rtaky připadá směšný ale blbý:i) ananas4ever:Dw
14.12.2006 09:33
boboco[quote=BlackFrog]bohužel rto neni uplně obyč klávesnice...:I( do frtipů rto klidně dejrte mě rto rtaky připadá směšný ale blbý:i) ananas4ever:Dw[/quote]

Tak ji odpoj, rozšroubuj (na linoleu, plovoucí podlaze nebo tak podobně, hlavně ne na koberci!) a jednoduše díl po dílu, kousek po kousíčku vyčisti, něco vysprchuj (větší plasty) zbytek (fólii s cestami a kontakty kláves) vezmi lihem. Tak se to pokus zase celé poskládat (to je to nejtežší a pokud jsi byl pečlivej, tak to nejspíš půjde:)
14.12.2006 09:42
BlackFrog[QUOTE=boboco]Tak ji odpoj, rozšroubuj (na linoleu, plovoucí podlaze nebo tak podobně, hlavně ne na koberci!) a jednoduše díl po dílu, kousek po kousíčku vyčisti, něco vysprchuj (větší plasty) zbytek (fólii s cestami a kontakty kláves) vezmi lihem. Tak se to pokus zase celé poskládat (to je to nejtežší a pokud jsi byl pečlivej, tak to nejspíš půjde:)[/QUOTE]
a co kdybych nic nemonrtoval a uzkusil rto vyreklamovart?:i)
14.12.2006 09:44
Konnorhe he klasika, ale nejhorší je malinovej sirup viz moje kámoška:) normálně to omyj a bude jak nová,... (jak už tady bylo řečeno)

ještě jeden poznatek: Když si to tam nalijete sami, je to k zasmání, ale když vám do klávesnice někdo nalije pivo (třeba na lanu) tak je to na zabití :-/
14.12.2006 09:47
BlackFrog[QUOTE=Konnor]he he klasika, ale nejhorší je malinovej sirup viz moje kámoška:) normálně to omyj a bude jak nová,... (jak už tady bylo řečeno)

ještě jeden poznatek: Když si to tam nalijete sami, je to k zasmání, ale když vám do klávesnice někdo nalije pivo (třeba na lanu) tak je to na zabití :-/[/QUOTE]
no já rto rtam nenalil, položil sem komport na srtůl I(na hromadu bordelui) a když sem se vrártil klávesnice byla mokrá:i) a ananas chudák na uzemi:i) a nešloby rto rtřeba umejrt jenom beuz rouzmonrtování? I(nechal bych rto dlouho sušširti)
14.12.2006 09:47
boboco[quote=BlackFrog]a co kdybych nic nemonrtoval a uzkusil rto vyreklamovart?:i)[/quote]

Víš, sám dobře vím, že reklamační oddělení velkých distributorů IT umí být velmi vstřícná a kolikrát uznají i nemožné, ale když se jim začnou lepit prsty k tlačítkům.... zkrátka, asi to neprojde:D -v tom horším případě Ti ještě naúčtujou neoprávněnou reklamaci nebo Tě nechají "opravu" - vyčištění zaplatit:D

-Máš kliku, že Ti jen zlobí klávesy při psaní, já jednou do klávesnice vylil kolu a klávesy se začaly mačkat úplně sami od sebe:D:D:D

-Promiň, fakt se omlouvám, ale když si Tě představím jak se Ti tam vylil ten kompot... mezi klávesama kousky ananasu... do toho Tvůj zděšený výraz a příspěvek na fóru s rozházenýma písmenkama:D:D Já se prostě nemůžu udržet, já si tu celou Tvou situaci představil a musím se smát ještě teď:D
14.12.2006 09:50
BlackFrog[QUOTE=boboco]Víš, sám dobře vím, že reklamační oddělení velkých distributorů IT umí být velmi vstřícná a kolikrát uznají i nemožné, ale když se jim začnou lepit prsty k tlačítkům.... zkrátka, asi to neprojde:D -v tom horším případě Ti ještě naúčtujou neoprávněnou reklamaci nebo Tě nechají "opravu" - vyčištění zaplatit:D

-Máš kliku, že Ti jen zlobí klávesy při psaní, já jednou do klávesnice vylil kolu a klávesy se začaly mačkat úplně sami od sebe:D:D:D

-Promiň, fakt se omlouvám, ale když si Tě představím jak se Ti tam vylil ten kompot... mezi klávesama kousky ananasu... do toho Tvůj zděšený výraz a příspěvek na fóru s rozházenýma písmenkama:D:D Já se prostě nemůžu udržet, já si tu celou Tvou situaci představil a musím se smát ještě teď:D[/QUOTE]
me je rto jasný já bych byl rtaky vyrtlemenej:i) ale rted moc nejsem... no když píšeš rtohlerto s rtim promin rtak vyrtlemenej sem:D
14.12.2006 10:04
BlackFrogrtak rtady je předměrt doličný:D
14.12.2006 10:19
Fox_22reklamaci samozřejmě neuznaj, jak jinak, já si kvůli podobným "nehodám" pořídil klávesnici vodotěsnou s nízkým zdvihem, takže když ji něčím poliji tak jde pod sprchu jen ji trochu vyklepu od vody a jede se dál :)
14.12.2006 10:31
BlackFrogo vodortěs. kl. sem přemýšlel, ale nakonec vyhrálo podsvícení krteré dosrt portřebuju... první klávesa I(caps lock přesrtala blbnourt rto sou rty první I(sakra jak se rto řiká, první kvítky, první ovečky???i):D:D
15.12.2006 09:37
tequillaMe se posledne do klavesnice vylil ledni medved a bylo to stejne zabavne jako tvuj pripad. Nastesti to byla nejaka prachobycejna chicony a tak jsem ji nechal vyschnout a nakonec zlobil jen enter na num padu. Pokud jsem ho zmacknul, musel jsem ho nehtem vydloubnout zpatky. Casem jsem ji vycistil a tatovi funguje dotedka.
15.12.2006 02:27
BlackFrogzkouška...ttt :) Ww vypadá to že to vyscho a je to ok:) koukám backspace musim dloubat stejně jako "tekila" enter:) ale jinak good:) super:)
20.12.2006 11:39
WithmanJá mýval klávesnici špinavou jako prasátko, až to jednou došlo tak, že jsem si na ní vylil i čaj a těžce šly mačkat tlačítka, tak jsem jí normálně vykoupal a vydrhl ve vaně, potom začla zlobit a psala jiná písmenka, než jsem mačkal. Stačilo jí rozebrat a dát na balkon pod sluníčko uschnout. Poté stačilo smontovat a jela zase jako divná, vlastně jede do dnes. :-D

Teď mám drahou klávesnici, takže si na to dávám pozor. :D