Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Starší notebook s wifi Asus 107g a WPA

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Zdravíčko!
    Mám problém s připojením na zabezpečenou síť (WPA/WPA2) s kartou Asus na notebooku HP OmniBook X3 (Intel Celeron 846Mhz) - čerstvě nainstalované XP SP3. Když odeberu zabezpečení, notebook se připojí a normálně komunikuje. Při encryption TKIP se ukazuje že se připojuje, ale nakonec se nepřipojí. Na jiném notebooku s XP SP2 se notebook úspěšně připojuje. Ovladače mám všude nejnovější. Kde hledat problém? Může to být v SP3? (Na mé desce Asus P5B byl problém že nešla integrovaná zvuková karta když byl nainstalován SP3, v SP2 karta normálně jela.)
    Prosím o radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

http://www.velocityreviews.com/forum...nd-wpapsk.html

Clovek mal tiez problem s WPA, riesenim je odinstaloval ASUS ovladace a nainstalovat tie povodne od vyrobcu Wifi cipu na tvojej karte - stiahnu si ovladac pre RT2500 :
    www.ralinktech.com

Za pokus to stoji.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Mockrát díky, po nainstalování ovladače RT2500 se mě podařilo připojit přes WPA2-PSK šifrování mixed. Jinak WPA-PSK (TKIP i AES) zabezpečení mě kartu nenechalo připojit a stále se pokoušelo načítat, ale bez úspěchu. Jinak všem přeji přechod na GNU/Linux. Díky!

Podobná témata

1. PCI wifi card vs Notebook wifi
    Od Ayyu v sekci Sítě
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-12-2014, 13:08
  2. notebook ASUS F5RL a WiFi
    Od tovona v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-08-2011, 07:48
  3. Asus P5K-E/WIFI-AP vs. GigaByte P35-DS4
    Od Seidl v sekci Intel - procesory a základní desky