Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Vynutit AntiAliasing u her s novými ovladači nVidide Force Ware

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj, nedaří se mi vynutit AA u některých her, které nemají v nastavení možnost zapnutí AA. Vím že to je možné přes ovladače graf. karty, ale kdysi měly starší verze forceware možnost přímo nastavit AA dané aplikaci výběrem ze seznamu přímo v ovladačích. Od nějaké verze ovladačů to již není možné. Jen se zadá obecně AA a Anisotrop. filtr. a mělo by to údajně makat. Jenže nemaká.
    Mám Intel Core2 Duo E6850 a GeForce 8800 GTS 512 kterou jsem přetaktoval a 4GB DDR2 800MHz. Problém mám napřiklad u her Bioshock, nebo teď aktuálně u Damnation. HW je silný dost, takže tam problém není. Poradí někdo? Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Pravy klik na plose ? Ovladaci panel nVidia ? Spravovat 3D nastaveni ? bud zmenit AA "globalne" a vynutit AA nebo na karte "Nastaveni programu" zmenit podle svych predstav jednotlive pro kazdou hru (.exe) zvlast
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: scr1.png 
Zobrazení: 149 
Velikost: 21.7 KB 
ID: 11194  

Nováček Avatar uživatele Antonín Chromý
    Registrace
    May 2006

Toto musí fungovat pro každou hru? Pokud jsem chtěl vynutit zapnutí vyhlazování u Pro Evolution Socceru 6, tak jsem nepochodil. Je možné, že ze strany hry stejně dojde k ignorování nastavení ovladačů a prosadí si svou?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Myslím, že některé hry to mají tak jak píšeš. Tudíž že si prosadí svou a ovladač ignorují. Vím ale konkrétně že třeba Bioshock tohle podporuje. Akorát u karet ATi se AA vynutit nedá. U nVidií by to ale mělo fungovat.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Díky Richmonde, nenapadlo mně že musím vlastně potlačit nastavení aplikace a pak teprve vnutit nastavení z ovladače. Večer to doma vyzkouším a dám vědět výsledek.

Registrace
    May 2008

Jj, pokud "nepotlacis" tak se hra muze chovat jak si zamane (predevsim OpenGL) ikdyz takovej Gears of War musis donutit k AA pres ingame menu...

Nováček
    Registrace
    May 2006

No vidíš, u Gears of War se mi to taky nepodařilo rozchodit. Jak prosím vyvolám ingame menu? Teď nemyslím že dám Esc a prohrabu kdejaká nastavení. Nebo jo? Nikde jsem nabídku na AA nenašel..nebo jsem už vážně lamka

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Primergy Zobrazit příspěvek
    No vidíš, u Gears of War se mi to taky nepodařilo rozchodit. Jak prosím vyvolám ingame menu? Teď nemyslím že dám Esc a prohrabu kdejaká nastavení. Nebo jo? Nikde jsem nabídku na AA nenašel..nebo jsem už vážně lamka
    Jj - je to v menu, tusim ze Options > Advanced > DirectX 10 Antialiasing
    ...a samozrejme musis mit min. Visty kvuli DX10...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak to jo, mam XP, takze DX9... Proto nemam AA

Podobná témata

1. DDR3: problemy s novymi RAM
    Od wentill v sekci Operační paměti
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 24-04-2012, 22:10
  2. DDR2: Taktování s novými paměťmi