reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Univerzální sluchátka

meeee (1110)|8.6.2009 10:32
[QUOTE=speedsnail;257507]Když to takhle čtu, přemýšlim jestli nakonec nebude lepší si koupit do kanclu/domu PX100 (z komentářů a testů co jsem přečetl by měla být kvalita zvuku lepší než např. K77 nebo CX300 které řešíme, otázkou je "o kolik")...[/QUOTE]

To je podle mě rozumný, PX100 budou zvukovým projevem rozhodně přirozenější a do kanclu super, měl jsem je, jsou fakt pohodlný, čistě do kanclu pro mě lepší jak Porta Pro, který mám teď (ty jsou zase lepší do města).:thumb


//a Ď.


///Btw. i v busu jsem s PX100 fungoval docela dobře, při rozumný hlasitosti ani nemusíš rušit okolí a poslouchat se to dá. Ale to jsem já, tobě by to stačit nemuselo.:)
kolemjdoucí_oldd (45)|8.6.2009 16:28
No tak dnes mi prisly ty Kossy Porta Pro. Prvne jsem si rek, kdyz jsem uvidel pruhledny obal- ze jsou hrozne male a ze to nemuze dostat kvalitnimu zvuku a tez me udivila delka kabelu( kratky :-)), ale po zapojeni do PC a pusteni muziky ci filmu jsem okamzetě změnil názor- tak nadherny zvuk jsem jeste neslysel( pekne hutné basy, ktere ja moc rad, zadne chrchlani....). Dotedka jsem myslel, ze moje peckovita sluchatka od SE jsou to nejlepsi co trh do 800 kc nabízí, omyl. Teto koupi opravdu nelituji.
meeee (1110)|8.6.2009 16:50
A po pár desítkách hodin budou ještě chutnější.;)
Za prvý je ucho naposlouchá, za druhý ze rozehrají.
mstejska (2912)|15.6.2009 10:23
Ještě jeden dotaz. U sluchátek AKG K 514 píšou, že jsou polootevřená. Nebudou pouštět zvuk ze sluchátek moc ven? Abych nerušil okolí.
Razi3L (612)|16.6.2009 21:35
[QUOTE=speedsnail;257483]Pro srovnání jsem zkoušel ještě Senny HD595 a za tu cenu mě rozhodně neohromily..
[/QUOTE]

Záleží, co za žánr si na tom pustíš a jak máš "vytrénované" uši. Ve vyšší třídě záleží hodně na rozeznatelnosti nástrojů od sebe a přesnosti jednotlivých zvuků. Sám mám HD595 i CX300. CX300 nehrajou špatně na první poslech, ale při troše soustředění je to zvukově znát a to hodně. Samozřejmě nelze ale tato sluchátka srovnávat - CX300 jsou lowend špunty a HD595 highend otevřená sluchátka...
Rodriguez (59)|5.12.2009 16:40
Zdravím,
S dovolením bych také položil svůj dotaz ohledně koupi sluchátek.
Uvažuji o koupi uzavřených velkých sluchátek a cenou okolo 2000Kč potřeboval bych poradit jaký model by byl v této cenové hladině nejlepší. Jde mě hlavně o to, aby cena odpovídala kvalitě, prostě aby to nebyla sluchátka za 2000Kč s kvalitou sluchátek třeba za 1300Kč. Pokud by se našla nějaká i s mikrofonem budu jedině rád:). Díky za reakce a rady.
Pro začátek uvažuji o těchto: http://headphones.cz/inshop/domaci/uzavrena/sennheiser-hd-428.htm
Je to dobrá volba?
Jen mě ještě napadá při pohledu na obrázek, jestli jsou velikostně nastavitelná, aby mě nebyla malá nebo velká.
meeee (1110)|5.12.2009 19:50
SHURE SRH240/440
Rodriguez (59)|10.12.2009 22:23
Díky za reakce :), nakonec jsem si vybral Sennheiser HD 448.