Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Repro k PC do 3500Kč

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem repro k PC.
    Cenou by jsme se měli vyjít do 3500kč-4000Kč je strop.
    Jde mi především o věrný poslech-měli by tudíž mít co nejširší rozsah
    jelikož se na filmy moc nedívám, nechci 5.1 sestavu. Opravdu mi stačí 2.0 anebo 2.1, raději bych ale 2.0
    Budou tedy primárně na hudbu- oblast metal, rock, dance.
    Nejlépe bych chtěl nějaké směrové studiové monitory, nemám však s němi zkušenosti.
    Pro upřesnění- pokoj mám +- 20m čtverečných. Věci jako DO jsou pro mě zbytečností, ale pokud by měli digitální nebo optický vstup, tak to bude velkou výhodou
    Snad se tu najde někdo, kdo mi dokáže poradit či doporučit.

P.S.: opravdu prosím o to, aby se z vlákna nestal spam 5.1 sestav typu Genius
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Za tuto cenu nepočítejte, že získáte bůhví jak kvalitní zvuk, přece jen se kvalitní studiové monitory pohybují v jiných cenových relacích. Pro Vás možná připadá v úvahu: http://www.musiccenter.cz/M-audio-AV...itory/:3:26728 (nejedná se o studiové monitory i když je tam spoustu lidí řadí). V podstatě se jedná o kvalitní PC speaker-y.

Nějakou obecnou informaci by Vám mohl dát tento článek: http://avmania.zive.cz/Testy/Poslech...0/default.aspx

Pozn. Nedávno jsem byl v podobné situaci, ale moc dobře jsem věděl kolik taková věc stojí. (viz podpis).

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mé doporučení zní úplně stejně. Mám slabší AV30, a jsem maximálně spokojený. AV40 ti zahrají ještě o něco nižší frekvence. Test AV40 je zde:
    http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-...12~duben~2008/

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od crasher.km Zobrazit příspěvek
    Jde mi především o věrný poslech-měli by tudíž mít co nejširší rozsah
    Osobně Vám doporučuji v případě, že se rozhodnete pro koupi těchto typů repro si je jít poslechnout. Já jsem si udělal výlet do Uherského hradiště (firma MUSICCENTER http://www.musiccenter.cz/MC/info.asp?id=36 a rozhodně nelituji. Jel jsem tam původně pro Tapco S5, ale na základě poslechu jsem se rozhodl pro KRKy.
    Problém těchto beden je absence nejnižších basů vzhledem k velikosti woofer-u. Studiové monitory bývají většinou posílené o subwoofer. Charakteristika zvuku je poněkud jiná než u repro (Genius) typu Duc-cink. A poslechem předejdete případnému zklamání.

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Díky za radu Do UH to nemám tak daleko,takže o tom rozhodně budu uvažovat

K těm M-audio AV40. Hodně sem o nich uvažoval, máte tedy někdo zkušenosti? Nejde mi u zvuku o to,aby se třepali okenní rámy,ale aby byl zvuk vyvážený a rovnoměrný ve všech pásmech. Proto nechci Genius či Logitech. Vypadaj sice pěkně,ale jsou přebasovaný, bez středů a nebo s přehnanýma výškama
    Zatím teda farit je M-audio AV40

Podobná témata

1. Monitor do 3500Kč
    Od mike033 v sekci Monitory
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-11-2013, 21:16
  2. LCD: LCD do 3500kč
    Od cerny.mysak v sekci Monitory
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 09-03-2010, 22:57
  3. Repro k PC 5.1