Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: DFI - kvalita značky

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Jelikož jsem slyšel od boboca a first.indiana, že se značkou DFI a jejima MB jsou samé problémy tak jsem se rozhodl založit tento thread, který bude o Vašich zkušenostech se značkou DFI.

Moje zkušenosti jsou 100% pozitivní!
    Jaké jsou Vaše?

tgfh
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Ze 4 desek byla jen jedna bezproblemova. Takze moje zkusenosti jsou z 25% pozitivni a z 75% negativni (ale nebyl to vzdy problem DFI ale spis chipsetu nForce 4 pripadne jineho pridaneho chipu na desce)

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Ne že bych DFI nevěřil, ale na jejich deskách mně odrazují věci jako problémy s paměťmi (prostě vybíravé až až), hlučné chlazení (ne každému se jej chce měnit) a taky cena (stejně kvalitní deska z produkce GB nebo Asusu příjde i o 40% levněji). DFI je prostě pro lidí, kteří se v tom vyznají a dokáží si desku nastavit dle obrazu svého (a použít modnuté biosy ap).

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Kdo nevěří at tam běží . . . když hledáte zkušenosti tak na www.dfi-street.com . . . najdete co hledáte. Je to forum...

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

když shrnu své zkušenosti i zkušenosti lidí z mého okolí, DFI rozhodně nedoporučím, opravdu se mi ještě nedostala do ruky deska od DFI, se kterou by nebyl žádný problém

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Mel jsem DFI NF4-Ultra a jela uplne bez problemu. Dostavalo me mnozstvi nastavovatelnych polozek v Biosu. Nemuzu ji uprit velice dobrou taktovatelnost. Myslim si, ze se jedna o velice dobreho vyrobce. Potize s chipsetem NF4 melo spostu lidi, ale pri volbe kompatibilnich komponentu a odladenim byl odmenou velice slusny vykon. Mam jeste zkusenost s Infinity a ze trech, dve jeli bez problemu. Takze kdyz to shrnu, tak 75 procentni spokojenost.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Nelituji počátečních problémů s DFI LP Ultra-D.Po doladění biosu teď jede naprosto stabilně a na čipset nForce4 doporučuji disky Western Digital.Jedu s touto deskou i na SATAII a OK.Paměti mám od Corsair a šlapou dobře.Jinak
    DFI si rozumí i s pamětma OCZ(kámoš je má a chválí).Prostě u mně spokojenost a doporučuji

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od martan206
    Nelituji počátečních problémů s DFI LP Ultra-D.Po doladění biosu teď jede naprosto stabilně a na čipset nForce4 doporučuji disky Western Digital.Jedu s touto deskou i na SATAII a OK.Paměti mám od Corsair a šlapou dobře.Jinak
    DFI si rozumí i s pamětma OCZ(kámoš je má a chválí).Prostě u mně spokojenost a doporučuji
    toto je nejaka spokojenost?! kdyz si koupim desku, tak nenastacuju dva dny bios aby to jelo, koupim jakykoli pameti, koupim jakekoli disk a vim ze me PC pojede. to co ty povazujes za spokojenost tak na to bych nadaval jak spacek. ja su odkojene na kvalitni vyrobce MB, intel chipset + intel CPU a to co ty popisujes je na vyhozeni z okna nebo reklamaci.
    //nechtel sem narazet na kvalitu AMD nebo neco takoveho, jen na martanovu definici spokojenosti

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Dříve kdy ještě DFI vyrábělo "normální" (ne Lanparty a Infinity) desky za rozumnou cenu, to byly špičkové desky za rozumnou cenu, které fungují dodnes. Ale poslední dobou vyrábí DFI už jen předražené Lanparty a o trochu levnější Infinitky, které jsou opravdu dobré, co se přetaktování týče, ale spolehlivost není vždy zázračná, výhoda je, že je většinou mění rovnou za nové kousky. Často také bývají problémy s některými pamětmi, co jsem tak četl, osobně jsem je nezažil.

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Musim souhlasit s "mech13" Dobrou desku si predstavuju tak ze vsechno zapojim dam na default/auto a musi to fungovat tak jak ma + tam musi byt moznost overclocku Ale to uz ma byt jen jako bonus pro pokrocile a ne abych musel v BIOSu pul hodiny resit nejake silenosti s nastavenim pameti pripadne jinych vecim abych PC vubec zapnul... To je jako by sis koupil auto a aby slo nastartovat tak by sis napred musel seridit ridici jednotku

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

asi pred rokem a neco jsem koupil PC s DFI Infinity ;p CHYBA! funguje sice doted, ale 2x jsem reklamoval seagate disk (napodruhy uz jsem menil za WD, ten funguje), pameti mam od kingstonu boxovane, ty sice funguji, ale radsi to s nima moc neriskuji...
    proste nF4 chipset ve vseobecnosti nedoporucuji kvuli vysoke nestabilite a nekompatibilite,
    jinak je to pekna deska(hlucna, ale pasivak to resi ;p), s velkou volbou v biosu, pri nejblizsim upgrade kompu ale pujde zarucene pryc(to sice pujde skoro vsechno, ale na zmenu desky se tesim nejvic .
    navic, nejake problemy u mne porad pretrvavaji: vice se muzete docist zde:
    http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=3637

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Je pravda, že s nF4 bylo hodně problémů, ale ty byly přece taky i u jiných značek, nejen DFI...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Tak ja sem s dfi spokojenej mam DFi venus a vse chodi bez problemu je to deska urcena na OC a takze kdo si ten bios neumi nastavit tak si ji nema kupovat

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Venus no, ta byla od DFI asi nejpodařejnější model, ikdyž to byla vlastně přejmenovaná SLI-DR Expert. Škoda, že se jich vyrobilo jen 1000 ks ...
    Snad DFI bude mít zase takové podařené modely, ikdyž pomalu začínám pochybovat...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Weslo
    Registrace
    May 2006

já hlásím maximální spokojenost....parádní stabilita i výkon...ale je pravda že BIOS upgrade je nutnost stejně jako pečlivé nastavení téměř čehokoliv...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Monitory - kvalita značky
    Od Mastodont v sekci Monitory
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 24-10-2010, 11:26
  2. CD media značky tesco
    Od michal.kolesa v sekci Optické mechaniky
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 28-03-2010, 17:51
  3. DDR2: Různé značky Ram