Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: DFI - kvalita značky

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

No DFI dosku som mal len jednu a to bola DFI NF4U Infinity, predtym som mal dvakrat Abit a raz MSI.
    Pouzival som ju asi rok a pol az do momentu, ked pri prepocitavani videa sa mi zrazu vypol pocitac a uz viac nenabehol.
    Nestandardne sa prejavovala aj skor -vypadaval jeden kanal na zvukoveho vystupu, bolo v nom pocut nechutne praskanie alebo bol strasne prebudeny,
    po restarte sa jej niekedy nechcelo znova nastartovat. Uplne najlepsie co sa jej mohlo podarit bolo to ked po stiahnuti videa z DV kamery uz kamera nechcela zobrat kazetu a vypisovala chybove hlasenia. V servise mi povedali velmi potesujucu spravu, ze elektronika kamery bola odpalena cez firewire port a tak mi neuznali zarucnu reklamaciu a zaplatil som si za to nieco cez 8000korun.
    Takze ak by som mal zhodnotit spokojnost s doskou DFI, tak:
    mal som jednu maticnu ktora po 1,5 roku zomrela co je 100% nespokojnost
    podarilo sa jej spravit mi skodu v hodnote 8000Sk co je asi dvojnasobok ceny tejto dosky, takze k tomu 200% nespokojnost, co je suma sumarum 300% nespokojnost. Dal som ju vyreklamovat a uz dva tyzdne cakam na stanovisko od dodavatela. Neratam, ze mi niekto 8000korun za sposobenu skodu vrati, aj ked som dokladoval oficialne stanovisko zo servisu kamery.
    DFI uz viac nechcem ani vidiet. Takze som kupil ASUS p5b deluxe a zatial 100% spokojnost.
    Naposledy upraveno uživatelem FFerdo: 16-03-2007 v 15:10
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Před pár dny jsem si zase trošku hrál s Biosem a hledal jsem ideální nastavení "zadních" časování pamětí.
    Latence pamětí jsem měl před touto úpravou 48.4ns a po úpravě (časování 2-2-2-5 1T zůstalo) jsem se dostal na hodnotu 44.3ns.
    V 3D Marku 06 - CPU test jsem dal rekord
    Myslel jsem, že zadní hodnoty časování výkon neovlivní, ale jde viděl, že jsem se spletl...
    Proto doporučuji všem DFIčkářům ať si se zadním časováním třeba taky pohrají...

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

ja se dostal na 38ns...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

ja sem nemohl na jakesik starej model pro socket A dostat XP az sem to pak preflesoval na nejnovejsi BIOS slapali i XP ale jinak celkem v poho az na vybiravost v typu pameti

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Já teda jen z doslechu, ale když jedou tak to stojí za to

jinak do DFI se prý vrátil nějaký "konstruktér" z těch legendárních dob DFI, takže se prý máme na co těšit...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Monitory - kvalita značky
    Od Mastodont v sekci Monitory
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 24-10-2010, 11:26
  2. CD media značky tesco
    Od michal.kolesa v sekci Optické mechaniky
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 28-03-2010, 17:51
  3. DDR2: Různé značky Ram