Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: 8800 gt

Občasný diskutér Avatar uživatele HolyMord
    Registrace
    Oct 2008

Ahoj lidi, momentálně sice počítač vůbec nespustím .. Ale už bych dopředu (něž zase bude fungovat) chtěl zajistit chlazení a skříň. Na opravu PC už mám domluvenou pomoc, která dokonce asi i osobně dorazí to je pohoda.. Akorát že tomu tak bude někdy v příštim tejdnu. Proto bych zde zveřejnil mojí dosavadní sestavu: http://www.alza.cz/pocitacova-sestav...-cs-d86922.htm a požádal vác o pomoc. Chtěl bych tedy nějakou skříň (dobře chlazenou) s hodně ventilátory a aby se tam vešly komponenty z bejvalý sestavy plus bych chtěl poradit jakej chladič, toť vše thx.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

1. proč chceš jinou skříň?
    2. účinně chladit se dá i s málo ventilátory
    3. trošku zmatenej.... jsme v sekci chlazení VGA, takže chceš skříň nebo chladič na 8800 GT? Malinko si to ujasni ju.

Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    1. proč chceš jinou skříň?
    2. účinně chladit se dá i s málo ventilátory
    3. trošku zmatenej.... jsme v sekci chlazení VGA, takže chceš skříň nebo chladič na 8800 GT? Malinko si to ujasni ju.
    Chci hlavně chladič na 8800 a chci o něco větší skříň (tato je malá a blbě postavená).. Chtěl bych aby mi nová skříň nasávala vzduch vepředu nejlépe 120 ventákem (kde by rovnou chladila HDD a pak by vzduch pokračoval dále a na konci by šel pryč ze skříně taky nějakým ventákem (a cpu by vypoustelo O2 do bocnice).. Prostě chci dobrej chladič na gpu a dobře navrženou skříň co se týče cirkulace vzduchu. Nechci aby se mi comp přehřejval (jsem mega pařmen ) a proto bych potřeboval upgradovat comp aby ještě aspoň dva roky sloužil.. Moc díky za odpovědi, jo a cena do 2500 kč celkově i s chladičem,thx.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od HolyMord Zobrazit příspěvek
    Chci hlavně chladič na 8800 a chci o něco větší skříň (tato je malá a blbě postavená).. Chtěl bych aby mi nová skříň nasávala vzduch ve předu nejlépe 120 ventákem (kde by rovnou chladila HDD a pak by vzduch pokračoval dále a na konci by šel pryč ze skříně taky nějakým ventákem (a cpu by vypoustelo O2 do bocnice).. Prostě chci dobrej chladič na gpu a dobře navrženou skříň co se týče cirkulace vzduchu. Nechci aby se mi comp přehřejval (jsem mega pařmen ) a proto bych potřeboval upgradovat comp aby ještě aspoň dva roky sloužil.. Moc díky za odpovědi, jo a cena do 2500 celkově i s chladičem,thx.
    čímpa teď chladíš cpu
    jinak ta idea s odvodem tepla do bočnice není dobrá
    lepší budeš mít skříň se zdrojem dole a nahoře na skříni 2 větráky na odtah(+ přirozewný proudění vzduchu) pak nepotřebuješ ani větrák před diskama(beztak jim nízká teplota škodí)
    na grafiku bych plácnu accelero s1 a k němu nějaký 12cm větrák

Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od matyyy Zobrazit příspěvek
    čímpa teď chladíš cpu
    jinak ta idea s odvodem tepla do bočnice není dobrá
    lepší budeš mít skříň se zdrojem dole a nahoře na skříni 2 větráky na odtah(+ přirozewný proudění vzduchu) pak nepotřebuješ ani větrák před diskama(beztak jim nízká teplota škodí)
    na grafiku bych plácnu accelero s1 a k němu nějaký 12cm větrák
    Cpu chladím tímto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56447 (vyměnil jsem pomalu hned po koupi sestavy, protože jsem ho sehnal cca za 100 od známýho , tu skřín co zminuješ bych asi i bral, líbí se mi jak je to řešený,pls neposlal bys nějakej link na takto provedenou skříň?

EDIT: jo accelero je n1 nejspíš do něj půjdu, thx

Registrace
    Jun 2007

....jo a cena do 2500 kč celkově i s chladičem,thx.
    No tak na VGA pořiď AC S1 + 120 fan (mám to taky a doporučuju) za cca 600,- a za 1900,- si vyber skříň

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Cpu chladím tímto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56447 (vyměnil jsem pomalu hned po koupi sestavy, protože jsem ho sehnal cca za 100 od známýho , tu skřín co zminuješ bych asi i bral, líbí se mi jak je to řešený,pls neposlal bys nějakej link na takto provedenou skříň?
    CoolerMaster Gladiator 600
    CoolerMaster Centuruion 590

Registrace
    Oct 2008

Ahoj, tak jsem se nakonec rozhodl pro tuhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=59080 s tim že se tam musí dát namontovat moje MB ze stávající sestavy (je totiž hodně malá, takže nwm jestli tam budou otvory na ní).. Celkově to tiž musí vyjít na 1500 , rodiče mi odmítly zaplatit zálohu na soustředění 1000 ..

Registrace
    Jun 2007

Ahoj, tak jsem se nakonec rozhodl pro tuhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=59080....
    Tohle je papír.... měl sem jí (330) a nejen já.

To si radši kup lepší skříň (viz matyyy) a až našetříš pětikilo, kup si ten S1, grafika se ti do tý doby v poho uchladí i s referenčním chladičem....

Registrace
    Oct 2008

Tohle je papír.... měl sem jí (330) a nejen já.

To si radši kup lepší skříň (viz matyyy) a až našetříš pětikilo, kup si ten S1, grafika se ti do tý doby v poho uchladí i s referenčním chladičem....
    Njn asi to tak nakonec dopadne, jsem totiž z toho gladiátora úplně nadšenej ... určitě to musí bejt best skříň.

Registrace
    Jun 2007

Njn asi to tak nakonec dopadne, jsem totiž z toho gladiátora úplně nadšenej ...
    Nj, a nejlepší je, že má modrej větrák viď?

Ne vážně, uděláš líp, na skříni nešetři, kupuješ jí přece na dýl ne....

Registrace
    Oct 2008

Jo to kupuju, já mám plán takovej, že koupim prostě skříň (nějakou kvalitní) a postupně budu akorát upgradovat hardware.. Pokuď budou zláťáky tak půjde všechno a souhlasím s tebou že na skříni se rozhodně nemá šetřit. Tak já jí asi jedu rovnou koupit, stejně se doma nudim . Včera jsem vyjel na kolo a trošku jsem to asi přehnal, tak jsem dostal na zpáteční ceště křeč do stehna a myslel jsem že se p____ takže jsem se od rána snažil zase chodit .
    Naposledy upraveno uživatelem HolyMord: 18-06-2009 v 11:08

Obyvatel SHW Avatar uživatele Dufinos
    Registrace
    Jan 2009

Naprosto souhlasím.... Osobně jsem byl omezen prostorem, tak jsem si vzal za 1700Kč papírovou krabičku (AeroCool AeroEngine II). Ta už prodělala tolik úprav, abych alespoň částečně zvrátil ten její neblahý stav a pořád to ještě není "to pravé ořechové"... Proto jsem se rozhodl, že si raději koupím pořádnou skříň a místo nějakých úprav upravím samotný stůl, ať se mi do něj vejde a mám nadobro po problémech... Osobně to vidím zřejmě na LIAN LI PC-P60. Je sice znatelně dražší, ale je jistota, že vydrží snad až do smrti jelikož se jedná o naprostou špičku, co se kvality a zpracování (vč. chlazení) týče

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Me teda jeste napadla Yeong-Yang Ara, ale nejak ji nemuzu v Alfe najit (myslite, ze by byla v Alze? )

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Me teda jeste napadla Yeong-Yang Ara, ale nejak ji nemuzu v Alfe najit....
    V Alfě sem jí kdysi kupoval, ale pak najednou zmizely.... škoda, nejsou to špatný skříně.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. GeForce: 8800 gts
    Od REMi v sekci Grafické karty
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 13-03-2010, 12:55
  2. Co s 8800 GTS ?
    Od Itachi v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-11-2009, 19:37
  3. 8800 gt nebo 8800 GTS? vyplati se?