Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: aky fortron

Nováček
    Registrace
    May 2006

neviem sa rozhodnut medzi dvoma

prvy je GLN s aktyvnym PFC ktory je aj tu v teste (THN-P neriesim, cena ako GLN ale zs je o nieco slabsi) a druhy je ATX-400PNF 400W oproti GLN nema aktivne PFC ale zase 12V vetvy su uz 18A co mi pride zase o nieco lepsie hlavne na zivenie Pentia D 820, ATI 1600XT 3xHDD a dalsie somarinky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Vem GLN, mám ho v 350W.

Nováček
    Registrace
    May 2006

no len preco prave ten, aj ten druhy moze mat niekto v skrini uz :-D

ten druhy ma 18A vetvy co sa mi viac pozdava

Občasný diskutér Avatar uživatele schali
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od stevocz
    no len preco prave ten, aj ten druhy moze mat niekto v skrini uz :-D

ten druhy ma 18A vetvy co sa mi viac pozdava
    ATX-400PNF 400W

mam ten zdroj a bohuzel me zklamal, nikoli z hlediska vykonu, podle me slape jak hodinky, neprehriva se a perfektne odvetrava celou skrin, ale ta hlucnost - vyssi otacky pri zatezi bych v pohode snesl, zvlast kdyz k tomu zas tak casto nedochazi, ale co je absolutne neprijateli je takovy neprijemny cvakani-rezonance, ktera vychazi ze zdroje, neni to nijak hlasite a da se to prezit, problem je v tom, ze po upgrade HDD mam dost tichej pocitac a zrejme bude nakonec nejhlučnejsi prave tenhle zdroj.jeste uvidim zda si na to zvyknu, pokud ne bud pude z domu nebo vymenit vetrak, ale je to dost zoufaly pocin, od zdroje za litr bych ocekaval kdyz uz nic jinyho tak ticho.

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od schali
    ...od zdroje za litr bych ocekaval kdyz uz nic jinyho tak ticho.
    Od zdroje za litr, at uz je to fortron nebo ne, proste uplny ticho ocekavat nemuzes ani nahodou. Od toho jsou jiny cenovy relace nebo modding zdroju.

Občasný diskutér Avatar uživatele schali
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od tequilla
    Od zdroje za litr, at uz je to fortron nebo ne, proste uplny ticho ocekavat nemuzes ani nahodou. Od toho jsou jiny cenovy relace nebo modding zdroju.
    tohlew je neco jinyho, ten zdroj ma bud nekvalitni vetrak nebo jde o vyrobni vadu, podotykam nejdna se o hlucnost zpusobenou otackami, hlucnost se samozrejme s otackami zvetsuje ale s tim pocitam, tady jde o cvakavy neprirozeny zvuk ktery ty otacky jeste zvyrazni, ale nejde o to ze by to hucelo jak pilinaky

co se tyka toho moddingu byl bych vdecny za kazdou radu jak na to a kterej vetrak pouzit, pokud o tom neco vis a nebo nekdo jiny.

Nováček
    Registrace
    May 2006

tak som si kupil nakoniec to PNF. Som na neho zvedavy. Uz len vydrzat kym mi v pondelok vratia dosku z reklamacky

Podobná témata

1. Fortron BOOSTER x3
    Od pepino11 v sekci Zdroje
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 28-11-2013, 16:16
  2. Spotřeba Fortron 700W
    Od gondekl v sekci Zdroje
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2010, 22:19
  3. Seasonic ET vs. Fortron GLN
    Od johny__g v sekci Zdroje