reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Naformátování SDHC karty 4GB

Petrsonn (3)|2.7.2009 11:52
Nazdárek, potřeboval bych poradit s naformátováním SDHC karty.
Dnes jsem si koupil novou 4GB kartu a nějak se nedá naformátovat.
Zkoušel jsem to na laptopu i ve foťáku a nikde mi to nenaformátuje!!
Jen mi to ukáže že nejde naformátovat, tak nevím jestli jí mám vrátit , či nikoliv.
Ještě chci dodat, že jsem úplný amatér v tomto, takže kdo mi poradí tak prosím jak pro b..., abych to nějak pochopil.
Díky.
Zoidik (1405)|2.7.2009 12:10
Na boku karty by měl být přepínač na ochranu karty, zkus ho přecvaknou.

A troufnul bych si říct, že to máš v docela blbé sekci, takže by bylo vhodné aby to mod přesunul
StD (1963)|2.7.2009 12:12
...
Edit: Zoidik, byl rychlejší...
Edit2: Poznámka vymazána, neb došlo k přesunu.
Petrsonn (3)|2.7.2009 12:23
Na ten přepínač, tam jsem si jistý , ale o té sekci v které jsem no máte pravdu že je špatná , ale jak se zní dostat do normalní sekce , jsem i v těch to stránkách tak trošku zmaten
robky (3195)|2.7.2009 12:41
[QUOTE=Petrsonn;265718]Na ten přepínač, tam jsem si jistý , ale o té sekci v které jsem no máte pravdu že je špatná , ale jak se zní dostat do normalní sekce , jsem i v těch to stránkách tak trošku zmaten[/QUOTE]

V každej sekcii je určný jeden alebo viacerí moderátori. Sú uvedení v každej sekcii (viď. obrázok), použi SZ
moderátori.jpg
Karel Polívka (1485)|2.7.2009 14:30
[QUOTE=robky;265720]V každej sekcii je určný jeden alebo viacerí moderátori. Sú uvedení v každej sekcii (viď. obrázok), použi SZ[/QUOTE]
Téma přesunuto do odpovídající sekce.
xmarek (1676)|2.7.2009 15:30
Možná stupidní otázka, ale podporuje ku příkladu ten foťák karty typu SDHC? Některé starší zařízení podporují pouze starší typy SD karet.
Marenek (239)|2.7.2009 16:26
[QUOTE=xmarek;265742]Možná stupidní otázka, ale podporuje ku příkladu ten foťák karty typu SDHC? Některé starší zařízení podporují pouze starší typy SD karet.[/QUOTE]
já mezitím vyzvěděl, že ani foťák, ani zmíněný laptop SDHC ještě nezná. a navigačka, do které to Petrsonn má, kartu zformátovat neumí.
máte lepší nápad, než vyrazit do nějakýho nejbližšího elektra a nechat si to tam čímkoliv (třeba foťákem nebo kamerou) zformátovat?
Petrsonn (3)|2.7.2009 17:50
Jak jsem se bavil s Marenekem , tak to asi jiste nepodporuje , ale měla by to podporovat navigace ,kvůli které jsem to chtěl využít, jen to neumí zformátovat , no a ani ten laptop si s tím neví rady!!
Asi to zkusím někde v tom elektru!
Zoidik (1405)|3.7.2009 07:10
POKud by jsi byl ze šumperksa nebo olomoucka, tak bych ti tu kartu mohl sformátovat ve fotáku. Jinak jestli máš nějakého ikamaráda, nebo známého co má zařízení podporující SDHC, tak se domluv s ním