Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 28 z 28

Téma: Vetsi skrin od Lian-Li (nebo jina?), cena nerozhoduje

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

faugusztin: Diky moc. S tim zdrojem jsem to myslel tak, ze by pokud by byl vetrak nahore nenasaval prach ze zeme. Ale samozrejme nevim, kolik je tam presne mista a mozna je lepsi ho mit, tak jak rikas.

Jeste mi to zcela neni jasne s tim pridavnym ventilatorem nahore (misto 5.25 pozic) - lze tam dat jakykoli 12cm vetrak (mam treba NEXUS) bez dalsich pridavnych adapteru? Je to proste nachystane tak, ze kdyz tam chci dat dalsi vetrak, tak ho tam jen prisroubuju a je to? Da se dat i dalsi pridavny vetrak dozadu? Standartne je tam tusim jen jeden, ze?

Dal mi jeste trochu delaji starosti ty kolecka. Neni case na koleckach vice nachylny k vibracim nez kdyz jsou tam ty pogumovane nozky?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

1) ked si dokupis ten drziak BZ-502, tak ten sa da velmi jednoducho rozobrat a ventilator vymenit. Mas tam aj prachovy filter.
    2) kolieska nech ti porblem nerobia. Vaha skrinky je viac nez dostatocna, okrem toho sa mi zda ze dostavas aj gumove krytky na kolieska, ak ich chces mat pogumovane.
    3) ak naozaj uvazujes nad PC-V2110A, tak ako hovorim - ma podporu pre 2 zdroje nabok, tj tento problem nemusis riesit !

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Ahoj, tak mi byla jeste doporucena Lian-Li PC-A71B (nebo A70B - ta nema dvirka, jinak je stejna). http://www.lian-li.com/v2/en/product...ndex=61&g=spec

Ze pry ma z Lian-Li casu nejlepsi pomer cena/vykon a nejlepsi pruchod vzduchu, takze dobre chladi. Myslite, ze to bude dobre koupe?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Vzal bych tu s dvirkama, pomer cena/vykon neni nejlepsi, zato kvalita je prvotridni

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Richmond: Ano, pokud bych vzal tady tu, tak s dvirkama. Trochu se mi sice nelibi, ze ten dil, na ktery se dava zakladni deska (motherboard tray/jak se to nazyva cesky?) nema otvory pro cable management ani pro pristup ke sroubum od chladice na CPU, ale to bych snad nejak prezil.

Tady je pripadne recenze, pokud by o nem nekdo taky uvazoval
    http://www.nordichardware.com/Review...&skrivelse=532
    Naposledy upraveno uživatelem mildante: 13-07-2009 v 10:40

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Ahoj, mel bych jen takovy dotaz - na te cerne skrini jsou dost videt otisky od rukou, jak se s nim manipuluje - nemate tip na nejake vhodne rukavice? Samozrejme muzu koupit asi cokoliv, ale ptam se jestli tady uz treba nema nekdo neco na podobny problem vyzkouseno. Diky.

Starousedlík SHW Avatar uživatele hawkeye9898
    Registrace
    Feb 2008

uz mas tu bednu kupenu?
    mne zatial v pohode stacili latkove utierky co su na monitor,alebo dodavane k fotakom na cistenie LCD

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od mildante Zobrazit příspěvek
    Ahoj, mel bych jen takovy dotaz - na te cerne skrini jsou dost videt otisky od rukou, jak se s nim manipuluje - nemate tip na nejake vhodne rukavice? Samozrejme muzu koupit asi cokoliv, ale ptam se jestli tady uz treba nema nekdo neco na podobny problem vyzkouseno. Diky.
    bezne prodavaji v pracovnich odevech obyc latkove rukavice,sam je pouzivam, stoji 11,- / pár
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: P1040865.JPG 
Zobrazení: 132 
Velikost: 187.3 KB 
ID: 12925  

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

lexxxa: Hehe, super, diky moc za tip, neco takoveho jsem presne hledal

Starousedlík SHW Avatar uživatele hawkeye9898
    Registrace
    Feb 2008

nehrozi elektrostaticka energia,vyboj co by mohol poskodit suciastky?

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od hawkeye9898 Zobrazit příspěvek
    nehrozi elektrostaticka energia,vyboj co by mohol poskodit suciastky?
    Proto jeste existujou textilni s gumou a uzemnovaci pasek
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_0510.jpg 
Zobrazení: 114 
Velikost: 141.1 KB 
ID: 12929  
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 22-09-2009 v 23:27

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

jestli jsem to dobre pochopil tak tazatel se ptal na rukavice aby mohl case uchopit z venku kvuli otiskum prstu, ja osobne je pouzivam kdyz davam pc treba na stul, pri sundavani bocnic abych case nemusel porad lestit, ale na montaz soucastek uz ne, preci jen jsou prsty v rukavicich neohrabane,aspon v mem pripade

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    ...preci jen jsou prsty v rukavicich neohrabane,aspon v mem pripade
    Ja jsem v tech samych opravoval mobily (radove daleko mensi soucastky) a bez problemu jsem daval sroubky ta guma dost pomaha, zvykl jsem si na ne tak, ze v nich delam pocitace (uz jen protoze starsi pc jsou zapraseny atd.)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12