reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jakou používáte podložku?

Georginek (2957)|2.3.2010 15:54
[quote=Jandaskunk;354315]Že by se látkové nešpinily?? :notsure Mám taky látkovou a rozhodně se špiní, vyklepávám z toho prach docela často a šmouhy už na tom taky trochu jsou (přece jen, ruce se potí)[/quote]


Kdyz je nekdo prase, tak se mu spini vse. Jelikoz jsem uchylnej na poradek, pred kazdym pouzitim PC si jdu umejt tlapky........a kdyz sedis u kompu treba 3 hodky v kuse tak se ti zas tlapky tolik nezpoti....Pak jdes na wc, napit se, tak se zas umejes.

Obcas je tam videt malinko prach, tak se to vytrepe. Pravda je, ze se mi tam udelal za pul roku takovej malej flicek od zapesti( jak je porad polozene a jen malo se hejbe)a i poti, ale vzal jsem normalne houbicku na nadobi a trocha jaru...... za minutku cisto a dalsich 5 minutek na topeni, podlozka je jak nova..........

U tech plastovych mi jde o to, ze vetsina lidi si ruce nemeje kdyz jdou na komp, zere tam, pije, drobi,smrka,prska.... :D No a pak se delaji na plastovych podlozkach(i sklenenych) takove hrudky spiny, vlastne uplne stejne jako na teflonech mysek......(stejna spina jako se delala na kulickovejch myskach na tech valeckach.......
A pak to z toho sundavej kazdej tejden a drhni....HUMUS

Fakt je ten, ze drive jsem mel taky asi rok plastovou, byla krasne rychla, ale i pri sebevetsim poradku jsem musel podlozku kazdy mesic mejt vodou s mydlem a s mysitkovych teflonu skrabat spinu........

:)
elikoz jezdim mysi jen uprostred na miste 10x10cm, a zbytek (tj 80%) podlozky nevyuzivam se cas od casu nakupi prach, tak to bud vytrepu,nebo jeste lepeto vyluxuju nastavcem vysavace, ktery ma na konci takovy kruhovy kartac s nastavitelnymi chlupy.... Tim cistim i klavesnici, vlastne veskerou elektroniku :D

PS: Kdyz vidim pri svych obchuzkach po firmach a kancelarich, jak maji nechutne zaspineny klavesnice,ty cerny fleky na tlacitkach, zapnivany monitory, hroudy spiny na stole, podlozkach, mysi skoro vubec nejezdi (nekde se ani kulicky netoci {A JE JIM TO JEDNO}), a je tam te spiny uz tolik ze DOKONCE UPADNOU PRILEPENE ty malinke teflony, a mys tak DEFAKTO jezdi na spine, tak se mi chce BLEJT!!!! :D
Jandaskunk (2330)|2.3.2010 22:01
No takže najednou tvrdíš že se to špiní.....je to ta samá špína jako na plastovejch, akorátže u látkovejch se to zažírá dovnitř a nevidíš to tak hezky nakupený jako na plastovejch (prach a mastnota = ty hnusný hrudky).

Nemyslím si, že bych byl prase, když si nechodím každých 5 minut mejt ruce v savu, myslím, že dodržuju hygienu dost pečlivě (mytí rukou atd.), stejně tam ty fleky se objeví, a nemusí to být ani z ruky, i když okolo zápěstí to bývá nejvíc, ale většinou je to zažraný prach (na černým je navíc všechno vidět)....čistit se prostě bude muset obojí, látkovou budeš muset dýl sušit, kdybys to chtěl vyčistit vodou a plastovou zas víc drhnout....
Hansol58231 (25)|4.3.2010 20:07
Používám levnou neznačkovou z Tesca za 20Kč sice už se sloupla látka(ale mám ji na podložce normálně položenou a drží).

A myš jezdí poní nádherně(tak akorát).
)aguar (235)|4.3.2010 20:11
Myš Razer Copperhead
a podložku jsem měl napřed Razer Exactmat, ale protože se celkem rychle opotřebovávali teflonky a nemohl jsem sehnat nový stejný, tak jsem si koupil podložku Razer Goliathus control.
Napřed to byl nezvyk, protože myš jakoby byla pomalejší a propadala se, ale už jsem si zvykl :)
Sjone (2)|11.3.2010 20:38
Podložku používám obyčejnou QuickSteel. Jsem spokojený, stačí mi.
Infinity (40)|11.3.2010 20:45
u desk. PC používám obyčejnou podložku do 100Kč, u notasu nemam zadnou....obe mysi "jedou" stejne s i bez podlozky