reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Skříně: Doporučit,nebo vyhodit?

Neregistrovaný (0)|15.7.2009 23:57
Jméno tazatele: Honza

Znění dotazu:
Zajímám se o skříň CM Storm SNIPER AMD Dragon,jestli jí někdo má,mohl by mi prosím říct z jak silného plechu je(nikde jsem to nenašel) a jaký použít chladič na procesor(i7),kdy bude ve skříni jen přední,horní a zadní fan,zda bude výhodnější s fanem horizontálně,nebo vertikálně?A ještě ohledně zdroje,bude v této skříni lepší fan dolů,nebo nahoru?Dík

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Neregistrovaný (0)|18.7.2009 01:44
[QUOTE=Neregistrovaný;271019] Jméno tazatele: Honza

Znění dotazu:
Zajímám se o skříň CM Storm SNIPER AMD Dragon,jestli jí někdo má,mohl by mi prosím říct z jak silného plechu je(nikde jsem to nenašel) a jaký použít chladič na procesor(i7),kdy bude ve skříni jen přední,horní a zadní fan,zda bude výhodnější s fanem horizontálně,nebo vertikálně?A ještě ohledně zdroje,bude v této skříni lepší fan dolů,nebo nahoru?Dík

HW a SW počítače jehož se dotaz týká: [/QUOTE]

To nikdo nemáte zkušenost stouto skříní?Pokud ne,je zbytečné,aby tu tento dotaz zabíral místo,takže chtěl bych to ukončit a kdo je oprávněn to smazat,může to udělat.Honza
Neregistrovaný (0)|21.7.2009 00:38
[QUOTE=Neregistrovaný;271846]To nikdo nemáte zkušenost stouto skříní?Pokud ne,je zbytečné,aby tu tento dotaz zabíral místo,takže chtěl bych to ukončit a kdo je oprávněn to smazat,může to udělat.Honza[/QUOTE]

A já myslel že víte všechno.Sperman
Richmond (8084)|21.7.2009 01:04
Staci se nad tema otazkama zamyslet a odpovedet si sam... Skrin je to prumerna, vzhledem utoci na "gejming" trh sviticima vetrakama a konstrukci ala cednik. Sumasumarum je to o neco lepsi "Dominator" (CM 690) s vetsim fanem nahore takze o to bude vic vetrat.
Neregistrovaný (0)|21.7.2009 22:49
[quote=Richmond;272764]Staci se nad tema otazkama zamyslet a odpovedet si sam... Skrin je to prumerna, vzhledem utoci na "gejming" trh sviticima vetrakama a konstrukci ala cednik. Sumasumarum je to o neco lepsi "Dominator" (CM 690) s vetsim fanem nahore takze o to bude vic vetrat.[/quote]

To je sice hezké co říkáš,ale neodpověděl jsi na položenou otázku(jak silný je plech),to ale neva,řekni mi tedy která by v této cenové relaci byla vhodnější a byla alespoň z 1mm plechu a dobře chlazená.Sperman