Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Externí hdd

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Dobrý den, uvažuju o koupi toho externího disku http://www.alfacomp.cz/php/product.p...0&SearchType=1
    Disk budu mít k notebooku a bude ležet na stole (žádné přenášení), sloužit bude jako místo k odkládání filmů a hudby.
    Co vy na to?

Jo a v recenzi na tento disk http://www.czechcomputer.cz/user_rev...263648317.html je cituji " Ihned po koupi jsem ho přeformátoval na NTFS (defaultní FAT32 má omezení na velikost souboru pouhé 4GB)" Napsal by mi prosím někdo návod jak na to?

Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele kanabis
    Registrace
    Aug 2008

já bych ho připojit, vlez do tento počítač, cvak na něj pravou myší a dal naformátovat a tam zvolil system souboru NTFS. Nebo přes příkazouvou řádku - muzes zkusit" help format" nebo "format /?" a ono to vyhodí nápovědu

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Jen bych ještě (možná zbytečně) připomněl, aby sis před tím formátem stáhnul výrobcem instalované soubory (např. WD Sync), budou-li tam. Dají se pak sice dostáhnout od výrobce, ale proč to komplikovat. Jen pro úplnost - nemluvím tu jen tak do větru, ale z osobní zkušenosti. Naštěstí jsem pustil pomalý formát, takže jsem to stihl zastavit, než to něco smázlo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Citace Původně odesláno od kanabis Zobrazit příspěvek
    já bych ho připojit, vlez do tento počítač, cvak na něj pravou myší a dal naformátovat a tam zvolil system souboru NTFS. Nebo přes příkazouvou řádku - muzes zkusit" help format" nebo "format /?" a ono to vyhodí nápovědu
    Postupuj podle toho návodu od kanabis.
    Vlez do tento počítač, cvak na něj pravou myší a dej naformátovat, až tam budeš, tak vyber u systém souborů: NTFS a poté tam klikni na spustit.

Vypadá to takhle:

Podobná témata

1. Extérní HDD
    Od fanfula v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 25-02-2009, 13:54
  2. Externí HDD: Externí HDD
    Od snasel17 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-02-2009, 21:22
  3. Externí HDD: Externí HDD