Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Kolik času trávíte nad PC hrami?

Hlasujících
46. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Hry hraju téměř pořád.

2 4.35%
  • 2 hodiny denně a více.

5 10.87%
  • méně než 2 hodiny denně.

6 13.04%
  • několikrát týdně si zahraju.

7 15.22%
  • pár hodin týdně

9 19.57%
  • jen minimum, pár hodin v měsíci.

12 26.09%
  • Hry nehraju vůbec.

5 10.87%
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 31

Téma: kolik času trávíte hraním PC her?

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Opět další průzkum Zajímalo by mě kolik času trávíte u PC her.

Já sem u nich dřív trávil hodně času, spoustu hodin denně, ale poslední dobou se vše mění a sem spíš na internetu, icq...

EDIT: Doufám že jsou odpovědi v anketě přijatelně rozvrhnuté

EDIT 2: no to pár hodin týdně a několikrát týdně je dost podobný co? nevadí tak se o tom rozepište pod anketou
    Naposledy upraveno uživatelem BlackFrog: 11-01-2007 v 00:31
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Pěkných nových her je tak žalostně málo a nepamatuju si, kdy mě nějaká chytla abych u ní zůstal dýl než jeden/dva večery. Takže poslední dobou hraju míň a míň... Přál bych si nějaké pořádné Rally, nejlépe Collin McRae Rally 2007 a nebo Juiced II (když Carbony nestály za ....)

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Poslední hru, kterou jsem dohrál byl Dark messiah of might and magic (spíš z nostalgie k MaM ). Poslední dobou nemam ani čas, ani náladu. Takže tak pár hodin týdně, možná ani to ne.

Navíc mi přijdou hry žalostně krátké (třeba DMoMaM) nebo nudné (zbytek ).

Docela se těším, co předevede Crysis.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

no na mojom radeone mi hier čo na nom idu stabilne stale ubúda takže dajme tomu že teraz asi 2-3 hodiny tyždenne stravim pri hrách (NHL2007, Quake, FarCry)

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Pěkných nových her je tak žalostně málo a nepamatuju si, kdy mě nějaká chytla abych u ní zůstal dýl než jeden/dva večery.
    presne proto uz novy hry ani neshanim... hraju minimalne, vetsinou neni cas. maximalne nejaka flashovka na odreagovani... ale kdyz dostanu chut a vyhrabu nejakyho X-COMa, OTTD, BG, NFS: porsche, MOO2 nebo nejakou kreslenou adventuru tak o me tyden nikdo nevi ale neni to zas tak casto...

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Frog
    no na mojom radeone mi hier čo na nom idu stabilne stale ubúda
    Tak to bude stále horšie a horšie.
    Sem tam pozabíjam pár indivíduí v Ghost Recon:AW, SWAT4 a dám pár gólov v NHL alebo FIFA. Aj to len párkrát do týždňa, to ma samozrejme musí k bedni pustiť moja dcéra.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

Pěkných nových her je tak žalostně málo a nepamatuju si, kdy mě nějaká chytla abych u ní zůstal dýl než jeden/dva večery. Takže poslední dobou hraju míň a míň... Přál bych si nějaké pořádné Rally, nejlépe Collin McRae Rally 2007 a nebo Juiced II (když Carbony nestály za ....)
    ono tých hier je tolko ako nikdy predtým.
    pravidelne pozerávam reláciu GamePage, a sa čudujem kto tie hry vobec hráva, ved to sa nedá stíhať tolko hier vobec hrať. O väčšine z nich počujem prvý krát v tej relácii. Ale suhlasim kvalitou zaostavaju za hrami z doby kedy ich bolo sice málo ale boli to hry plnohodnotnejšie a zábavnejšie.

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Pěkných nových her je tak žalostně málo
    To neni dobou, to je tim ze starnes

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Vice jak rok uz hraji pouze Guildwars (onlinovka) ostatni hry se da rict ze me nezajimaji a i na gw mam ted cas max 3x do tydne coz je skoda ... Pilsner urquell guardians web nasi guildy.

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od cool.user
    To neni dobou, to je tim ze starnes
    No, i to je, možnost, ale...
    Citace Původně odesláno od Frog
    ono tých hier je tolko ako nikdy predtým.
    pravidelne pozerávam reláciu GamePage, a sa čudujem kto tie hry vobec hráva, ved to sa nedá stíhať tolko hier vobec hrať. O väčšine z nich počujem prvý krát v tej relácii. Ale suhlasim kvalitou zaostavaju za hrami z doby kedy ich bolo sice málo ale boli to hry plnohodnotnejšie a zábavnejšie.
    ...já bych to spíš vidět takhle: Já něřekl, že her je málo, já řekl, že pěkných (rozuměj kvalitních) her je strašně málo. Technologie umožňují to, co nikdy, ale chybí nápad - originalita - zábava a nebo se objeví dobrý nápad, ale daná firma ho ani zdaleka nerozvine a hra padá na směšné grafice, chybách nebo nemožném ovládání. Zkrátka, nehraju všechny typy her, jsem dost vybíravej, ale myslím, že trh je přesycen brakem a těch pár světélek, co na měm je, často pohltí okolní tma....

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Teď jsem si zase po půl roce koupil grafiku (R1950PRO). Vzal jsem si volno a strávil dva dny hraním. Moc mě to ani nebavilo. Hrál jsem Titan quest a Oblivion. Už asi nebudou probdělí noci ve společnosti Fallout2 a nebo si už nebudu říkat, ještě jeden hrad (HOMAM3).

Občasný diskutér Avatar uživatele Black tgfh
    Registrace
    Dec 2006

Jelikož já mám na PC i jiné aktivity, tak mi na hraní her moc času nezbyde, ale rád si neco někdy zahraju - Ghost Recon AW, Flat Out 2, Heroes V, proto dávám možnost pár hodin týdně.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od aldafallout
    Teď jsem si zase po půl roce koupil grafiku (R1950PRO). Vzal jsem si volno a strávil dva dny hraním. Moc mě to ani nebavilo. Hrál jsem Titan quest a Oblivion. Už asi nebudou probdělí noci ve společnosti Fallout2 a nebo si už nebudu říkat, ještě jeden hrad (HOMAM3).
    Titan Quest je nuda nainstaloval jsem to hlavne diky tomu ze jsem hral aktivne dlouhou dobu d2 na battle netu je to v podstate plagiat ale bez poradny online podpory takze jsem to zapich ve tretim aktu Oblivion jsem tez zkousel ale kdyz me tam proste chybi ty realne postavy .. moznost jen tak pokecat s nekym z druhe strany zemekoule nekde ve meste atd .. podle me kdo jednou pricuchne k onlinovkam ci k jakemukoliv poradnemu multiplayeru kazda singlovka mu pak prijde jako beckovy film .. Pokud jsi priznivcem mmorpg zkus si nekdy zahrat Guildwars V tomto momente jsou uz jsou na svete dva datadisky tato hra je zamerena prevazne na pvp ale je tam i slusne pve .. ale v pvp je to naprosta spicka v mmorpg a myslim si ze jeste dlouho nebude mit konkurenci .. svetovy zebricek .. turnaje .. mnozstvi ruznych aren .. ziskavani titulu za turnaje atd atd .. ale pozor je to silne navykova vec Momentalne je na cz poli asi 15 guild nektere citaji treba i 30 hracu ..
    Naposledy upraveno uživatelem pas!k: 11-01-2007 v 09:29

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Tak jsem dal možnost "Hry nehraju vůbec" a koukám že jsem tady zatím sám!

Teda abych to trošku rozvedl, dřív jsem hry hrál docela dost (to bylo ještě v dobách, kdy jsem měl 386SX a následně 486SX). To jsem chodil ještě na základku a tehdejší hry typu Wolf3D, Duke Nuke, Mario, Vlak ale i různé závodní mě moooc bavili Nejlepší z her co pamatuju, že mě asi nejvíc chytla, byla Duna 2 - to byl nářez, to mě fakt bavilo a hrál jsem ji tak dlouho, dokud jsem ji 3x nepřetočil Jednou za Atreidy, jindy za Ordos či Harkonnen

Pak jsem dostal lepší komp (rozuměj AMD K6 200MHz) a hrál jsem taky Ale už hry trošku lepší, třeba Need for Speed II.

Když jsem ale začal chodit na střední a byl jsem přes týden pryč tak nějak na hry přestal být čas a postupem času mě i přestaly bavit. Začal jsem dávat větší přednost užitečnějším a smysluplnějším věcem (mluvím za sebe ) jako je např. programování, WWW, PC hardware, později i PC servis

Nějakou tu hru si občas také zahraju, ale to spíš když jsem někde u nějakého kamaráda. Ve svém PC, co vím, žádné hry nemám Už asi měsíc ale mám smartphone a tam jsem jednou neměl co dělat a projížděl jsem co mi tam starý majitel nechal - našel jsem jednu závodní hru , trošililinku ve stylu GTA. A když jsem furt neměl co dělat tak jsem ji začal pařit A docela mě to chytlo

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Honny
    Registrace
    May 2006

Nehraju... prakticky.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. U jakého PC trávíte nejvíc času?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 13:58