reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pinnacle - heslo pro kapitolu

Zoidik (1405)|11.8.2009 14:05
Zdravíčko. Měl bych dotaz. Jak tomu tak bývá, tak pracující lid si přes prázdniny užíval dovolené financované z vlastních prostředků a a většina lidí udělala i nějaký ten videozáznam. Chtěl bych se zeptat, zda v pinnaclu 12 se dá vytvořit kapitola, která by byla chráněna heslem?
StD (1963)|11.8.2009 14:33
[quote=Zoidik;280699]Zdravíčko. Měl bych dotaz. Jak tomu tak bývá, tak pracující lid si přes prázdniny užíval dovolené financované z vlastních prostředků a a většina lidí udělala i nějaký ten videozáznam. Chtěl bych se zeptat, zda v pinnaclu 12 se dá vytvořit kapitola, která by byla chráněna heslem?[/quote]
To jako máš na mysli kapitolu (Chapter) v DVD-video formátu? To bys musel udělat jinde a jinak (jako Extras).
Zoidik (1405)|12.8.2009 07:10
Ano, to mám na mysli. Kde by se to dalo udělat?
StD (1963)|12.8.2009 07:27
[quote=Zoidik;280939]Ano, to mám na mysli. Kde by se to dalo udělat?[/quote]
No dělá se to v authoringových programech "pro dospělé" jako Sonic Scenarist, DVDLab apod. Já bych to například jednoduše řešil "neviditelným buttonem" v menu na utajené VTS nebo PGC, ale je několik dalších metod - podle toho, co má být ten utajený obsah. Nejlépe uděláš, když ten dotaz dáš na TVFreak do sekce Mastering, případně se rovnou zeptej usera 666dia.

Edit: Pokud jde o fotky, tak něco podobného se řešilo třeba tady (pomocí submenu):
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=15899
Zoidik (1405)|12.8.2009 09:03
No budou tam fotky i film, ale jak to tak vidim, tak to budu řešit samostaným DVDčkem. Asi to bude jednodušší a možná aj bezpečnější. Nic méně děkuju za rady