Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rozmazani 3D

Kori (1)|12.1.2007 10:00
Ahoj,
mám velký problém s hrou je to konkretne World of Warcraft. Kdyz restartuji pocitac a po spusteni se ihned naloguji a mam stesti, tak mi hra jde velmi krasne az do doby, kdyz ve hre otevru nějaké okno(inventar, batoh). Po tomto ukonu se mi hra rozmaze a neni hratelná ani čitelná.
Tento problém mám jenom když jsem na winXP. Do doby co jsem jel na ME mi hry běžely všechny tedy v rámci mých hardware možností.
Tedy když pustím hru na ME tak mi běží bez problémů, ale ME bych chtěl už nechat na pohřebišti softu. Zkoušel jsem měnit ovladače grafiky, jel na standartnich ovladacich XP a jde to myslím lépe než na nejnovějších ovladačích od Nvidia. Mám directy 9.0c.
Děkuji za rady
Moje sestava Athlon 1200MGz, Geoforce 64MB MX-400, SDRAM 512MB
wizaard (913)|12.1.2007 14:38
[QUOTE=Kori]Ahoj,
mám velký problém s hrou je to konkretne World of Warcraft. Kdyz restartuji pocitac a po spusteni se ihned naloguji a mam stesti, tak mi hra jde velmi krasne az do doby, kdyz ve hre otevru nějaké okno(inventar, batoh). Po tomto ukonu se mi hra rozmaze a neni hratelná ani čitelná.
Tento problém mám jenom když jsem na winXP. Do doby co jsem jel na ME mi hry běžely všechny tedy v rámci mých hardware možností.
Tedy když pustím hru na ME tak mi běží bez problémů, ale ME bych chtěl už nechat na pohřebišti softu. Zkoušel jsem měnit ovladače grafiky, jel na standartnich ovladacich XP a jde to myslím lépe než na nejnovějších ovladačích od Nvidia. Mám directy 9.0c.
Děkuji za rady
Moje sestava Athlon 1200MGz, Geoforce 64MB MX-400, SDRAM 512MB[/QUOTE]
Vážně nevím, čím by to mohlo být. Jakou konkrétně verzi ForceWare používáš? Blizzard tu hru testoval pod WinXP na ForceWare 61.77, pod Win98/ME ForceWare 61.76. Zkus tedy sehnat 61.77, ale to je vážně rada z nouze... Samozřejmě ale může být chyba kdekoliv jinde a taky to může být způsobeno nějakou nekompatibilitou s kartou (předpokládám, že se jedná o GeForce2 MX400 64MB), protože nepodporuje hrou využívané PixelShadery, leč v Blizzardem podporovaném hardware je psaná, takže by to teoreticky problém dělat nemělo... zvláště když píšeš, že pod WinME je to OK. Ještě si ale zkus třeba pohrát s nastavením. Jinak ovladače máš stejné v XP jako v ME (verze)?