reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zamrzávání PC při startu

matt963 (3)|14.8.2009 11:30
Zdravím,

mám jeden velký problém, a to ten, že když zapnu PC, tak se to za chvíli sekne, a musím restartovat. Někdy se to ani nerozjede, musím chvíli počkat, a pak zapnout, někdy se to rozjede a někdy zase sekne. Problém je v tom, že se tomu tak stane téměř při každém startu, a začíná mě to sr*t. A někdy když se přihlásím tak se to sekne i potom.

Jednou jsem vyzkoušel otevřít PC a zkusit všechny dráty připevnit. Když jsem to tak udělal, tak to den-dva jelo bez problémů a pak zase se to seká. Prosím co mám dělat.
EditorPO (2819)|14.8.2009 11:33
Asi mas zly kontakt na nejakom konektore. Skus skrinku otvorit znovu, pohybat a dotlacit vsetky konektory, hlavne na maticnej doske. Podotlacaj aj vsetky karty.
matt963 (3)|14.8.2009 11:41
No to jsem právě zkoušel, jenže to vydrží tak dva dny :( pak mám zase problém
matt963 (3)|14.8.2009 12:20
Prosím pomoc
pas!k (3765)|14.8.2009 13:11
Mas moznost zkusit jiny zdroj? Asi by bylo dobre to cele rozebrat procistit a slozit znovu .. Obcas se jeste stava hlavne u levnejsich beden ze zadni panel na ktery se prisroubovavaji jednotlive karty je vykrivenej od vyrobce takze tim ze tu kartu pritahnes k case ji povytahnes ze slotu .. tohle taky prekontroluj a u karet u kterych budes mit takove podezreni je proste na chvili povol a poradne dotlac do slotu.