Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: ventilatory FRACTAL design

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

zatim necham dozit tuto desku co mam,jeste tak do jara,neladi mi ani designem ani vykonem -SB600, k memu phenomu, to uz bude zdroj zabehlej,tak pri koupi nove desky z nepotrebnych pro me molex vetvi vytvorim kabely na miru, :-), tak to jeste vydrzim, zde je cela "stavba", moje prvni !! :-)

http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=37954
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Uz jsem koukal
    BTW ty kabliky od frontpanelu jsou hezci, kdyz na ne das to nejmensi flexo (jeste lepsi je Flexo ClenaCut - je jemnejsi a vic klouze)
    Nahodil bych foto, ale nevim, kde mam baterku do fotaku

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Uz jsem koukal
    BTW ty kabliky od frontpanelu jsou hezci, kdyz na ne das to nejmensi flexo (jeste lepsi je Flexo ClenaCut - je jemnejsi a vic klouze)
    Nahodil bych foto, ale nevim, kde mam baterku do fotaku
    jste si toho vsimnul :-),na tech fotkach je to 2 nejmensi, ale nakonec jsem to predelal a dal tam to nejmensi, takze ted ve skrini uz je to nejmensi, a hlavne co me stve,vzdy kdyz si neco nekde vyberu za hardware nebo doplnky,tak nic neni skladem,neco maj tady,neco tamhle, a porad na neco cekam,jsem strasne nedockavej, jako ted cekam na nejaky veci ke skrini LIAN LI, kryt mechaniky,derovany zaslepky a ty vetraky XIGMATEK,zase uz to je 12dni a nic,to cekani me jednou zabije,proc nemuze byt jeden poradnej e-shop kde maj jen vyberovy veci ,prece jen lidi co tomu rozumej si "zhruba" kupujou ty same veci,nikdo si nekoupi zdroj xx za 450,-,dneska kdyz uz do toho trosku pronikam,tak vydim sortiment e-shopu uplne jinak,k cemu maj skladem 98 120vetraku typu sum more,akorat ze jeden je modrej a druhej zlutej,ale porad jsou to laciny sunty,jasne,mit 2typy,levny pro kancelar PC, a pak kvalitu, ale ta nikdy neni skladem,treba vetraky enermax sem skladem treba skoro az na vyjimky nevidel, nebo neznam ty spravny e-shopy

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. mITX v Fractal Design Node 304 s i7 3770K
    Od RomanSvach v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 31-07-2014, 08:09
  2. Fractal Design Define R2 prosím o zkušenost
    Od majkl 11 v sekci Skříně
    Reakcí: 99
    Poslední příspěvek: 03-05-2011, 17:10