reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Požadavky na fórum

Deee-aN (3834)|30.11.2008 20:00
[quote=HiLow;189109]K tomuhle bych se taky chtel pripojit. Moc dobry napad, clovek se kolikrat malem preklikne.[/quote]
Co jsem sledoval debatu na toto téma v jiné části fóra, bylo by to dobré...
pas!k (3765)|30.11.2008 20:13
Taktez se pripojuji ono by mozna stacilo kdyby proste kdyz to clovek zmackne nebyla vybrana zadna volba a on musel zvolit bud + nebo - protoze pokud je automaticky nastaveno + tak se clovek proste uklikne nez si toho vsimne ..
Intri (3490)|30.11.2008 22:28
Osobně s tím problém nemám, ale taky se k tomu připojuju, není to rozhodně špatný nápad a mít to tady nijak neublíží.

A BTW, nechci být dotěrný, ale prozatím třeba jen obarvit písmo by nemuselo být tak časově ubíjející.:-)
Karel Polívka (1485)|1.12.2008 12:56
[QUOTE=Intri;189223]A BTW, nechci být dotěrný, ale prozatím třeba jen obarvit písmo by nemuselo být tak časově ubíjející.:-)[/QUOTE]
To je fajn, jenže když je takovýchto malých věcí milión, zatímco se nestíhají jiné důležité záležitosti, tak není čas ani na to...
robky (3195)|15.12.2008 18:56
Prevedené zmeny na f-shw kvitujem. Viem, že ešte je stým veľa roboty, ale neodpustím si jeden návrh:
Nešlo by upraviť otváranie príloh v Lightboxe tak, aby sa v prípade viacerých príloh jednoducho listovalo priamo v lightboxe? Pre názornosť pripájam prílohu.
návrh lightbox.jpg
Intri (3490)|15.12.2008 19:00
Jinak nevím, jestli je to součást nové verze fóra ( kdyžtak mi někdo nakopejte ), ale bylo by taky fajn, kdyby každý uživatel měl u svého profilu zobrazení karet, které kdy získal. Velmi obtížně se totiž dohledávají příspěvky, za které ten či onen uživatel dostal tu a tu kartu.
Smeli (2302)|15.12.2008 19:16
:notsure

[ATTACH]8637[/ATTACH]
intri.jpg
robky (3195)|15.12.2008 19:35
Tie karty sa asi zobrazujú len modom, pretože -
Bez názvu.jpg
Intri (3490)|15.12.2008 19:37
[QUOTE=Smeli;194839]:notsure

[ATTACH]8637[/ATTACH][/QUOTE]

Jj, jako vtip to ušlo, pane moderátore.:-)
Smeli (2302)|15.12.2008 19:43
Hm, njn, bohužel těžko jen tak zjistím, jestli to obyč user vidí či ne... a slepota je slepota... :rolleyes:
cool.user (2822)|15.12.2008 21:47
Ja teda svy karty vidim, teda svou kartu.
Intri (3490)|15.12.2008 21:48
Svoje jo, ty byly vidět i předtím, nejdou vidět ty cizí.
Pavel Boček (4169)|18.12.2008 14:53
Já bych uvítal, kdyby pokud už je přihlášení společné pro fórum i web, došlo po přesměrování na přihlašovací stránku na webu po onom přihlášení k přeměrování zpět na fórum (a nejlépe na tu stránku, kterou jsem chtěl otevřít, než došlo k výzvě k přihlášení), ne na hlavní stránku SHW.

Vzhledem k tomu, že již není možné být současně přihlášen na více počítačích (což podle mne rozhodně není zrovna krok k lepšímu), tak myslím, že to dost zdržuje. Pokud chci tedy rovnou odpovědět na nějaký příspěvek, musím se nechat přesměrovat, přihlásit se, pak jít na fórum, téma a příspěvěk zase zpětně dohledat a pak teprve odpovědět. Spousta kroků navíc.
Intri (3490)|1.1.2009 20:12
Tak mě napadlo, jestli by někdy v budoucnu nemohlo přibýt nějaké mapování smajlíků na volitelný text. Usnadnilo by to lidem jejich používání, já jsem třeba zvyklý na zápis :-), který tady nefunguje. Možnost namapovat integrované smajlíky na uživatelem definovaný zápis by zvýšilo komfort.
r34ktor (7477)|2.1.2009 08:05
Chtělo by to vylepšit společenské skupiny - chybí mi tam upozorňování na nové příspěvky e-mailem, či alespoň sledování pomocí RSS.
Karel Polívka (1485)|24.1.2009 23:27
[QUOTE=cool.user;187569]1) Slo by nejak barevne odlisit pri udelovani RB slovo zvysuji a snizuji? Nejak takto treba:


[/QUOTE]
Hotovo. Akorát "kladně" jsem udělal zeleně a ne modře (zelená je analogií pro "je to v pořádku" - navíc dvojice šipek pod avatarem má také podklad v kombinaci červené a zelené).
[QUOTE=cool.user;187569]2) Tohle je detail kterej by urcite potesil hodne lidi kteri vyuzivaji mistni upload obrazku. Slo by udelat aby forum po uploadu obrazku pres horni menu:

  • Bud presmerovalo na posledni stranku v me galerii
  • Nebo galerie radila ve svem vypisu obrazky v opacnem poradi, tedy na prvni stranku nejnovejsi obrazky?

Je to fakt celkem otravny kdyz clovek provede upload obrazkua stejnak pak musi jeste jit ve svy galerce na posledni stranku misto toho aby to mel po ruce hned po presmerovani po uploadu.[/QUOTE]
Vzhledem k tomu, že tu jsou pro účely galerií nově alba, mi to nepřijde natolik důležité.
[QUOTE=robky;194833]Nešlo by upraviť otváranie príloh v Lightboxe tak, aby sa v prípade viacerých príloh jednoducho listovalo priamo v lightboxe?[/QUOTE]
Toto je už obsažené v nové verzi vBulletinu, kterou jsem před pár dny nasadil na diskuzním fóru Digimanie. Nová verze bude brzo i zde na SHW (neptejte se kdy).
[QUOTE=Intri;194834]Jinak nevím, jestli je to součást nové verze fóra ( kdyžtak mi někdo nakopejte ), ale bylo by taky fajn, kdyby každý uživatel měl u svého profilu zobrazení karet, které kdy získal. Velmi obtížně se totiž dohledávají příspěvky, za které ten či onen uživatel dostal tu a tu kartu.[/QUOTE]
Moderátoři karty vidí :slug
[QUOTE=Intri;201181]Tak mě napadlo, jestli by někdy v budoucnu nemohlo přibýt nějaké mapování smajlíků na volitelný text. Usnadnilo by to lidem jejich používání, já jsem třeba zvyklý na zápis :-), který tady nefunguje. Možnost namapovat integrované smajlíky na uživatelem definovaný zápis by zvýšilo komfort.[/QUOTE]
:D
[QUOTE=r34ktor;201320]Chtělo by to vylepšit společenské skupiny - chybí mi tam upozorňování na nové příspěvky e-mailem, či alespoň sledování pomocí RSS.[/QUOTE]
Jedním z největších taháků nové verze vBulletinu nasazené před týdnem na Digimanii je právě zásadní vylepšení společenských skupin, v rámci čehož je mimo jiné možné zakládat samostatné diskuze a nastavovat si sledování pomocí automatických e-mailových oznámení o nových komentářích. A jak jsem už napsal výše, nová verze bude brzo i zde na SHW.
Intri (3490)|25.1.2009 00:38
[QUOTE=Karel Polívka;210964]:D[/QUOTE]

Co je na tom tak lolózního?:-)
cool.user (2822)|30.1.2009 13:36
Neslo by v helpdesku bud:

a) nastavit vychozi status nove pripominky na verejny (ja vim, je to ma chyba ze to zapomenu nastavit... :mistake)
b) pridat moznost editace pripominky

A na zaver, HD ma slouzit jen na hlaseni chyb na foru nebo spis jako bugzilla, to jest i k moznym navrhum napadum?
Intri (3490)|3.2.2009 18:44
Jo, tuhle otázku jsem si teď taky položil... A než na ni bude zodpovězeno:

Chtělo by to ještě jednou upravit seznam aktuálních témat, je tam dost nevyužitého místa, do kterého by se více než hodilo dát zpět alespoň počet příspěvků v threadu, pokud možno i s počtem přečtení threadu.
pavel_p (993)|16.2.2009 23:33
Má smysl aby oznámení sloužila k propagaci zpráviček? Mě je jedno, že třeba MSI uvádí novou grafiku. Stačí to mít v RSS čtečce (pokud člověka zajímají novinky). Čekal jsem, že to bude sloužit spíš k oznamování drobných změn a upozornění třeba na obecně nedodržovaná pravidla. Takhle to svádí k tomu, vše odklikat jen abych se toho zbavil.