reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rada pro vytvoření DVD v Architectu 4.5

tomkanak (1)|25.8.2009 15:00
Koupil jsem si produkt Sony Vegas Movie Studio PLATINUM 9 PRO PACK EN, jehož součástí je i DVD Architect Studio 4.5. Video zpracované v Sony Vegas je v rozlišení 1280x720 25p, ale program DVD Architect Studio 4.5 mi neumožňuje vytvořit DVD s tímto rozlišením, ale pouze klasických 720x576 25p. Např. produkt Pinnacle toto umožňuje. Co s tím, protože jinak nedokáži videu zpracovanému v Sony Vegas přiřadit menu a ostatní atributy DVD. Díky moc za odpověď.
StD (1963)|26.8.2009 08:10
[quote=tomkanak;285661]Koupil jsem si produkt Sony Vegas Movie Studio PLATINUM 9 PRO PACK EN, jehož součástí je i DVD Architect Studio 4.5. Video zpracované v Sony Vegas je v rozlišení 1280x720 25p, ale program DVD Architect Studio 4.5 mi neumožňuje vytvořit DVD s tímto rozlišením, ale pouze klasických 720x576 25p. Např. produkt Pinnacle toto umožňuje. Co s tím, protože jinak nedokáži videu zpracovanému v Sony Vegas přiřadit menu a ostatní atributy DVD. Díky moc za odpověď.[/quote]

Formát DVD-Video neumožňuje více jak 720x576. Pokud vyrenderuješ více, nemůžeš z toho chtít dělat DVD-Video. Pokud se vejde na DVD, pak to lze jen jako "datové DVD" a přehratelné to bude jen v PC... Neptal jsi se náhodou na totéž na TVFreaku (sekce Video)?
Edit: Tady si něco přečti o tom, jak má DVD-Video vypadat (Sekce Technical Info for DVD-Video)
http://www.videohelp.com/dvd