reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nový modem

Total AMD (138)|6.9.2009 00:18
Tak protože se plánuje nový siťový disk nebo server a modem co teď máme D-Link dsl-584t je plně obsazen 3PC + 1TV tak by jsme doma potřebovaly nový nebo druhý modem i proto že se se plánuje další TV a PC.
Internet nám poskytuje 02 máme ten balíček 02 Trio...

Na ceně nějak nezáleží ale co nejlevněji...
Pokud budete potřebovat i další info klidně dodám...
Nemám vůbec skušenosti jak se tyhle věci provádějí co přesně mám zapojit jak ho nastavit atd...

Díky předem za odpovědi ;)
Liqid (410)|6.9.2009 07:22
Pokud ti jde je n o zapojeni tak by stacil obyc switch [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ale nwm jak se tam teda pripojuje TV tohle by stacilo pro PC.
Popr kdyby bylo potreba wifi tak router [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Total AMD (138)|6.9.2009 17:42
To liqud: TV klidně může zůstat v tom prvním modemu a v tom nevém můžou být jenom PC ale mohl bys mě prosím vysvětlit jak to bude s propojením toho switche to bude prostě jenom napojeny na modem a bude to fugovat jako rozbočka nebo jak? :D
Liqid (410)|6.9.2009 20:15
Tak jestli se nepletu tak by stacilo do switche srcit sitovy kabel z modemu a pak uz muzes pripojit na switch co budes chtit. v podstate to takova rozbocka je.
Total AMD (138)|6.9.2009 20:20
A musí se nějak nastavovat nebo to stačí jenom prostě propojit?:)
Logout (4018)|6.9.2009 22:37
Stačí propojit kabel, nic se nenastavuje (a u normálních switchů ani nejde nastavit). Do jednoho portu připojit router (jedno do kterýho), do zbylecjh všechny PC.

Ještě dodám, že pokud maj alespoň dva vaše počítače gigabitovou síťovku, tak koupí gigabitovýho switche byste zrychlily komunikaci mezi nima. Nevýhoda je jediná, gigabitový switche sou dražší
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Total AMD (138)|6.9.2009 23:00
Tak moc dík za pomoc vezmu tenhle switch [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] jedinej kdo má doma 1gb síťovku jsem já tak si myslím že bude stačit :D