Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 34 z 34

Téma: Notebook HP probook 4515s problem s nabehnutim instalace

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od mikirc Zobrazit příspěvek
    Tak jsem cely disk smazal rozdelil na 2 oddily na Fat32 (to si pamatuji jak formatovat a ntfs ne mi hledat nechtelo)...
    Pokud chcete jednoduchým způsobem převést ty FAT32 oddíly na NTFS tak existuje příkaz: CONVERT F: /FS:NTFS, kde za to F dosadíte oddíl, který chcete převést.
    http://support.microsoft.com/kb/314097/cs
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Jeff Brawo Zobrazit příspěvek
    protoze druhou partisnu delaji jako logickou (ktera ma v oblibe kolabovat)?
    S nekorektním chováním partišny vytvořené v instalátoru Windows jsem se nikdy neshledal. Nevidím důvod, proč si HDD nerozdělit hned na začátku, lze ho bez problémů naformátovat a dále s ním pracovat.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    S nekorektním chováním partišny vytvořené v instalátoru Windows jsem se nikdy neshledal. Nevidím důvod, proč si HDD nerozdělit hned na začátku, lze ho bez problémů naformátovat a dále s ním pracovat.
    Ano, rozdelit ano, ale alokovat jen tu prvni partition, s tim problem take nemam. Od instalatoru Vist+ nemam problem ani s rozdelenim/alokovanim vsech partition pres instalator. Ale logickou (rozsirenou) partition uz ne, nikdy vic. Nehlede na to, ze nejde ovlivnit nektere jine parametry, takze stejne po instalu (pokud nepouziji jine partition managery) lezu do spravce a donastavuji. Casty problem byl pri zapojeni tohoto disku s logickou part do jineho pc, resp k jinemu disku. Nejvic pozorovano v XP, XPSP1 (ovsem manager se nezmenil v instalu xp nikdy)

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

No jeste dotaz sice mimo tema, ale nevite ktery program by dokazal podtaktovat CPU pri chodu na baterii? zkousel jsem soft viz http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=2327 ,ale zadny z nich se s tym CPU nepohodl, ani nezjistily co je to za CPU,. ikdyz wokna ho maji i s driverama dobre identifikovany
    CPU je AMD Turion X2 Dual-Core Mobile Processor RM-76 (2.3-GHz, 1 MB L2 cache)
    Podle wikipedie rada Turionu konci na RM-75 takze tenhle je o neco novsi a jinci a to neco dela to proc nefunguji ty programy asi

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Problem s HDMI (HP ProBook 4330s)
    Od mikel44 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-02-2012, 00:58
  2. Notebook HP ProBook 4510s - černá obrazovka
    Od Alan Grey v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-12-2009, 15:06
  3. Nový notebook od HP "ProBook 4310s"