Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Usb drivery

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

zdravím ..
    začnu takhle.. před půl rokem mi nějak zkolaboval noťas.. hodilo to,že usb port nebyl rozpoznán po té restart a už nenajel win .. zkoušel jsem přeinstalovat win,ale bez uspěchu .. načetlo to zakladní věci z cd po té černá obrazovka bez reakce..
    noťas jsem po 4 měsících vytáhl a zkusil... dokázal jsem přinstalovat win takže vše zase zpátky jelo .. ovšem opět blbnou usb .. po čase to vyskočí a přestane fungovat jakejkoliv port ... ale po chvilce opět naskočí .. ovšem tentokrát mi to udělalo to samé co poprvé a opět mi nejde najet ani cd s win.. radili mi ať vypnu usb drivery,jenže v biosu jsem to nenašel a dál se nedostanu ..
    jedná se o Acer Aspire 3100
    jestli se najde nějaká dobrá duše,která by mi poradila co s tím než to vyhodit z okna,tak bych byl vděčnej
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Zkus v biosu hledat v periferiich - polozka Integrated Peripherals:
    http://ax2.old-cans.com/s.php?p=dfi&id=6&c=8&d=1&v=v2

Bohuzel, pokud ma notas nejaky spesl "Acer bios", tak to muze byt i jinde. Zkus nejakeho kamarada co umi vic s pocitaci, treba to najde.

Ja si ale myslim, ze to dela proto, ze v nem odchazeji kondiky, cize pokud vypnes jedno, zacne blbnout druhe a ten chudak notas bude, asi, po klinicke smrti... Doufej, ze se mylim a je to jen "nejaky brajgl v USB", na coz vubec neverim...
    Jestli vypadaj kondiky uvnitr takhle: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=14301 ...tak je to vicemene jasne. Vymenit ci vyhodit.

ex_ ex_ je offline
    Pravidelný diskutér Avatar uživatele ex_
    Registrace
    Mar 2009

zkus resetovat MB,ale moc tomu nevěřim,jak píše Trodas ta deska to má asi za sebou.
    Pěknej článek jak stahovaly celý série s vadnejma deskama http://www.notebooksolutions.ca/zc/i...oducts_id=1726
    Naposledy upraveno uživatelem ex_: 03-10-2009 v 22:38 Důvod: /spatnej link

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

tak děkuju .. zkusím zajít za někým ať se mi na to mrkne .. ještě jednou děkuju

Podobná témata

1. Drivery na notebook
    Od pikina24 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 22-09-2011, 21:35
  2. Drivery na zvuk
    Od winie v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 26-09-2010, 15:36
  3. Ovladače: Kde sehnat drivery?
    Od bregedon v sekci Ovladače a BIOSy