reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s daemon tools

OLIK-911 (4)|8.11.2009 18:22
Zdravicko lidi pls mohl by mi nekdo poradit mam problem..........mam asi pul roku novy pocitac intel Q9400, Ati sapphire HD 4870 Toxic Edition 1gb, HDD 500gb, RAM A-DATA Vitesta 2x2GB a mam problem uz od zacatku jsem s tim mel problem takovy ze mi nefunguje daemon tools pri instalaci ani alcohol proste kdyz pres tyto emulatory chci instalovat jakoukoliv hru pc se vzdycky v prubehu instalace nebo na zacatku zasekne a nekdy zase kdyz neco delam v programech tak mi sem tam problikava obrazovka no proste mi probliknou ikony a sem tam zacne hazet hlasky jako odeslat zpravu o chybach neodesilat a v tech hlaskach furt sou ty stejne soubory drwt32.dll nebo tak nak potom explorer.exe problem a furt dokola mi to hazi takoveto hlasky a mam podezreni ze mohou byt spatne RAM paměti ale nejsem si moc jistý uz jsem je projel memtestem 86 a goldmemory a vsechno proslo a jsem už docela naštvaný to pc stálo 30 litranku na zacatku a nejdrive mi 4 dny od koupi odesel harddisk tak mi dali novy potom jsem si vsimnul ze se rozpada obraz a dal to tam znova vymenili mi grafiku za tu samou akorat v 1gb na zacatku jsem mel 512mb ale hned i s tou kartou jsem je upozornoval ze mi nefunguje daemon tools a podobne ale nic z tim neudelali a dodnes mi nektere hry furt delal trhani obrazu a furt ty chybove hlasky a ja si myslim ze to jsou prave ty RAM pameti no a chtel bych se zeptat jestli by to nemohlo byt necim jinym potize s chybnima hlaskama a podobne trvaji porad i po opakovane preinstalaci windowsu uz jsem z toho docela zoufaly vsechny soucastky jsem kupoval v alfa computer v ostrave a po tomhle vsem uz tomu obchodu neverim jako 3 vadne soucastky na jedno pc to uz je opravdu trochu moc jinak dik predem za odpoved doufam ze mi nekdo poradi mejte se krasne
pas!k (3765)|9.11.2009 14:33
Zalozeno nove tema ve spravne sekci ..


Co se tyce toho daemonu .. zkus stahnout novou verzi ktera vysla tusim minuly tyden a jako prvni podporuje win7 .. jinak co se tyce her tak se vetsinou instaluji z originalnich nosicu ..
OLIK-911 (4)|9.11.2009 19:15
Tak jsem to pred chvili z tim Daemonem ktery ma podporu windows 7 zkusil a porad totez nainstalovalo se par mega a po chvilce se mi sekla myska a proste vsechno takze co jineho nez..............RESET.................... ale i tak dik za radu aspon ses mi snazil pomoct
pas!k (3765)|10.11.2009 20:36
Podivej se do prohlizece udalosti zda tam nemas nejake zavaznejsi errory zapsane treba to pomuze identifikovat zavadu
EditorPO (2819)|10.11.2009 21:28
A co virusy? Nie je nahodou ta chyba ohladom drwt32.exe? Ak ano, tak mas v pocitaci trojana, co by som sa zas pri wareze ani nedivil. :stupid
OLIK-911 (4)|13.11.2009 17:22
Zdravim............no tak jsem si udelal cas na ten prohlizec udalosti a nasel jsem nejak nad 80 chyb nejaky service control manager ale nevim co to je pak tam byla naka chybka DHCP potom nekolik chyb ATAPI taky chyba DCOM a potom vykricniky upozorneni s nejakym TCPIP ale nic z tohoto neznam nevim co to je..................tak se mejte
OLIK-911 (4)|13.11.2009 17:26
..................jo jeste dodatek k predchozi zprave vjel jsem jeste do aplikaci a bylo tam chyb jak nasrano furt se stejnou hlaskou application error a application hang dale tam je jeste chyba-perfnet a MSIinstaller jinak zbytek vetsina same upozorneni.........................