Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 36

Téma: Hlavne tichej zdroj pro 4X a mainstream karty

Občasný diskutér Avatar uživatele AlbiDC
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Né všechny Enermaxy, Corsairy či seasonicy stojí za to
    Zcela upřímně, tohle je pro mě novinka. Ještě jsem neslyšel o špatném zdroji od těchto značek. Takže se omlouvám za příliš rychlý soud.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od AlbiDC Zobrazit příspěvek
    Zcela upřímně, tohle je pro mě novinka. Ještě jsem neslyšel o špatném zdroji od těchto značek. Takže se omlouvám za příliš rychlý soud.
    Hele každý zdroj se kazí, jak superlevnej LC tak drahej Enermax.. rozdil je v intenzite sinuisoidy kazenia ... napr. na 1000LC PSU´s pripadá asi 100 pokazených na 1000Enerov asi dajme tomu 20 ale je to len priklad... a potom su dalsie kvalitativne faktory, osadenie suciastok, prevadzka, zivotnost, vhodnost pre OC je rozdiel napájat P2 965 @ 4Ghz a 2 5850 napr. Delta Electronics 600W alebo Enermaxom Pro 82+ 525W...

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Rozdíl je v tom, že když odejde enermax, tak odejde enermax. Když odejde LC, tak buď odrovná PC elektricky, nebo ho rovnou zapálí :-)

Registrace
    Jul 2009

Tak vyššie sily a moja pamet zasiahli a spomenula si, že mam dobrého suseda(ktorý je majitelom IP Proxis na ktorom bežim) a tak som si cez agem.sk objednal
    Enermax ECO+ 400W
    http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=13591169

budem ho mať ešte o cca 5-10% lacnejšie, dufam, že dojde čo najskôr a potom pofotim a dam dojmy o mojom "tichu"

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od 16cmfan Zobrazit příspěvek
    ... a potom su dalsie kvalitativne faktory, osadenie suciastok, prevadzka, zivotnost, vhodnost pre OC je rozdiel napájat P2 965 @ 4Ghz a 2 5850 napr. Delta Electronics 600W alebo Enermaxom Pro 82+ 525W...
    Tohle mi nepřipadá jako šťastné přirovnání vzhledem k tomu že jednu Deltu (DPS-700MB) mám a je to pravděpodobně nejlepší a nejtišší zdroj který jsem měl, uvnitř plný japonských kondenzátorů.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VLAN
    Registrace
    Aug 2009

Tak vyššie sily a moja pamet zasiahli a spomenula si, že mam dobrého suseda(ktorý je majitelom IP Proxis na ktorom bežim) a tak som si cez agem.sk objednal
    Enermax ECO+ 400W
    http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=13591169

budem ho mať ešte o cca 5-10% lacnejšie, dufam, že dojde čo najskôr a potom pofotim a dam dojmy o mojom "tichu"
    Z jedné jeho recenze vyplývá, že to není žádný zázračný zdroj s úžasnou účiností, ale je tichy a kvalitní.

Registrace
    Jul 2009

A o tichost my slo taky neco vydrzi... urco lepsi volba jako Seasonic 400 nebo AC Fusion 550

@elpsycho... jo najstastnejsi prirovnani asi ne no..

Registrace
    Aug 2009

A o tichost my slo taky neco vydrzi... urco lepsi volba jako Seasonic 400 nebo AC Fusion 550
    AC Fusion 550R není špatný zdroj, za ty penze je to dobrá koupě. A s enermaxem to nejde moc porovnávat, enermax je téměř 2x dražší(jde to porovnávat, ale je to něco jako když budeš rovnad Dacii a Rolls Royce) . Jinak ten corsair také není špatná volba, ale pokud ti není líto peněz, tak by jsem na tvém místě vzal Enermax Pro82+, ten má vyšší účinost než Eco, a není o moc dražší.

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od VLAN Zobrazit příspěvek
    AC Fusion 550R není špatný zdroj, za ty penze je to dobrá koupě. A s enermaxem to nejde moc porovnávat, enermax je téměř 2x dražší(jde to porovnávat, ale je to něco jako když budeš rovnad Dacii a Rolls Royce) . Jinak ten corsair také není špatná volba, ale pokud ti není líto peněz, tak by jsem na tvém místě vzal Enermax Pro82+, ten má vyšší účinost než Eco, a není o moc dražší.
    už sem objednal ECO 400 a myslim, ze cca 50 eur neni moc a AC stoji tajtez tolik

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

A ten VX450 se ti teda nelíbil jo?

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    A ten VX450 se ti teda nelíbil jo?
    to je jedno... ani stýmhle sem chybu neudelal, nebo ?

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

No vx450 je imho lepší zdroj než přeznačkovaný liberty, ale budiž.. Žádný velký omyl to rozhodně neni, oboje jsou dobré zdroje.

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    No vx450 je imho lepší zdroj než přeznačkovaný liberty, ale budiž.. Žádný velký omyl to rozhodně neni, oboje jsou dobré zdroje.
    No jo, je mi jasny, ze je to nejnižsi rada Eneru... ale lepsi jak nic a pry je oneco tichší.. ikdyž to je jen meritelny v grafech... pak dam subj. dojmy

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    VX450 je lepší, ale tohle taky není špatné. Přeznačený Liberty to sice je, ale né ten co ty myslíš Tenhle za něco stojí narozdíl od prasáren DXX

Registrace
    Aug 2009

No jo, je mi jasny, ze je to nejnižsi rada Eneru... ale lepsi jak nic a pry je oneco tichší.. ikdyž to je jen meritelny v grafech... pak dam subj. dojmy
    Enermaxem chybu neuděláš, i tato základní řada je celkem dobrá. Jen si nejsem jistý, jestli není výhodnější ten corsair, ale tak už máš Enermax a snad tě čeká větší štěstí na kus než mě a mé Pro82+.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zdroj pro OC mainstream sestavy
    Od xxxstalkerx v sekci Zdroje
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 26-10-2012, 23:11
  2. Výběr procesoru - aktuální mainstream ( zima 09 )
    Od vincik v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-12-2009, 19:29
  3. Výběr karty - aktuální mainstream ( zima 09 )
    Od vincik v sekci Grafické karty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-12-2009, 12:31
  4. Existuje niekto, kto mi dokaze poradit s vyberom TICHEJ! DVD-RW ??
    Od Lindows Hlista v sekci Optické mechaniky
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 20-11-2007, 12:11