Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Leadtek WinFast DTV2000 H vs W7 x64

16.11.2009 06:33
Pavel QZdravím všechny a prosím o radu.
Nedaří se mi zprovoznit TV kartu v nově nainstalovaném systému. Našel jsem nové ovladače ze stránek výrobce ale nedaří se mi je nainstalovat. Instalace proběhne s následným restartem a výsledkem je oznámení ze správce zařízení:
>Systému Windows se nepodařilo ověřit digitální podpis ovladačů vyžadovaných pro toto zařízení. Při předchozí změně hardwaru nebo softwaru mohl být nainstalován soubor, který je nesprávně podepsán, je poškozený nebo se může jednat o škodlivý software z neznámého zdroje. (Kód 52)<
>Pro toto zařízení nejsou nainstalovány žádné ovladače.<
>Ovladač zařízení nebyl spuštěn, protože by měl za následek nestabilitu systému.<
Je možné toto vyřešit nebo budu muset přeinstalovat systém na 32bitovou verzi?

TV karta fungovala normálně v W7 RC ale jednalo se 32bitovou verzi a při použití se vypínala funkce AERO.
Hardware viz podpis.
Díky za rady.
16.11.2009 07:50
jeninicicekTuto kartu používám pod Win 7 RC 64-bit s ovladači pro Win vista 64-bit staženými z originálních stránek a nemám žádný problém. Zkoušel jsi třeba ovladače stáhnout znovu a znovu přeinstalovat,jestli nedošlo k chybě při stahování?
Popřípadě můžeš zkusit někde stáhnout nějaké starší ovladače pro vista 64-bit a vyzkoušet. Bohužel nevím jakej je rozdíl mzi rc a rtm verzí win 7. Možná mi to jede jen pro to, že rc na podpisy tak nekouká...
16.11.2009 08:06
Pavel QZkoušel jsem i ovladače na Vistu ze stránek Leadtec-u ale vůbec se nenainstalovaly. Instalačka projede - restart a výsledek ve správci je WinFast žlutě.
Mezi řadiče videa a zvuků se ve správci zařízení umístí pouze při použití instalačního CD ale zase s chybou.
Měl jsem za to, že oficiální verze nebude mít mouchy, které se neprojevily v RC verzi.
Přesto díky za reakci.
7.12.2009 10:09
milkubTa karta je na dvě věci.Také jsem bojoval s ovladači.Když už se nainstalují,tak nejde zvuk,když se podaří zvuk,tak obraz nic moc.Už je v šuplíku.
19.3.2010 02:17
jeninicicekTak jsem přešel na officiální verzi Win 7 a karta mi už taky nejde... s RC jsem neměl problémy, v officiální verzi nemám ovladače, vyřešil jste již někdo tento problém, či ne?
19.3.2010 08:34
jeninicicekTak jsem to nakonec vyřešil, u instalátoru jsem zadal spustit v kompatibilitě s vista sp2 a právy adminitratora a nahrálo to ovladače bez reptání a jedou...
9.9.2011 09:43
hanezz[quote=jeninicicek;360616]Tak jsem to nakonec vyřešil, u instalátoru jsem zadal spustit v kompatibilitě s vista sp2 a právy adminitratora a nahrálo to ovladače bez reptání a jedou...[/quote]

Zdravim mam stejny problem s ovladacema na stejny tuner neslo by nekde napsat podrobnejsi navod jak to zprovoznit? diky
25.9.2016 09:14
venca sProsím všechny, nemáte někdo funkční ovladače k této kartě pro Windovs 7x64? Už si s tím hraju asi týden, ale žádné nefungují.
Děkuji