reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém se zobrazováním videí na internetu.

Vaillante (2)|4.12.2009 23:15
Zdravím všechny, co se týče Pc tak leccos zvládnu, ale jinak jsem lama. A potřebuju pomoci s mým PC. Pořídil jsem si internet, který mi na notebooku bez menších problémů funguje, ale u stolního PC se mi na OS XP při nainstalování modemu a spuštění netu (konkrétně stránek youtube.com) zobrazilo, abych nainstaloval flash player, což jsem udělal. Videa sice fungovat začali, ale zobrazují se jen v odstínech růžové, ale když video pausnu, tak je normálně barevné. Tak jsem nainstaloval K-Lite kodek pro XP, ani to nepomohlo. Nevím si s tím rady,tak prosím poradte. Díky předem
|Mio| (1333)|5.12.2009 07:56
Zkus aktualizovat ovladace graficke karty melo by to pomoct.
Kaizer Soze (58)|5.12.2009 10:52
pred instalaciou k-lite boli v syteme nahrate nejake ine kodeky ? ak ano urcite odinstalovat VSETKY restart a nahrat este raz.

uplne by mal stacit k-lite - instalacia STANDARD
kevin00 (10238)|5.12.2009 12:49
Na přehrání videa na YouTube nepotřebuje uživatel žádné kodeky, stačí mu pouze Adobe Flash Player. Doporučuji všechny kodeky odinstalovat, systém pročistit pomocí Glary Utilities, provést aktualizaci driverů graf. karty a nainstalovat poslední verzi Flash playeru.
Vaillante (2)|5.12.2009 16:17
flash player jsem instaloval a je to ta poslední verze ze slunecnice.kdyz ja ani uz nevim co jsem sve pritelkyni do tohoto pc daval.je to jiz par let asi 4roky.to si vazne nepamatuji.abych mohl najit aktualizace.ale jeste neco by s tim mohlo byt?diky

uz jsem to nasel, je to GF FX5200.aktualizoval jsem ji rstartoval a stale jsou ta videa ruzova. jen kdyz jej pausnu, je normalne barevne. uz jsem jej aktualizoval a stale nic. nenapadne vas jeste neco co byste mohli mit v zaloze?