Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Atlantis III a barevná krychle..

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Hojky, chtěl jsem si zahrát hru Atlantis III The New World, ale je tu problém.

Hra jde normálně spustit, intra jedou, ale když jsem ve hře, stojím uprostřed jakési barevné krychle a nic nevidím - není tam scenérie, apod. Prostě jenom šest barevných stěn.

Když se po té krychli rozhlížím, tak se v jeden moment změní ukazatel (jako asi normálně ve hře), já kliknu a normálně najede video, jak se přesouvám do jiné lokace... video skončí a zase je tam ta krychle. Zkoušel jsem různé nastavení grafiky v options, nic ale nefunguje.

Takže předpokládám, že asi bude nějaký problém s grafikou? Zase tak nová hra to ale není a ani minimální požadavky nejsou tak hardcore, aby mi to nešlo, tak nevím.

Jenom pro představu - mám notebook acer travelmate 240, grafika samozřejmě integrovaná 16 mb, sdílená 64 (intelácký čip), OS win xp prof sp3.

Poraďte prosím, rád bych si to zapařil. ...... Ať zmizí ten nemilý pocit z filmu The Cube
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Intel grafiky mají obecně dost problémy s ovladači. Máš aktuální?

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

JJ, ovladač mám nejnovější, co to jde....

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Tak je zkus drivesweeperem totálně odstranit a po restartu nahodit znovat.

Podobná témata

1. Tiskárny: Barevná laserová tiskárna
    Od K.ats v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 10-06-2011, 08:11
  2. CRT: Barevná teplota
    Od B.Gen.Jack.O.Neill v sekci Monitory
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-12-2007, 17:02
  3. LCD: barevná kalibrace overlay
    Od qbe v sekci Monitory