reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PRoblem s 8800GTS

palo88 (78)|15.1.2010 13:12
zdravim kedze mam 2 pc tak do druheho som chcel nejaku slabsiu grafu a kedze nechcem kupovat novu a ani nejak niesom pri eurach tak som sa rozhodol kupit vadnu graficku kartu 8800GTS a skusit ju opravit upecenim v elektrickej rure graficka karta pred pecenim mala problem zo zobrazovanim a mala cez obraz pasi tak som ju upiekol podla navodu na nete a grafika funguje ale problem je len v tom ze nemozem v hrach zapnut AA pokial ho zapnem grafika sa zacne prepisnat medzi 2D a 3D (pracovna plocha hra) pri grafickych testoch mi ignoruje nastavenie AA a spusti testy bez AA ine testy ako PhysX fluidmark atd idu v poriadku ale aj tu ignoruje nastavenia AA a od vas by som potreboval radu ze kde je vlastne problem (ci v GPU alebo ram ) , a ako by sa to dalo vyriesit ??
16cmfan (2153)|15.1.2010 13:26
- koupil si VADNÚ GK .. (za koľko ? )
- Upiekol si ju v rúre
- teraz ti ide ale nie s AA

moj nazor - bud rad, ze si rad - GK ti nemusela ist vobec... a áno, problem je v GK karte, kde presne to ti nepoviem ale opravit sa to nedá (ked predtym nesla vobec)
palo88 (78)|15.1.2010 13:50
no kupil som ju za 10e ona ist isla ale ani ovladace nejsli hlasila chybu a samozrejme mala modre a zlte pasi cez obraz zvyslo po upeceni ide ale bez AA
16cmfan (2153)|15.1.2010 13:57
[quote=palo88;338304]no kupil som ju za 10e ona ist isla ale ani ovladace nejsli hlasila chybu a samozrejme mala modre a zlte pasi cez obraz zvyslo po upeceni ide ale bez AA[/quote]

Tak to bud rad.. kauf to byl výhodnej, 10 eur neni moc a kdyz ti to jede a jen bez AA a vse ostatní je oukej, ses stastne díte :) toť muj nazor