reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nefunkční Wifi karta Asus

mimas (8)|21.1.2010 13:05
Mám problém s wifi kartou asus. když ji připojim do pci slotu tak ju detekuje jako novej hw, naistaluje, ale pak už ju v síťových připojeních nevidím. Není tam ani jinde. Když spustím origo sw pro tu kartu napiše mě to že karta není připojená. Chová se jak kdyby tam vůbec nebyla. Nevíte někdo co to může být za problém nebo jak to vyřešit?Díky moc
Martin Vithous (52)|21.1.2010 17:48
O jakou konkrétní kartu se jedná?
Od Asusu jsem měl 3 wifi karty do pci a na reklamaci skončily všechny... (opakovaně, do vrácení peněz).
Chování bylo přitom různé, jednalo se jak o chvíli funkční karty, tak i o karty nefunční ihned po rozbalení (odpovídá Vašemu popisu).
mimas (8)|21.1.2010 20:21
presne jak pisete.v jednom pc me to delalo ze porad padala rychlost az nakonec prestala jet uplne.Pak zas chvilu atd. ted ve druhym to uz nejde vubec. konkretne je to tato>wl-138g v2
|Mio| (1333)|21.1.2010 20:48
[quote=mimas;340582]Mám problém s wifi kartou asus. když ji připojim do pci slotu tak ju detekuje jako novej hw, naistaluje, ale pak už ju v síťových připojeních nevidím. Není tam ani jinde. Když spustím origo sw pro tu kartu napiše mě to že karta není připojená. Chová se jak kdyby tam vůbec nebyla. Nevíte někdo co to může být za problém nebo jak to vyřešit?Díky moc[/quote]


Nez ji odepises dle rad ostatnich, podivej se do Ovladacich panelu - System-Spravce zarizeni predpokladam ze u ni bude vykricnik a nejaka chybova zprava.
mimas (8)|22.1.2010 06:01
ee pravě že ve správci nejsou žádný vykřičníky ani nic jineho.prej funguje normálně což je divný. Takže tím to taky asi nebude
|Mio| (1333)|22.1.2010 19:36
Tak to je ale problem v systemu, protoze pokud je tam zarizeni spusteny a se spravnym ovladacem, tak by melo byt videt jako sitove pripojeni.

Co je to za OS ?
mimas (8)|23.1.2010 16:13
no ale neni. nevidim zadny bezdratovy pripojeni.nic takovyho.ovladac vypada ze jede dobre.ale kdyz chcu najet na konfiguraci te karty tak to napise ze karta neni pripojena.divny.na 2pc s Winama profikama
|Mio| (1333)|23.1.2010 16:27
Ovladace si vzal odkud, zkousel jsi instalaci novych z internetu?

Profici jsou predpokladam Windows XP Professional s poslednim Service Packem 3 (SP3)

Ale jestli v jednom jela a pak prestala bez nejakeho zasahu tak je nejspis opravdu mrtva, i kdyz ten zpusob je dost podezrelej.
mimas (8)|23.1.2010 18:14
Ne z netu sem jiny nezkousel, ale jak sem rikal uz v prvnim me furt blbla.Jo xp tam sou.Uz me to stve.Nevim co to je a nejhorsi je ze neni poznat co je blbe. Zkusim jeste nejakej ten ovladac z netu stahnout a uvidime co stim.nejhur to resi reklamace a pak asi spis AP-cko. to bude jistota.Rikal sem si ze by to mohla jeste byt zakladovka,ale to asi ne. Je to uz asi 8let co ju mam.Ani nevim co to je zac :)