reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

neviditelné pc

Konnor (278)|20.2.2007 15:04
Mám zapeklitej problém, tada aspoň pro mě. Snažím se přes wifi spojit noťas s PC, ale je tady problém: z pc můžu normálně vlézt do NB bez problému to funguje, ale když chci jít z NB do pc tak to nahodí hlášku, že připojení nebylo nalezeno a když dám hledat pc podle IP tak ho to nenajde. Už mě ani nic nenapadá čím by to mohlo být.

Přes LAN funguje všechno bez problémů.
pas!k (3765)|21.2.2007 06:12
Zkus vypnout firewall a napis co to dela.
Konnor (278)|21.2.2007 09:08
jj sory už včera jsem na to kápl byl to firewall, nicméně potřebuju aby ten firewall běžel, nedá se to obejít? vyjímky nepomáhají,...
pas!k (3765)|21.2.2007 09:21
jde to i s firewallem.. ale musis pouzit pruvodce vytvorenim domaci site .. kdyz to udelas pres toho pruvodce melo by ti to fungovat i s fw.. Doporucuji jeste na kazde stanici vytvorit ucet toho druheho pocitace abys nemusel pokazdy kdyz nekam vlezes do sdilene slozky zadavat znovu jmeno a heslo s pristupem ..
Konnor (278)|21.2.2007 09:54
Hmm to asi nepujde, když se snažím to připojit přes toho průvodce tak to vždycky nahlásí nějakou chybu. Problém bude asi v tom, že jedny wokna jsou HOME a druhý PROFI.

mě hlavně zaráží to, že přes kabel to funguje bez problémů a přes wifi to zaboha nejde - magořina
pas!k (3765)|21.2.2007 09:58
aha no to dost meni situaci .. home edice neni zrovna vhodna pro pripojeni do nejake site:) Rekl bych ze problem bude v tom ze soucasti home nebude neco co budes potrebovat pro pipojeni pres wifi ;) Ale je to jen dohad .. zkus napsat co to haze presne za chybu a pak se z toho treba bude dat neco vygooglovat ..
pikoto (6)|23.2.2007 09:51
ježíši do dokumetnů do panelu adresa zedej IP toho PC a hotovo..napiš to asi takto \\192.168.a ip toho PC kam se chceš connetnout
pas!k (3765)|23.2.2007 10:12
[QUOTE=pikoto]ježíši do dokumetnů do panelu adresa zedej IP toho PC a hotovo..napiš to asi takto \\192.168.a ip toho PC kam se chceš connetnout[/QUOTE]
No myslim ze sis poradne neprecetl co napsal:) Podle ip ho hledal ;)