reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Používáte podložku pod myš?

r34ktor (7477)|25.5.2011 14:18
[quote=Jandaskunk;453073]Jinak kupovat podložku dražší než myš mi zrovna nepřijde to pravé ořechové...ale proti gustu...[/quote]
Asi tak. Za ty prachy bych se poohlédl po nové myši.

PS: Já též podložku nepoužívám. Jezdím bez problémů po dřevěné desce stolu (myš Logitech MX).
Georginek (2957)|25.5.2011 18:29
Jako kupovat drazsi podlozku nez mys je blbost.... Koupil bych jinou mys a pokud se ji ten razer nebude libit, tak jinou podlozku........
Bez podlozky delat nemuzu.....Mys na stole je hlucna, potrebuju aby byla uplne ticha, a k vlastnostem skluzu pomer Vespula/stul se nabudu vyjadrovat :D:D:D
Na podlozce jezdi mys kdyz do ni fouknu :D
Eduard Pavlík (11)|26.5.2011 23:49
Zdravím pánové. Tak ode dneška tj.26,5,2011. 20H. mám:
myš - [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] A4Tech,X7-710HB optik.
podložka :[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
podložka Razer Destructor White.Koupil jsem si v úterý taky razer, ale s tou myší Saitek, nechtěla kamarádit.Nakonec tedy nová jak podložka, tak i myš. Ale ta barva "bílá", je spíše jako sníh ve městě druhý den.(spíše hodně světle šedá.) Vše koupeno a pokecáno v C.Comp. Brno, Křenová 52.Můžu poradit/doporučit, pro ty,
kdo jsou v pc znalostech jako já , tak asi ZŠ.Ale těch je tady určitě málo, každý začínal. Je tam jeden, taky mastí gamesky přes MP(hlavně všechny C.of.D.) Tak jsme pokecali.Tu myš sám používá. Měli ji naštěstí na prodejně.Já sám občas jsem si ní zahrál u známého v Brně, aniž jsem si to uvědomil.A hrálo se s ní dobře. Jen si zvyknout.Teď si mohu zvykat od rána do večera.Hlavně v B.C.2, M.of H.2010.Je tam super "knoflík" na střelbu ne jedné kulky, ale tří kulek jedním "zmáčknutím".Ale to určitě na myších máte. A cena super.Zdraví eda
BishoQ (56)|20.7.2011 21:58
Ano, obyčejnou...

Bohužel, je v takovém stavu že nevím jáká to už byla :/