Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Špatné zapojení zdroje

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Ale ved ten PC by sa mu asi aj tak nespustil... 24-pin MAIN konektor ide len do dosky (bud v zapojeni 20 + 4 alebo rovno 24) a este ti treba dalsi minmálne 4-pin pre procesor... Dobre ti tu radia, este predtým, nech kúpiš zdroj, prve si vyskúšaj - ci ti vobec PC prežil... a ked uz, je dobré dodať zbytok PC (GK kartu a procesor) tusim, ze tem tvoj zdroj nevyhovuje standardu ATX 2.0 - "ATX12V 2.0 – 24pinový hlavní konektor, 4pinový pomocný konektor " wiki
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Mintin
    Registrace
    Aug 2009

Ale pustil jak říkám v HTPC mám nějaký super starý zdroj,ale na mé požadavky stačí a mám zapojeno jen 20 pin a 4 sou volný a normálně to funguje...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Jiste, vetsinou muzes pouzit misto 24pinu i 20pin, ale nemusi to vzdycky fungovat

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Pokud deska nevyzaduje ATX 2.0 tak staci 20pin. To ze to ma v HTPC je jeho vec (myslim, ze tady nebude ani tak problem s 20pinem, ale s jeho zapojenim - evidentne ho zapojil SPRAVNE - tzn., nema prolem), ja uz dlouho nemel v ruce desku nevyzadujici ATX 2.0 (mam pocit, ze je to snad kazda od doby dvoujadrovych athlonu/775 presscotu). Nevymejslejte kraviny a kupte treba ten nejslabsi Seasonic - zajiste splnuje specifikace a nebudete si muset lamat hlavu se zapojenim 24pinu

Občasný diskutér Avatar uživatele Mintin
    Registrace
    Aug 2009

Neustále odbočujete k 20 a 24 pinu PROČ???

Uživatel napsal,že nejspíš udělal chybu,že když zapojoval 4 pin do 8 pinu(napájení procesoru) tak to asi udělal špatně a bouchlo to..A vy se tu neustále bavíte o 20 a 24 pinu co umí co neumí toho asi moc zajímat nebude ;-)..

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Když tazatel muže, nech to sfotí pro jistotu... sem fakt zvedav... ale bez sily to tam jde jen tou správnou cestou...

Starousedlík SHW Avatar uživatele VLAN
    Registrace
    Aug 2009

Ono s tou silou..já mám Asus P5Q Pro, a zdroj Enermax Pro82+. Vždy, když z deky vynadavám 24pin, musím vydat trochu více síly, to samé i o ostatních konektorů, vč. grafiky a 8pinu na desce. Např. se starým EC Zdrojem jsem tento problém neřešil, stašilo zmáčknou pojistku a svazek kabelů byl venku,, v tomto ohledu mě překvapilo, když jsem stavěl PC s deskou MSI a zdrojem Enermax Pro82+ , vše šlo z lehka a bez potřeby ani mírné síly. Tak jsem zkusil můj(teď je na reklmaci, už 28dní) zdroj vymněnit za LC Power a zjistil jsem, že není velký zdroj a jeho konektory, ale jsou malé konektory desky.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. zapojení zdroje a mainbordu
    Od miDAR v sekci Zdroje
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-02-2012, 13:10
  2. Zapojení zdroje - konektor ATX 12V 2x4
    Od Lamalama v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 20-07-2011, 13:59
  3. Zdroje: více zákl. desek z jednoho zdroje