Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Win Vista x SATA

tgfh (2985)|21.2.2007 09:50
Už asi 3 týdny mám Win Vista, vše běží OK, ale nevím jak to mám s nainstalovanou SATOU.
Při instalaci winu mi Vista disketu se SATA driverem nějak nebere :) asi pro microsoft jsou diskety už nadobro mrtvé...
Říkal jsem si, že ji nainstaluju z driverů od desky, jenže oproti driverů od Win XP mi v driverech pro Vistu chybí zase právě SATA driver...prostě už jsou tam jen 3 kolonky a u driverů pro XP byli 4. Ta co chybí je SATA driver
Mám nainstalované tyto:
http://www.nvidia.com/object/nforce4_amd_winvista64_15.00.html
Více viz příloha
Tak co mi poradíte? :)
SATA.jpg
mech13 (5526)|21.2.2007 10:19
nemas satu v BIOSu preplou na nejaky legacy mode - ze se tvari jako PATA? jinak aktualni rezim ve spravci zjistis kdyz se podivas na RADIC ne na DISK

jestli disk jede tak bych to nechal byt s tim co si nasla Vista, me na NB nasla sama snad vsechno a vsechno vpohode jelo:) par driveru to napoprve nenaslo ale win update nasel vsechny zbyvajici
tgfh (2985)|21.2.2007 12:32
BIOS mám nastavený určitě dobře, teď jsem ho ještě kontroloval...
Vista má v sobě snad všechno :) , taky mi to nainstalovalo skoro vše a to co se nenainstalovalo se nainstalovalo po updatu...

No asi ten disk nebudu řešit, o víkendu mám Vistu česky, tak uvidím co zjistím. Angličtina mi nevadí, ale čeština je čeština :D ...