reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jaké zimní sporty provozujete?

BlackFrog (563)|21.2.2007 18:16
Zdravím, dnes jsem se vrátil z hor, v té souvislosti mě napadlo další z průzkumných témat:) Takže, jaké zimní sporty máte rádi, provozujete?
Osobně lyžuju (sjezd), zkoušel sem neúspěšně snowboard:)
tgfh (2985)|21.2.2007 18:52
Bohužel noha mi tak vyrostla, že se už do žádných lyžáků nevlezu, ani do těch největších. Mám zvláštní tvar nohy, asi vysoký nart, nejsem odborník :) .
Na snowboardu bych se zabil, takže zbývají sáňky, stavění sněhuláka popř iglů (to jsem ale stejně za život nedal) a koulovačka... :)

EDIT: Jo a jízda na prdeli :D
BlackFrog (563)|21.2.2007 18:55
[QUOTE=tgfh]Bohužel noha mi tak vyrostla, že se už do žádných lyžáků nevlezu, ani do těch největších. Mám zvláštní tvar nohy, asi vysoký nart, nejsem odborník :) .
Na snowboardu bych se zabil, takže zbývají sáňky, stavění sněhuláka popř iglů (to jsem ale stejně za život nedal) a koulovačka... :)

EDIT: Jo a jízda na prdeli[/QUOTE]
no s tou nohou... mě pořád roste, lyžáky se prý dělají do č.51 a já mám 50 tak se tam možná taky dopracuju...:(
tgfh (2985)|21.2.2007 18:56
Já měl 50ku v sedmé třídě na lyžáku :D
BlackFrog (563)|21.2.2007 19:14
[QUOTE=tgfh]Já měl 50ku v sedmé třídě na lyžáku :D[/QUOTE]
no jsem o tři roky vejš:)
Petr S. (1220)|21.2.2007 19:32
No, zajímavá otázka :) Před pár lety jsem docela rád lyžoval - samozřejmě sjezd, na běžky jsem moc línej :D , ale pak se to nějak zvrhlo a teď už jsem na lyžích dlooouho nestál... Jinak samozřejmě občas ta koulovačka (když je teda čím se koulovat) :thumb
BlackFrog (563)|21.2.2007 19:38
[QUOTE=Petr S.]No, zajímavá otázka :) Před pár lety jsem docela rád lyžoval - samozřejmě sjezd, na běžky jsem moc línej :D , ale pak se to nějak zvrhlo a teď už jsem na lyžích dlooouho nestál... Jinak samozřejmě občas ta koulovačka (když je teda čím se koulovat) :thumb[/QUOTE]
no je fakt ze v Praze se dá letos koulovat snad jen namočenejma papírovejma utěrkama (a školník z toho neni nadšenej) :D:D:D
tgfh (2985)|21.2.2007 19:41
Hlavně klid :turtle , na Severní Moravě tomu není jinak! ;)
Petr S. (1220)|21.2.2007 20:01
[QUOTE=tgfh]Hlavně klid :turtle , na Severní Moravě tomu není jinak! ;)[/QUOTE]

A nebo v krajní nouzy mohou posloužit klidně takové obyčejné křídy :D Jak si vzpomínám ze střední :thumb
P@pi (1519)|21.2.2007 20:12
Mno ani tady na jihu čech neni moc sněhu :/, stejně neni čas.

Jinak jsem jezdil na lyžích až do onoho osudného dne před třemi roky, kdy jsem si zlomil a posunul zápěstí na snowboardu (moje první sezóna na snowbiči :p). Od té doby jsem mockrát nejel, na lyžích jsem nějak zapomněl jak se stojí (i když si zase zvykám) a na snowboardu jsem se zase ještě ani nenaučil :stupid.

Bruslit jsem se opravdu nenaučil (i když se rodiče opravdu snažili).

No nějak se od té nehody docela bojím, ale snad se to zlepší. Ale s timdle sněhem asi těžko, letos jsem nebyl ani jednou :rolleyes:.
BlackFrog (563)|21.2.2007 20:18
[QUOTE=P@pi]Mno ani tady na jihu čech neni moc sněhu :/, stejně neni čas...
[/QUOTE]
no včera jsem při jednom oblouku ztratil lyži a po jedné jezdit neumim, takže sem byl celkem rád za helmu do které mě rodiče dotlačili fakt to asi nebyl hezkej pohled:) ale žiju:) taky sem se pak už bál a moc to nešlo...
[QUOTE=Petr S.]A nebo v krajní nouzy mohou posloužit klidně takové obyčejné křídy :D Jak si vzpomínám ze střední :thumb[/QUOTE]
křídy se používaj dodnes:D
P@pi (1519)|21.2.2007 20:33
[QUOTE=BlackFrog]no včera jsem při jednom oblouku ztratil lyži a po jedné jezdit neumim, takže sem byl celkem rád za helmu do které mě rodiče dotlačili fakt to asi nebyl hezkej pohled:) ale žiju:) taky sem se pak už bál a moc to nešlo...
[/QUOTE]

Počkej až si něco zlomíš... to se teprv budeš bát. I když znám týpky, co si něco zlomí a příště to dělají ještě víc... Jj, zlatá helma, ještě přemýšlím o krunýři na záda, přeci mám jen jedny, ale zase abych nebyl jak nějakej obrněnej tank = pomalej a tlustej jak vepř :D.
BlackFrog (563)|21.2.2007 20:40
[QUOTE=P@pi]Počkej až si něco zlomíš... to se teprv budeš bát. I když znám týpky, co si něco zlomí a příště to dělají ještě víc... Jj, zlatá helma, ještě přemýšlím o krunýři na záda, přeci mám jen jedny, ale zase abych nebyl jak nějakej obrněnej tank = pomalej a tlustej jak vepř :D.[/QUOTE]
no ruce si lámu jen při fotbale a o to větší naasazení a motivaci mám..."příště už ten školní turnaj dochytám":D:D:D ted sem zlomil jen hůlku...:)
a8nr (176)|21.2.2007 20:49
[QUOTE=Petr S.]A nebo v krajní nouzy mohou posloužit klidně takové obyčejné křídy :D Jak si vzpomínám ze střední :thumb[/QUOTE]
Křídy? A co taková mandarinka nebo pomeranč. Ale potom ty fleky na stěnách. :(
Nebo půlitrová flaška naplněná vodou. To už ale není koulovaná, ale brutální fotbal. Ze základky.

BTW kdyby to viděl profesor Krob, ten by ti dal tvrdé y.
BlackFrog (563)|21.2.2007 20:51
[QUOTE=a8nr]Křídy? A co taková mandarinka nebo pomeranč. Ale potom ty fleky na stěnách. :(
Nebo půlitrová flaška naplněná vodou. To už ale není koulovaná, ale brutální fotbal. Ze základky.[/QUOTE]
OT: jojojo... všechny tyhle věci dobře znám a dodnes je provozujem...:)
Zeli (397)|21.2.2007 20:58
Zimni sporty sou snad jediny co provozuju. Poslednich par let jezdim vetsinou na snowboardu a obcas na karvelinach, driv sem mel chvili karvingy, ale ty me moc nebvavily, a jinak od mala sem jezdil na klasickejch lyzich a samozrejme na bobech. Letos sem byl na boardu jen dvakrat a mam na nem rejhy jak po cely sezone :mad: a vypada to ze uz letos nikam nepojedu, to pocasi stoji fakt za prd...
BlackFrog (563)|21.2.2007 21:10
no ja byl v italii kde celkem snih je a rejhy mam taky strasny... vklidku jedu a najednou kamen...:(
tequilla (1015)|3.3.2007 22:32
Nemam rad zimu, proto od stredni neprovozuju zadny zimni sporty. Pokud se mezi ne tedy nepocita posezeni v baru nad sklenickou me samotnyho :).
crasher.km (919)|2.9.2007 12:18
Počítá se sex na sněhu jako adrenalinový sport ?:D
BlackFrog (563)|2.9.2007 12:25
[QUOTE=crasher.km;46912]Počítá se sex na sněhu jako adrenalinový sport ?:D[/QUOTE]

adrenalinový možná, nevim jestli zimní :D
Pavel Boček (4169)|8.9.2007 16:45
Já provozuju hraní na PC :D krásný zimní (a letní a taky jarní a podzimní) sport...no je něco lepšího než si za dlouhých zminích tmavýc nocí sednout k PC a hrát třeba Halfa 2 :)