reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Realtek vs. Creative

MichalU (69)|14.2.2010 20:40
Zdravim, idem momentalne konecne pomenit veci v PC. Novy zaklad bude ASUS P5K-VM. Ma tam Realtek ALC 883-8 (8-kanalovy). Doteraz som pouzival Creative SB Audigy Platinum eX (ma uz asi 8 rokov), nemala absolutne ziadny problem s nicim, v hrach stihala vsetky zvuky, podporuje EAX 3.0 (Realtek neviem), ide teda hlavne o kvalitu zvuku. Mam si nechat tu kartu vzhladom na jej vek ? Bude ten Realtek lepsi ked je uz predsa o tolko novsi ? Dalsia vec je, ze na Win7 su na nu sice drivre ale ziadnu z tych aplikacii uz na neho nenainstalujem (napr. Surround Mixer, PlayCentre, Wave Studio,...).
Dik
Bender26 (7)|1.3.2010 17:25
Ja bych ti doporučil používat tu integrovanou co je nadesce myslím že je lepší.Já mam taky SB X-Fi Gamer v Xp Mě šlapala uplně super a nevyměnil bych ji zanic jenže ted mam visty a tam mě spousta věcí pro tu zvukovku nejde takže jsem radši zustal u integrovanej 7.1 a jsem uplně spokojen.Jinak na svoji dobu byl ten SB opravdu luxusní karta.
Sommer (384)|1.3.2010 17:32
Vzhledem ke stáří tvého SoudBlasteru a skutečnosti, že pod W7 už ti nejde spousta věcí ke kartě nainstalovat bych se přiklonil ke té integrované kartě.