reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem Ss CD/DVD mechanikou

pepinos3 (11)|17.2.2010 19:37
Prosim o radu muj problem zacal tak ze jsem musel kupovat nove CD/DVD mechaniky takrka po pul roce vzdy prestala nacitat media vypalit dokazala dobre ale cist uz ne ale vzdy to vyresila koupe nove mechaniky ale vcera jsem koupil opet novou a problem zustal at vlozim jake koliv DVD at palene ci originalni disk tak sice my to ukaze ze je vlozene DVD ale uz znej nedokaze cist fakt nevym cim to muze byt jedine co me napada je uz asi zakladni deska jinak vse ostatni funguje bez problemu.Jinak jsem skousel vsechny mozne znacky mechanik ale vysledek vzdy stejny a zapojena je vzdy vzdycky poze jedna mechanika ty stare vzdy vyndam.
OS: Wnidows 7 Ultimate x64
Zdroj: Forton 500W
Zak.Deska: GA-M56S-S3
xmarek (1676)|17.2.2010 20:22
A kabel jste zkoušel vyměnit?
pepinos3 (11)|17.2.2010 20:32
Mam dojem ze ano ale ne tet pri te nove ale kdys my odesla ta predesla tak jsem skousel menit i kabel (sata) a nepomohlo to jinak uz jsem skousel i novy firmware novy bios a stale to same tet jsem skusil prez ni este vypalit DVD a to slo v pohode ale jakmyle jsem ho opet vlozil do mechaniky a chtel pretahnout soubor na plochu tak hned se to zaseklo a nic bohuzel.
Georginek (2957)|17.2.2010 20:39
Kupovat po pul roce mechaniku? No potes koste. Snad mas zaruku 2 roky ne???? Fakt je ten, ze kdyz prestane mechanika cist, je to vetsinou znamka odchodu do kremikoveho nebe...
Mas IDE ci SATA mechaniku? Jestli pak nepouzivas nejaky software na Image treba DAEMON, ci podobny sragory??
pepinos3 (11)|17.2.2010 21:13
Mam SATA a deamona mam v PC
Georginek (2957)|17.2.2010 21:24
Hodil by se nam i vycet mechanik a posleze presny typ DVD ci CD co pouzivas, a vypalovaci prgram tez
pepinos3 (11)|17.2.2010 21:33
Ty predtim byly SAMSUNG s223f mam dojem a tet mam od vcera LG GH22NS50 jinak ona zobrazi Co je na DVD a jak myle to chvi pretahnout do PC tak jako ze by jo zobrazise ta rtutka ale hned se to zasekne a ani dioda neblika na mechanice jen se toci ale nic neblika ani nenacita a ta oranzova kontrolka na PC stale sviti jako bych mel prehlcenej PC
pepinos3 (11)|17.2.2010 21:36
Jo a na vypalovani pouzivam NERO 7