Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Nahravání flash streamu

Pravidelný diskutér Avatar uživatele )aguar
    Registrace
    Dec 2006

Jde nějak nahrát flash stream? Našel jsem tento program "ask a toolbar record"
    Ale nějak se mi nedaří to rozjet. Chtěl bych si nahrát něco z olympiády bez "keců" od komentátorů. Odtud http://www.eurovisionsports.tv/olympics/?

EDIT: už jsem na to přišel jak pro ty co by chtěli taky popřípadě. Stačí si stáhnout free program FlvRecorder a najít popřípadě návod.
    EDIT2: takže ten program je nějakej podivnej. pokud je stream přes 100Mb a možná i míň stačí, tak to dělá bordel s těma .flv nejdou přečíst nebo jsou moc rychlé. Pokud má někdo další nápad, tak budu rád.
    Naposledy upraveno uživatelem )aguar: 25-02-2010 v 00:13
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Jaký prohlížeč používáš ? Pokud FF, tak by jsi mohl video stáhnout pomocí např.: Video DownloadHelper či DownThemAll!

Registrace
    Dec 2006

Mám FF. Downthemall mám taky, ale jak s tím stáhnout video "live" to teda netuším. nevím ani jak stáhnout video který zrovna přehrávám třeba z youtube.

ten druhý vyzkouším. Ale spíš si myslím že to chce nějaký program typu flvrecorder. Je jich víc, ale žádný nefunguje spolejlivě. Proto by mě zajímalo jestli někdo už má zlušenosti
    Naposledy upraveno uživatelem )aguar: 25-02-2010 v 13:59

Registrace
    Dec 2006

Chtěl bych se zeptat jak docílit aby flash player ukládal více dat na disk? Může to být tím? Že pokud začnu nahrávat, tak je vše v pořádku až do určité velikosti souboru. A potom začne přepisovat starší data? Někde v Tempu ? Je to možné že by to bylo tímto? Protože menší soubory jedou v pořádku, ale nevím do jaké velikosti.
    Popřípadě pokud by někdo měl zájem můžu tu uploudnout to video a někdo chytrý může pokoumat co s ním je

EDIT: Tak problém bude zřejmě schválně někde u nich, protože jsem zkoušel jiný živý streamy a ty jdou dobře i když je výsledný soubor přes 100MB. Anebo je to nějaký divný .flv formát. Nainstaloval jsem několik programů,zkusil a jenom jediný flvrecorder dokázak něco zachytit. Ostatní to z těch stránek co jsem uvedl ani nezačali nahrávat.
    Naposledy upraveno uživatelem )aguar: 25-02-2010 v 22:02

Podobná témata

1. Sekání PC při streamu
    Od Readerik v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-06-2013, 14:53
  2. Nahrávání z webkamery
    Od jantusla v sekci Internet
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-04-2012, 12:13
  3. Reakcí: 2