reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Max. univerzalni LCD? 19"

Cujo11 (54)|1.3.2007 17:05
Zdravim, rad bych 19" lcd ktere bude stacit proste na vse : na rychle hry, grafiku, video, filmy...
hry 50%
filmy 25%
grafika a uprava videa 25%
Rad bych investoval kolem 8k, kdyby se naslo neco levnejsiho tak by to nevadilo, ale v pripade nouze i neco treba do 10k.:)
predem diky
faarky (12)|2.3.2007 18:22
Zdravim:), myslim, ze univerzalni monitor na "vsechno" asi neni. Zvlaste v cenove kategorii pod 10 tisic. Vetsinou je to boj kvalitni barvy vs. rychla odezva. Ja sam hledam uz celkem dlouho a taky si nevim moc rady. Muzu ti poradit jen podle ruznych diskuzi a recenzi, sam nemam zkusenost. Hodne dobre se jako monitor pro vsechno tvari Belinea 1980 S1 (mladsi bratr tady recenzovane Belinea 101915) nebo HP LP1965...uz jsem se tady na ne vyptaval, mozna jeste Philips 190 P7EG nebo Viewsonic VP930 ten je ale uz trochu drazsi (pripadne ViewSonic VX922...hodne rychly monitor, vhodny pro hry). Mozna by se jeste vyplatilo podivat se po nejakem Samsungu (940FN, 940BF pro priklad), ale spis se podivej po nejake recenzi...tady na svethardware je jich dost...a vyber neco, co bude sympaticke tobe. Ja vypsal ty, co se libi me:)!
Leroj (271)|2.3.2007 19:01
souhlas s tím, co píše faarky.
Těžko hledat, LCD mají tolik problémů, že jsem nákup odložil na neurčito. Než mě hledání přestalo bavit, tak jsem měl vybraný výše zmíněný Philips, který ovšem nejde sehnat. Koncem roku se čekalo až ho bude dost a nyní čtu že se nedodává - docela zajímavá situace. Druhý /pro mě první/ byl ViewSonic 2025, je to wide panel, ovšem cena je trochu výš.
Doporužil bych ti repas CRT /trinitron nebo podobnou technologii/ a počkat tak rok dva.
Rozhodně to chce si k LCD sednout na pár hodin /nejlépe pár dnů/ a uvidíš, jaké se začnou objevovat problémy. Předvedení v obchodě je sice dobrý, ale pro mě naprosto nedostatečný.
Přeji šťastný výběr a dej vědět co si koupil.
ICEBOSS (3435)|9.3.2007 12:56
hm... videl bych to na HP 1965