Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problém s rychlostí internetu

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2009

Zdravím
    Je to asi týden, co se mi výrazně zpomalil v internet hlavně odpoledne. Mám zaplacených 512mbps a někdy jsem naměřil i 80, vím že je to problém mého providera, ale dneska sem zapojil wifi router a připojil notebook. Notebook dosahuje stabilně rychlostí nad 450kbps a když otestuju rychlost na PC tak sem naměřil jednou 40kbps a jednou 60kbps. Tak jsem na vážkách jestli je problém u mně nebo u poskytovatele připojení. Je možné aby něco v mém počítači zpomalovalo internet? a taky zpomalení není stabilní, dopoledne to většinou jde. Můj PC už je poměrně starý, ale zdá se mi divné že by nějakým způsobem zpomaloval internet. Díky za názory
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Infinity
    Registrace
    Feb 2010

nemas na tom pc treba spusteny nejaky p2p klient (utorrent, bittorrent apod.) ?

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Infinity Zobrazit příspěvek
    nemas na tom pc treba spusteny nejaky p2p klient (utorrent, bittorrent apod.) ?
    ee ale je to nejake divne za pul hodiny sem nameril 450 i na PC necham se prekvapit co to bude delat zítra

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

512 mbps? to bude asi preklep, zejo? :-))

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Belbas Zobrazit příspěvek
    Zdravím
    Je to asi týden, co se mi výrazně zpomalil v internet hlavně odpoledne. Mám zaplacených 512mbps a někdy jsem naměřil i 80, vím že je to problém mého providera, ale dneska sem zapojil wifi router a připojil notebook. Notebook dosahuje stabilně rychlostí nad 450kbps a když otestuju rychlost na PC tak sem naměřil jednou 40kbps a jednou 60kbps. Tak jsem na vážkách jestli je problém u mně nebo u poskytovatele připojení. Je možné aby něco v mém počítači zpomalovalo internet? a taky zpomalení není stabilní, dopoledne to většinou jde. Můj PC už je poměrně starý, ale zdá se mi divné že by nějakým způsobem zpomaloval internet. Díky za názory
    Otestuj připojení jen na NTB, poku je relativně v pořádku, hledej chybu v PC

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-01-2013, 17:19
  2. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 31-10-2009, 16:26
  3. Router Zyxel - omezení rychlosti internetu
    Od michelinn v sekci Sítě
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 01-09-2009, 22:22
  4. Problém s rychlostí připojení k internetu
    Od EvolutionFireman112 v sekci Sítě