reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Laserovka Samsung CLP 310N - divný zvuk

Zdendaaa (4)|19.3.2010 20:33
Zdravím, mám asi měsíc tiskárnu samsung CLP 310N. Reklamoval jsem jí, protože tiskla souvislý bílý pruh přes celou stránku. Reklamací se tento problém vyřešil, ale mám pocit, že od té doby je při nabíhání tiskárny a při tisku slyšet nějaká šelest, které jsem si před tím nevšiml - jakoby periodicky každou vteřinu něco drhlo. Přikládám mp3 nahrávku startu tiskárny, od 18ti sekund je docela slyšet ten zvuk, který se opakuje každou vteřinu. Pokud někdo máte samsung CLP 310 nebo 315 porovnejte prosím ten zvuk ať vím jesti to je normál, nebo ne.(Ze servisní zprávy jsem se dočetl, že čistili dráhu papíru a vyměnili photo-interrupter) Díky.
Salamander (6177)|19.3.2010 22:49
Mam CLP-315 a v te tve nahravce nic moc zvlastniho neslysim (jeste si to pak poslechu jednou nekde v klidu :D)... pokud tiskne dobre a neni zadny jiny problem, asi bych to neresil :)
Zdendaaa (4)|20.3.2010 22:22
[quote=Salamander;360698]Mam CLP-315 a v te tve nahravce nic moc zvlastniho neslysim (jeste si to pak poslechu jednou nekde v klidu :D)... pokud tiskne dobre a neni zadny jiny problem, asi bych to neresil :)[/quote]
Teďkon jsem tisknul více stránek a všimnul jsem si, že ten zvuk občas na chvíli zmizel a taky se trochu měnil...na tý nahrávce to není moc slyšet, ale je to něco nezdravýho, čeho bych si před tím nejspíš všimnul. Mohl by jsis poslechnout tu svojí, když nabíhá nebo tiskne? je to slyšet klidně i metr od tiskárny, jako by v ní někdo každou vteřinu dupal:-) Předem díky.
Salamander (6177)|20.3.2010 22:41
[quote=Zdendaaa;360887]Teďkon jsem tisknul více stránek a všimnul jsem si, že ten zvuk občas na chvíli zmizel a taky se trochu měnil...na tý nahrávce to není moc slyšet, ale je to něco nezdravýho, čeho bych si před tím nejspíš všimnul. Mohl by jsis poslechnout tu svojí, když nabíhá nebo tiskne? je to slyšet klidně i metr od tiskárny, jako by v ní někdo každou vteřinu dupal:-) Předem díky.[/quote]

No, tak nic takovyho urcite nedela :)
Zdendaaa (4)|20.3.2010 23:57
[quote=Salamander;360893]No, tak nic takovyho urcite nedela :)[/quote]
Ok, díky za pomoc, ještě mám 23 měsíců záruky, tak to zatím nejspíš nechám, všechno ostatní se jinak zdá v pohodě. Holt jsem ještě mladej a tak asi moc dobře slyším:D
Salamander (6177)|21.3.2010 00:25
Jestli Ti to pomuze, muzu Ti nahrat zvuk startu te me, ale asi tak, pokud ti to nevadi a nejsou problemy s tiskem, nechal bych to byt ...
Zdendaaa (4)|21.3.2010 09:27
To je dobrý, stejně už vím, že by to tam nemělo bejt. Ale zkrátka to bude spíš jen vada na kráse.