Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Instalace Windows XP

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Sestavuju kamosce kompa, zapojeny, vsechno se zda v pohode do ty doby nez zacnu instalovat XPcka.
    V prubehu kopirovani instalacnich souboru se to pakrat zastavy (pokazdy u jinaciho souboru, pokazdy na jinacim procentu. Nekdy 1x behem kopirovani, nekdy 5x), s tim, ze tento soubor nejde prekopirovat. Tak tuto akci opakuju, zmacknu enter a soubor se uspesne prekopiruje. Po prekopriovani instalacnich souboru a naslednym restartovani pocitace by se melo prejit k samotne instalaci woken, jenze smolik. Nez započne samotna instalace tak mi to hodi tuto chybu:
    Kód:
    Závažná chyba
    Nastala chyba, ktera zabranuje v pokracovani instalace.

Jedna ze soucasti, kterou system Windows potrebuje k pokracovani instalace nemohla byt nainstalovana.

Soubor soucasti neodpovida overovacim informacim uvedenym v manifestu soucasti.

Zkousel jsem:
    4 ruzny mechaniky
    půl tuctu instalacnich windowsu SP1 a SP2
    Zkusil jsem jinaci HDD
    Povymenoval jsem pameti
    Zkusil jinaci Grafiku
    resetovat bios

Jediny co jsem nezkusil bylo sloucit disk pod jeden oddil, ale to bych prisel o data a tak nejak pochybuju ze by to pomohlo.

A porad stejna chyba. I Vist a W7 mi to hazi modrou smrt rovnou.

Jediny co me napada, ze by byla deska v prdeli. Kdyz jsem to zapojoval poprvy, tak mi bouchl u drzky zdroj.. pekne se z nej zajiskrilo a zakourilo, ale desku to na prvni pohled nejak neposkodilo.

"Sedeli" jsme nad tim ve ctyrech asi 4 hodiny a neprisli jsme na nic co by alespon vzdalene pomohlo.

Jeste bych doplnil ze disky na ktery jsem to zkousel byly IDE a mechaniky ze kterych jsem to zkousel byly taky IDE... pochybuju ze kdybych zkusil nejakou SATU ze by to pomohlo, ale hned odpoledne se na to vrhnu.
    A ten audio kabel co vede z mechaniky do zakladovky neni zapojenej, ale to by taky nemelo mit vliv ne ?

Strejdu Googla jsem zkousel ale moc mi nepomohl

Napady ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Ta deska je celkem možná. Nepíšeš o jaký HW se jedná, takže těžko hledat závadu. Zkusil bych nějaký live linux nebo hirens boot CD a testovat.

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Citace Původně odesláno od johny__g Zobrazit příspěvek
    Ta deska je celkem možná. Nepíšeš o jaký HW se jedná, takže těžko hledat závadu. Zkusil bych nějaký live linux nebo hirens boot CD a testovat.
    Jedna se o nejaky Intel P4 3,0ghz na socketu 486 (nebo 468?)
    mam to z druhy ruky takze presne nevim
    az budu mit cas tak prubnu ten hirens boot CD. Doufam ze je to user friendly program, protoze jsem ho nikdy predtim nepouzil.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

- Hiren's BootCD - nie je jeden program, je to bootovacie CD, na ktorom je viac testovacích programov a taktiež live distribúcia Win.

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    - Hiren's BootCD - nie je jeden program, je to bootovacie CD, na ktorom je viac testovacích programov a taktiež live distribúcia Win.
    Zajeď do testing tools a spusť gold memory na 2 hodky a pak na stejnou dobu i mem test. Viděl bych to na problém desky s ram modulama.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

A zkousel jsi vymenit i kabel k HDD/mechanice?

U toho memtestu bych doporucil spise 4h a vic (me se posledne u vadne RAM objevila chyba taky po vic jak 2 hodinach).

Podobná témata

1. instalace windows 8.1
    Od Tomak_CZ v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 26-07-2014, 10:03
  2. Windows XP: Instalace windows
    Od Tichman v sekci OS Windows
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 24-10-2013, 14:23
  3. Instalace windows
    Od ondrah v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení