Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Nelze přidat session na poloprázdné DVD

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Zdar na neuzavřené poloprázdné DVD chci přivypálit data, ale program CDBurnerXP mi po dotazu zda chci pokračovat s vloženým diskem, který už obsahuje jednu nebo více session, resp. po odpovědi, že chci ponechat disk otevřený(importovat data existujících session pro pokračování v disku a přidat soubory) hlásí že: "Session nemůže být importována. Chybný tag UDF."

Nevíte v čem je problém?
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

...co takhle jaká verze UDF? Jak je zapsaná ta první session a jakou má ta, co se mu snažíš vnutit jako další? Je ta první vytvořena ve stejném prg a na stejném stroji?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    ...co takhle jaká verze UDF? Jak je zapsaná ta první session a jakou má ta, co se mu snažíš vnutit jako další? Je ta první vytvořena ve stejném prg a na stejném stroji?
    stejný prg stejný stroj. Verzi UDF neznám. Otázce jak jsou zapsané předchozí sessiony nerozumim. Jako datový disk jestli ti jde o to.

Podle "info o disku" je souborový system UDF. Vypalování by mělo být nastaveno na ISO9660/UDF/Joliet. Nic jsem nepřenastavoval, takže by to mělo být stejný
    Naposledy upraveno uživatelem nonevim: 25-03-2010 v 21:44

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od nonevim Zobrazit příspěvek
    stejný prg stejný stroj. Verzi UDF neznám. Otázce jak jsou zapsané předchozí sessiony nerozumim. Jako datový disk jestli ti jde o to.
    Ad UDF zde_
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Universal_Disk_Format

Já používám v. 1.02 a nejsou problémy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Tak fajn, už vím co je to UDF. Ovšem předpokládám, že verze UDF je daná programem. Mě teď zajímá věc čistě praktická. Řekněme, že tohle DVD je hotový, další data na něj nevypálím, páč bych přišel o ta co už tam jsou.

Jak se ale vyhnout podobnému problému v budoucnu? Jiný program? Nebo jsem někde při pálení udělal chybu/ špatně nastavený program?

BTW Zkoušel jsem importovat session růčo a zjistil jsem, že u té poslední je v popisu systému souborů napsáno "prázné" místo ISO9660/UDF/Joliet jako u předchozích session. Takže minimálně při vypalování DVD přenastavit na UDF nebo např. Asampoo Free žádný podobný donastavování nevyžaduje a ohlídá si to sám?

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od nonevim Zobrazit příspěvek
    Tak fajn, už vím co je to UDF. Ovšem předpokládám, že verze UDF je daná programem. Mě teď zajímá věc čistě praktická. Řekněme, že tohle DVD je hotový, další data na něj nevypálím, páč bych přišel o ta co už tam jsou.

Jak se ale vyhnout podobnému problému v budoucnu? Jiný program? Nebo jsem někde při pálení udělal chybu/ špatně nastavený program?

BTW Zkoušel jsem importovat session růčo a zjistil jsem, že u té poslední je v popisu systému souborů napsáno "prázné" místo ISO9660/UDF/Joliet jako u předchozích session. Takže minimálně při vypalování DVD přenastavit na UDF nebo např. Asampoo Free žádný podobný donastavování nevyžaduje a ohlídá si to sám?
    Ad 1) Když tu stávající session z toho DVD načteš, tak si ji překlop na HDD, přidej ji k tomu novému a vypal to znovu.

Ad 2) S tím ti neporadím, já s Ashampoo nedělám, to ti musí říci někdo, kdo to má.

Podobná témata

1. Nelze přidat ICQ číslo s ikonu pod avatar
    Od Dash-POWER(CZ) v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-07-2012, 16:35
  2. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 21-09-2008, 11:34
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 31-07-2008, 00:13
  4. Gamepady: Jak přidat gamepad ?
    Od OdMajkla v sekci Periferie