Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Winrar-nemzem otvorit subory

michal11 (3)|9.3.2007 13:34
Zdar,mam problem vtom ze nemozem otvorit 53 suborov vo winrare.Je to vlastne film po kuskoch rozlozeny a stiahnuty z internetu.Vypise mi ze subor je neznamy alebo poskodeny.
Rad by som to otvoril ale neviem s cim.Prosim o radu ako na to.
Dik
The archive is either in unknow format or demaged.
pas!k (3765)|9.3.2007 13:36
kontrolni otazka ty soubory maji ircite priponu rar ? Pokud ano mel bys spustit winrar a otevrit ten prvni soubor pokud bud ev poradku v okne se ti zobrazi jeho obsah pak das jen rozbalit urcis kam a melo by to jit pokud to treba neni zaheslovane kdyby bylo rekne si to o heslo predpokladam z eje to nejakej torrent ;)
Petr S. (1220)|9.3.2007 14:36
No, ono se někdy stává, že si stáhneš poškozený archiv. Pak to nahlásí CRC chybu. Některé archivy mají samoopravný kód, pomocí kterého se dá víceméně rekonstruovat původní kód a dostat z archivu nepoškozené soubory.

Pokud je Tvůj archiv tedy vybaven tímto kódem, můžeš v menu Nástroje zvolit položku Opravit archiv a uvidíš, jestli s tím trošku hneš...
boboco (1987)|9.3.2007 19:59
Zkus si na internetu sehnat PowerArchiver 2004 nebo novější, zažil jsem že RAR archiv nešel rozbalit ve WinRARu - neskutečné!:stupid Z tohoto důvodu používám už opravdu dlouho výše uvedený software, ten rozbalí vždy vše a bez problémů. -množství formátů, které podporuje je neskutečné:turtle.

Není to stoprocentní - můžeš mít opravdu vadný archiv, ale rozhodně bych to zkusil:)
Petr S. (1220)|9.3.2007 21:46
Já používám WinRAR už od nepaměti a nikdy jsem žádný takový problém neměl... Jediné vysvětlení, které mě teď napadá je, že možná ten archiv byl zabalen v programu, který plně nedodržoval specifikace formátu.

Něco podobného se mi už také stalo, ale s formátem ZIP a jiným rozbalovací programem (na jeho jméno si již bohužel nevzpomínám - už je to tak 1 - 2 roky)
TomasOxx (230)|11.3.2007 14:06
Tohle se mi stavalo kdysi davno, kdyz sem se strou verzi programu snazil rozbalit balicek zabaleny novou verzi novym zpusobem. Ale uz je to tak davno, ze ani nevim u ktere verze byly ty zmeny a taky pochybuji ze bys dnes mel jeste tu starou verzi.
Petr S. (1220)|11.3.2007 14:15
Vlastně máš pravdu! Taky si vzpomínám :rolleyes:

Tenkrát jsem měl problémy u starších verzí WinRARu při rozbalování z dělených archivů. Problém pravděpodobně způsobovalo to, že tehdejší typ balícího programu zabaloval vícenásobné archivy do souborů pojmenovaných jako xxx.rar, xxx.r01 atd..

Teď se používají názvy xxx.part001.rar, xxx.part002.rar...