Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: windows xp - uživatelske učty

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Dobrý den,prosim o pomoc.
    Po samovolnem restartu windows jsem se nemohl prihlasit do win pres svuj učet .V prihlasovaci obrazovce nebyl proste zadny.pres nouzovy rezim sem se do win dostal a pri vyvolani spravce uživatelskych učtu mi vyskočí tabulka s hlaškou nebyl nalezen název skupiny.
    Jak toto opravit abych se mohl opet prihlasit do win se svým učtem.děkuji za rady a odpovědi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Zdravím, můžete zkusit:
    1. Obnovu systému k datu kdy účet fungoval korektně.
    2. http://windows.microsoft.com/cs-CZ/w...d-user-profile

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Neež bych prováděl jakékoliv machinace s účty a obnovou systému zkus si stáhnou hirent boot tam spustit file manager/ total commander ú mount ntfs a spustit nabídnutý chkdsk. Zkus ten disk projet a opravit chyby. Kolikrát ti to ušetří hodně problémů

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

jj diky.obnovu systemu mam bohuzel vyplou.
    tu opravu podle microsoftu,jsem provedl ale zatim sem nemel cas to poradne otestovat jestli se tim preneslo veskere nastaveni a zda jsou funkcni vsechny nainstalovane programy.
    Akorat jsem ten nove vytvoreny a zkopirovany učet(ten ktery mi nesel)spuslil a vsiml jsem si ze treba neni tapeta kterou jsem u toho uctu mel.a take se nespustili automaticky po najeti windows všechny programy ktere jsem tam měl.ale jinak diky.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

jo diky tu kontrolu disku podle tebe zkusim.sice jsem ho kontroloval normalne ve win.i programem hd tune a vše v poradku.ale nejaky problemek ve win asi mít budu protoze mi z nevysvetlitelnych duvodu pada opera i mozila a take se kazi slozky ve kterych jsou soubory stazene a seedovane qtorrentem.

Podobná témata

1. E-mail klienti: 2 účty ve Windows Live Hotmail
    Od VencaX v sekci Internet
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-02-2011, 21:45
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-12-2010, 20:09
  3. WINDOWS mail- 2 účty
    Od PDA-MAN v sekci OS Windows
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 15-12-2008, 22:18