Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Poradte desku k mé sestavě.

Nováček Avatar uživatele Vasek1980
    Registrace
    May 2006

Tak už jsem se rozhodl objednat všechny komponenty. Mělo by to vypadat následovně
    Enarmax Liberty 500W
    2048MB DDR Corsair buď 400MHz CL2 a nebo 500MHz CL3 (které radši???)
    Athlon 3700+
    Chladiče a disky psát nebudu.

Ale teď přijde kámen úrazu. Chtěl bych grafickou kartu ATI HIS Excalibur X1900GT IceQ do nVidia 7900GT moc nechci. Kterou desku k ní od Asusu s pasivně chlazeným chipsetem? Asus A8N32-SLI Deluxe podle mě je zbytečná když SLI s ATInou nikdy nepojedu :-) Mám vzít třeba Asus A8N-SLI Premium nebo nějakou úplně jinou???

Jo a jak je na tom nForce4 s kartama od ATI, rozumí si???

A pro upřesnění do AM2 nejdu kvůli tomu že zas za rok přijde AM3 a jak jsem četl stejně to s tou kompatibilitou procesorů a pamětí AM2->AM3 bude všeljaký.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

A proč nejdeš do AM2? Myslím dle mého názoru lepší volbu už jen v tom, že 939 má našlápnuto do křemíkového nebe. POkud bys bral AM2, vyměnil bys akorát ramky a CPU a desku bych tam vzal tady tuto: http://www.czechcomputer.cz/cat_tree...dia+nForce+570

Nováček Avatar uživatele Vasek1980
    Registrace
    May 2006

Do 939 chci jít protože kamarádovi kleknul počítač. Prostě nenabíhaj Win. Nepomáhá ani reset biosu. Memůžem přijít na to čím to je. Deska se zkontroluje a začnou nabíhat Win a reset. Všechno jsme odpojili, vyměnili HDD zformátovali a zkusili novou instalaci systému a hvízd modrá bla bla obrazovka. Z jednoho Intelu jsme vyměnili grafiku a taky to nešlo. Přeházeli jsme už všechno krom procesoru a desky, no a když koupím 939 tak můžu zkusit jeho procesor nebo desku u sebe. Kdyby jsme zjistili čím to je tak klidně AM2.

Nováček
    Registrace
    May 2006

vem toho Abita, pokud ji budes moci sehnat (mela by byt dostupna na lan-shop.cz - vcera jsem ji objednaval a pry uz je na ceste k nim)

Podobná témata

1. Jakou desku? Poraďte..
    Od Pestr v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 06-02-2009, 07:41
  2. poradte zakladni desku
    Od diverman v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-07-2008, 23:20
  3. Hledam zakladni desku, poradte pls.
    Od mixajiri v sekci Intel - procesory a základní desky