reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Prosim poradte skrinu

pyty (15)|22.5.2010 17:23
Dobry den, snazim sa najst skrinu ktora by vyhovovala tymto poziadavkam:

aspon 2x5.25 + nejake 3.5 chcel som tam dat citacku kariet ale ta sa da aj externa prip. regulator otacok ale ten sa narve aj do 5.25
vyhol by som sa nejakym "dvierkam" ktore zakryvaju mechaniky alebo prednu stranu
v predu vystup e-sata,usb,zvuk, (FW nemusi byt ale moze)
skrina bude na zemi tak aby neboli tie vstupy a talcitka uplne dole
nechcem nejake "sito" ake su teraz v mode ze je cely front panel deravy, bocnica tak isto s minimom dier
dole bude 12cm FAN tak aby sa tam nasaval vzduch (tam moze byt sito, prip. aj protiprachovy filter)
idealne by bolo aby bol zdroj standardne hore, ale ked nebude nic lepsie tak prezijem aj dole
do zadu by sa mal zmestit 12cm fan
odhlucnovacia hmota a dobry material, skor konzervativny design
cable managment - aspon diery v plechu pod doskou aby bolo kde priviazat kable
interne 3.5 pozicie na disky by boli najlepsie natocene priecne, ale aby bolo v plechoch co najviac dier aby bol vzduch bezproblemov nasavany
bezsrubkove kity by boli tiez super, na HDD, pci a 5.25 aj ked niektori ludia su voci tomu skepticky mne to nepride ako taky velky problem, ale zaobidem sa aj bez toho

Cena tak od 1500-2300 czk resp. 60-90€

pozdava sa mi CM Centurion http://www.alza.sk/coolermaster-centurion-sileo-cerny-d106850.htm ale je zvlastna absencia cable managmentu a len jedna 3.5 pozicia niez nie je najlepsia. Je mi jasne ze asi neexistuje skrina ktora by splnala vsetky poziadavky tak budem musiet od nejakych upustit, kazdopadne dakujem velmi pekne za vsetky typy a rady.
Salamander (6177)|22.5.2010 17:30
Je to trosku pres limit, ale zase super skrin :)
Fractal Design Define R2http://www.alza.sk/fractal-define-r2-cerna-d159578.htm
a az na ten zdroj dole myslim pozadavky celkem splnuje :)
EDIT: Hmm, ted se koukam, ze chces 4x5,25" ... tak asi nic :mistake
Richmond (8084)|22.5.2010 17:41
Jakej je problem v Sileu s cable managmentem? Je to nachlup to samy jako Centurion 534...

- jeste nehotovy a navic s deskou, ktera ma nestandartne umisteny napajeni...

edit: Centurion 534 po vyvazani (opravdu jen par stahovacich pasek, nic vic!) https://www.svethardware.cz/forum/picture.php?groupid=21&pictureid=822
pyty (15)|22.5.2010 17:42
Salamander
vyzera to ako luxusna skrina, akurat tie dvierka v predu neviem ci by som rozdychal, nikdy som taku skrinu nemal, ale zase tlacitka aj konektory su hore a mechanika by sa mozno dala zlvadnut. dakujem, budem o nej uvazovat, pockam este na nejake dalsie navrhy
Richmond (8084)|22.5.2010 17:43
Tlacitko, nikoliv tlacitka ;)

edit: Sileo je proti FD lip utesneny/odhlucneny ;)
pyty (15)|22.5.2010 17:49
Richmond
super, tak ked to ide v pohode Sileo je zatial dobry kandidat, vdaka