reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sraz členů diskuzního fóra SHW

ICEBOSS (3435)|21.3.2007 16:37
aby se to nekam pohnulo...

sraz bude 7.4. v 18 hodin v Brne[SIZE=2], coz je SOBOTA[/SIZE], takze by nikdo nemel byt v praci, a to ani KP! :mad: Kalit se bude tak dlouho, dokud nas to bude bavit, par mist na prespani muzu zajistit... na zemi...

Misto srazu bude na Hlavnim nadrazi, tam co je ten cervenej puntik - stoji tam sloup s hodinama. cislo na me je 608 781 505, kdyby se nekdo ztratil, tak mi zavola. Nekdo si vemte tricko Sveta HW, at vas poznam :D



Kdo me nezna, tak vypadam priblizne takhle:



Prosim nekoho kdo ma prava na tuhle sekci, aby timhle aktualizoval prvni post... zaroven sem napiste kdo prijde, at muzu bloknout nejakou knajpu.

Seznam lidi pls necht nekdo s pravama pravidelne doeditovava do prvniho postu...

uff.. snad fsechno :D
ICEBOSS (3435)|21.3.2007 16:41
pro KP bych rad dodal, ze by bylo projevem znacne neprofesionalniho pristupu na sraz neprijit :D :D :rolleyes: :idea :turtle :D :D :D :D :D
tgfh (2985)|21.3.2007 20:29
Ale já myslím, že se nám nakonec podaří KP zpracovat :)

Jenom to chce ho prostě pořádně zahltit SZ, každý má určitou hranici kdy se zlomí :D :D :D
boboco (1987)|21.3.2007 21:12
Chudák.... to mu nedělejte nebo dostanete báň:D -jste na něj zlí, asi se vás jen bojí jako já:D -já asi taky nepřijedu - sorry chlapi. Přestože mě permanentně někdo (tgfh) ukecává po ICQ:D, asi to prostě nepůjde... jsem divnej, já vím:rolleyes: -máte plný právo mi za tohle strhnout reputační body.
tgfh (2985)|21.3.2007 21:19
Co na to říct...boboco je odolný :thumbdown zmetek :D :D :D ale jak už jsem řekl každý se jednou zlomí :thumb už je to tak ;) věřte tomu (boboco, KP) :D
boboco (1987)|21.3.2007 21:31
[quote=tgfh](boboco, KP) :D[/quote]
První pán, potom pes --> Nejprve psát KP, až potom boboco;) :D -pro příště:turtle
tgfh (2985)|22.3.2007 08:55
Mnoho lidí tam nechce přijít :thumbdown takže taky zvažuji jestli to tam má vůbec cenu jet. Pokud jo tak bych tam byl v 16:55.
Diskutéři vykašlete se na jeden den diskutování a přijeďte! :)
ICEBOSS (3435)|22.3.2007 10:02
[quote=boboco]Chudák.... to mu nedělejte nebo dostanete báň:D -jste na něj zlí, asi se vás jen bojí jako já:D -já asi taky nepřijedu - sorry chlapi. Přestože mě permanentně někdo (tgfh) ukecává po ICQ:D, asi to prostě nepůjde... jsem divnej, já vím:rolleyes: -máte plný právo mi za tohle strhnout reputační body.[/quote]

To sem si teda nemyslel ze ses takovej zaprdek a budes radsi drepet doma, nez abys prijel jednou za rok na nejakou akci. :thumbdown:mad:

OK.. napiste sem teda kdo chcete prijit.


zatim jsem tady videl zajem:

tghf
Martin sejnoha
Pas!k
tequilla
a8nr
-HoNY-
Jan Čerbák - toho odsud asi neznate :D
P@pi


???withman???
???boboco???
???KP???:mad:

jestli KP nedojde, tak me nastve dvojnasob, ptz nedojde ani boboco :mad:
boboco (1987)|22.3.2007 11:25
no jo no, jsem záprdek, co se dá dělat...:turtle

//pomóc, je na mě vyvíjen nátlak po telefonu:D
ICEBOSS (3435)|22.3.2007 13:10
Do not underestimate the ice side of the force!


wizaard (913)|22.3.2007 14:33
Vzhledem k tomu, že mně tgfh napsal SZ, reaguji (jinak na SHW už nějaký čas nechodím, jak jste si stačili všimnout a jistě si všichni hlasitě a silně oddechli). Leč zpět k tématu... Bohužel, ale stavím se k tomu velmi podobně jako boboco, ale zase - jel bych celkem rád, jen nevím, kdo tam vůbec bude.

Zároveň mne silně vytáčí pan Polívka, protože (teď nebudu vtipný a asi se to nebude nikomu moc líbit) je to od něho dost jakože nefér a hnusné. My mu tady děláme návštěvnost, my (teda OK, já už ne) mu plníme fórum a radíme lidem, což by si sám SHW nebyl nikdy schopen obstarat a on pak není ani schopen oficiálně zareagovat v diskusi o přípravě srazu?! Kurnik, to se mi nelíbí! Byl jsem významný člen např. SiemensManie a tam se tyhle srazy dělaly a vedení se jich rádo účastnilo, tady ne? Tak ať uspořádají něco oficiálně, hm? Vždyť jde jen o to vyzvat lidi a zamluvit nějakou hospodu nebo tak. No, možná to vidím špatně.

Co jsem napsal, napsal jsem, jsem holt takovej :).
tgfh (2985)|22.3.2007 15:00
Škoda, že už tady nediskutuješ jako předtím :( .
Napsal jsi to celkem výstižně, rozumně. Bylo by ale fajn kdyby jsi přijel! Já přijedu určitě (no pokud nás tam bude aspoň pár, kvůli několika jedinců nevím jestli to má cenu..)
ICEBOSS už napsal seznam lidí, kteří by se tam asi ukážou:

tgfh
Martin Šejnoha
Pas!k
tequilla
a8nr
-HoNY-
Jan Čerbák - toho odsud asi neznate :D
P@pi
ICEBOSS

Zatím jako nic moc :thumbdown
ICEBOSS (3435)|22.3.2007 15:02
KP srazum neholduje.

Boboco ma strach sam ze sebe...

wizzaard:
kdo tam bude? to se uvidi. zatim to vypada, ze tam budou:

tghf
Martin sejnoha
Pas!k
tequilla
a8nr
-HoNY-
Jan Čerbák - toho odsud asi neznate :D
P@pi



a budes tam i ty. neni se ceho bat :) neni co ztratit :) jen dojed. cim vic lidi, tim lip.
ICEBOSS (3435)|22.3.2007 15:10
[quote=tgfh]

Zatím jako nic moc :thumbdown[/quote]
co se divis, kdyz mame sabotera na nejvyssich mistech. :mad:

Ale mohl by treba prijit Zdenek Michalek :D

aspon se seznamime vsichni. nektery velky srazy nad 30 lidi uz jsou trosku preplneny a stejne se tvori skupinky...
tgfh (2985)|22.3.2007 15:19
ICEBOSS mi pěkně pije krev!
Jak dlouho budeš ještě deformovat můj nick!? :D :D :D

No, to cos napsal je taky pravda... :idea ale wizaarda tam chcu vidět ;)
boboco (1987)|22.3.2007 16:03
Zdeněk Michálek + Karel Polívka - VIP Světa HW:thumb Hlasuju pro oba:D

-jo, bojím se sám sebe, vše co tady píšete je pravda, prostě no:D

....proboha, tohodle slovního spojení "prostě no" bych se měl vyvarovat:turtle :D
P@pi (1519)|22.3.2007 16:04
No já nevim, ale ještě mi citelně chybí Mech13 a first.indian.

First.indian bohužel nemůže (rodinné důvody), takže má omluveno. Nátlak na něj nevyvíjejte :cool:.

Nu, ale je tu ještě dost lidí (Petr S., HEAD, všechny naše žáby, Konnor, brácha tgfh a já už nevim kdo), takže se připojte :rolleyes:. Ne že budete dřepět doma u PC :stupid.

Boboco nešplhej si ve firemním žebříčku a přilez tam taky :p.
boboco (1987)|22.3.2007 16:06
[quote=P@pi]No já nevim, ale ještě mi citelně chybí Mech13 a first.indian.

First.indian bohužel nemůže (rodinné důvody), takže má omluveno. Nátlak na něj nevyvíjejte :cool:.

Nu, ale je tu ještě dost lidí (Petr S., HEAD, všechny naše žáby, Konnor, brácha tgfh a já už nevim kdo), takže se připojte :rolleyes:. Ne že budete dřepět doma u PC :stupid.

Boboco nešplhej si ve firemním žebříčku a přilez tam taky :p.[/quote]
přitáhněte KP a Zdeňka Michálka:D Plosím:turtle -no, stejně to jako ještě pořád zvažuju, ale já se bojím něco slíbit, nevím co bude zítra, natož někdy začátkem dubna...

...šplhat se musí:D
P@pi (1519)|22.3.2007 16:09
[QUOTE=boboco]...[/QUOTE]

Taky se možná stane, že nepřijedu. Prostě tam něco vleze a šlus, ale aspoň to slib :D. Mi tě nekousnem. No a když jsem někoho přemlouval, tak jsem vždycky slyšel, že neni bavící typ => ježiš já taky ne. Na diskotéky nelezu atp., ale přijet na sraz je něco jiného než zpívat ožralej karaoke...
Petr S. (1220)|22.3.2007 16:11
Fakt skvělý nápad, mooc se mi líbí, jen škoda že je Brno ode mě taky celkem daleko a mám poslední dobou strašně mooc práce. Takže asi bohužel... Snad příště :turtle

Taky si myslím, že je celkem škoda, že se sraz nekoná trošku oficiálněji. Možná by stálo i za úvahu to nepojmout jen jako "chlastačku", ale třeba i trošku více seriózněji :D Zní to podivně, já vím... :mistake
tgfh (2985)|22.3.2007 16:16
boboco už toho mám ale dost :D
Nejprve mě navádíš ať přitlačím na KP a teď už mám vyvíjet nátlak i na další osobu :confused: :stupid :D (Zdeňka Michálka)

Jinak brácha neboli black tgfh se taky přidá...
Black tgfh (143)|22.3.2007 16:33
boboco nebuď lenochod! :D bude prdel!
tequilla (1015)|22.3.2007 18:01
[QUOTE=Black tgfh]boboco nebuď lenochod! :D bude prdel![/QUOTE]

Prdel? A ci? To si snad necham aji ujit :D :D :D.
boboco (1987)|22.3.2007 18:44
a naučíte mě elektroniku a měření na maturu? -já ji jinak neudělám, nevím ani ťuk:D

-prdel? hmm, dobže ty můj chlapečku....:shut :D

-SAKRA, FAKT MĚ DĚSÍTE, mně se líběj holky a mooooooooooc. Už představa kluka....ehm... ve mně vyvolává žaludeční problémy:shut :stupid

fuj, to jsme zas odbočili.... No já se poradím se svými právníky, zda by nějaký incident v nočním Brně nemohl mít vliv na mou reputaci a pak uvidíme... -ale stále nic neslibuju:D
-ale bejt s touhle bandou i v reálu bych chtěl:D -asi bych vzal i kameru:turtle

[quote=Petr S.]Taky si myslím, že je celkem škoda, že se sraz nekoná trošku oficiálněji. Možná by stálo i za úvahu to nepojmout jen jako "chlastačku", ale třeba i trošku více seriózněji :D Zní to podivně, já vím... :mistake[/quote] Jo, zní to podivně, ale já s Tebou souhlasím - na chlastačky fakt nejsem.
mech13 (5526)|22.3.2007 19:57
tak pisu svuj tisicty prispevek:) to snad ani neni pravda ze tu uz otravuju tak dlouho:D

s tim srazem vubec nevim, spis to vypada ze ne. termin se mi vubec nehodi, byt obycejny tyden tak by to snad i nejak slo, jenze ony jsou hned v pondeli velikonoce takze mam mizivou sanci dostat se do brna a jeste mnohem horsi by bylo dostat se pak dom... taky byste museli ukecat pritelkyni at ozeli jeden vecer se mnou:inlove
boboco (1987)|22.3.2007 20:04
Nezbývá než pogratulovat k rovné tisícovce příspěvků a poprosit tgfh aby zahájil nátlak i na Tobě:D -přítelkyni můžeš klidně vzít s sebou, pokud je hezká, tak se s náma určitě nudit nebude :D:D:D
wizaard (913)|22.3.2007 20:28
Abych se tedy ještě jednou ozval - "chlastačky" vážně taky nemám v oblibě a upřímně jsem se snad ještě nikdy žádné neúčastnil (no, když budu upřímný, ani jsem ještě nikdy nebyl nijak víc opilý... :shut :eek: ). Popojedem'... :)

Mám čím dál větší chuť se té akce zúčastnit. Takže snad by to i mohlo dopadnout, pokud to teda neodpíská moc lidí.
tgfh (2985)|22.3.2007 20:39
No takže se taky přidám:
Za celý život jsem vypil 3 piva :D
Jednou jsem cucnul krapet nějakého likéru a bylo mi tak blbě, že už nikdy nechcu nic takového vidět :D
Takže mě asi určitě uvidíte s kofolou v ruce...

To boboco: Neboj jdu na to :turtle
Mechu13 jaké máš ICQ, telefonní číslo, popřípadě adresu? :D :D :D

To wizaard: Neboj neodpíská, já rozhodně ne

Brácha zjevně myslel slovem prdel jako že bude sranda, ale taky o tom začínám pochybovat, možná tím myslel to, že doveze nějakou pěknou prdelku přímo z intru...prý tam jsou hodně pěkné holky :thumb
boboco (1987)|22.3.2007 21:44
[quote=wizaard]Abych se tedy ještě jednou ozval - "chlastačky" vážně taky nemám v oblibě a upřímně jsem se snad ještě nikdy žádné neúčastnil (no, když budu upřímný, ani jsem ještě nikdy nebyl nijak víc opilý... ). Popojedem'...

Mám čím dál větší chuť se té akce zúčastnit. Takže snad by to i mohlo dopadnout, pokud to teda neodpíská moc lidí.[/quote]

Sakra chlape, ty seš sympaťák - kdybych to samý co ty, napsal já, byla by to taky pravda:D -já jsem vážně asi ještě nikdy nebyl opravdu "vožralej", ze stužkováku jsem šel docela veselej, přišel jsem domů ve dvě... ovšem soudě podle toho, že jsem pak ještě zapnul počítač a napsal pár příspěvků na fórum, to asi se mnou nebylo tak hrozný:D -nedělám si srandu, opravdu to tak bylo:). Pivo nepiju, ale jinej alkohol mi moc neva (ale fakt tvrdý to není taky nic pro mě - zkrátka piju, co mi chutná:))
to tgfh: Ti do tý kofoly něco přimícháme:D -třeba rum:inlove

grrr - Wizaarde, pokud pojedeš, tak já se taky pokusím udělat všechno proto abych dorazil:D -a pojedem spolu, když se domluvíme, měl bys ke mně teoreticky někde přistoupit:D

Takže popojedem:
Osazenstvo 1. sjezdu ÚV FSHW:
tgfh
Black tgfh
Martin sejnoha
Pas!k
tequilla
a8nr
-HoNY-
Jan Čerbák - toho teda odsud neznáme...
P@pi
Iceboss
Wizaard
záprdek boboco
+
Karel Polívka
Zdeněk Michálek
Mech13
:D

Co Withman? -Brno teda nebere? A proč Smeli není na seznamu?!

ÚV FSHW - Ústřední výbor fóra Světa Hardware:D -sakra to je blbost
wizaard (913)|22.3.2007 22:28
Takže, dnes jsem měl setkání se svým svědomím, bratrem a rodiči a kupodivu si všichni zmínění myslí, že bych měl jet. Takže definitivně - pokud mi do toho nic neočekávaného a vážně důležitého nevletí, přijedu a přijedu rád.

Jen mám drobný problém - brácha by rád jel taky (taky se zajímá o PC, takže vaši společnost rád uvítá, protože on takových lidí moc nepotká, zvlášť když tam bude smetánka fóra, že... :thumb; přezdívkou je obvykle Mallorn, zde na fóru ale registraci nemá), ovšem s tím souvisí dotaz - může jet? A další - je tam kde přespat (protože on se pravděpodobně lehce napije)?

Upřímně, lidi, moc se na to setkání těším a doufám že tedy nepadne. [SIZE="1"]Jinak osobně to budu brát jako poslední aktivitu kolem fóra SHW, protože (nechci, aby to znělo nějak pohrdavě nebo nevděčně) mne působení tady nějak přestalo uspokojovat a naplňovat, možná to souvisí s tím, že mám teď spoustu jiných záležitostí na práci (brigády, internetové stránky, přítelkyni se snažím zase věnovat víc času, ...). Těžko říct. To bylo ale jenom tak na okraj, aby nebyly důvody k debatám.[/SIZE]

2 boboco: Jinak, spoj ještě zjištěný nemám (mj. táta je původem nedaleko Trutnova), ale rád bych jel autobusem.

EDIT: P.S.: Kofolu nemám rád, jedině Coca Colu eventuálně Pepsi.
SmartMole (297)|23.3.2007 00:04
Pánové, to je liga tedy...nevědel jsem, že je to tu abstinenční spolek! :D Celou dobu tento thread sleduji a říkám si mám jet/nemám...no popravdě řečeno teď se mi to nehodí, ale pokud by se něco podobného konalo tak za čtvrt roku, nejspíš bych přijel.

Jsem zvědavý jak to tedy dopadne. Jestli se nakonec půjde do čajovny nebo do metalové knajpy! :D
boboco (1987)|23.3.2007 07:53
pojeď, půjdem do čajovny, když si to tak přeješ:D
-kdo by měl ještě zájem jet? -výzva prakticky pro všechny z tohoto fóra:)

Mohl by dovalit i Radek Hulán, to by byla akce, kterou by možná pár lidí nerozdejchalo:eek: :D :turtle
tgfh (2985)|23.3.2007 09:26
Diskuze se tady vyvíjí zajímavě :)
-Jako Hulana tam 100% NECHCU! To tam radši ani nepojedu, jeho jméno jsi tu ani psát neměl...prosím nějakého modema ať tyto 2 věty smaže (jedna bobocova, jedna moje). Jestli se tam Hulan oběví, bude to pro mě noční můra :mistake

To Wizaard: jo, ať brácha taky přijede :thumb

-Jinak ještě mě zaráží jedna věc:
Co nocleh? Kde budem chrnět? :)
Věřím, že někteří tady vydrží jeden den nejít spát, ale myslím si, že taková akce přemůže každého :thumb :)

Myslím si, že by jsme se mohli ocitnout v prekérní situaci kdy budem sedět někde v restauraci/hospodě/čajovně/kavárně/... a najednou přijde nečekaně únava :stupid :D Co pak? Už vím...vypijem kafe :D

Prostě viděl bych to takto:
Buď v těch 18:00 s tím, že by ICEBOSS zajistil nějakou kavárničku s noclehem...
(Jenom na Frýdeckém náměstí jsou minimálně 3...) -proč jich tam je tolik :notsure

Nebo se domluvit přímo na den...to by si myslím bylo úplně ideální, přijet v 10:00 rano, odjet v 10:00 večer...a nemusíme platit za nocleh.

Lidi to fakt nevydržíte do rána. Silně pochybuji..
boboco (1987)|23.3.2007 10:06
Do rána vydržíme a když ne, dá se přespat na záchytce:D. Tady já nemám práva moda, takže to smáznout nemůžu. Sorry Radku, tak Tě tam prej nechtěj... :D:D:D Víte na koho jsme ale úplně zapomněly?! Na Pavla Kovače:) -Ptal jste se ho někdo, zda by neměl čas?:)
tgfh (2985)|23.3.2007 11:36
Já to zařídím ;)
a8nr (176)|23.3.2007 12:38
Hele, co mě tam pořád píšete? Já jenom napsal, že mi vyhovuje Brno, ne že mi vyhovuje termín (jakože mi velikonoční prázdniny docela hodně nevyhovují, buď bych nejel domů vůbec, což se mi vzhledem k 3,5 dnům nechce, nebo bych jel ve čtvrtek domů, v sobotu do Brna, v neděli domů, v pondělí do Brna). I když pokud bych nejel v neděli domů a v pondělí zpátky, tak by se to možná dalo. Ale co dělat dva svátky v Brně?
SmartMole (297)|23.3.2007 12:51
[quote=boboco]pojeď, půjdem do čajovny, když si to tak přeješ:D
-kdo by měl ještě zájem jet? -výzva prakticky pro všechny z tohoto fóra:)

Mohl by dovalit i Radek Hulán, to by byla akce, kterou by možná pár lidí nerozdejchalo:eek: :D :turtle[/quote]

Já neřekl, že jsem pro čajovnu! :-P
wizaard (913)|23.3.2007 14:36
Palčivý problém s noclehem mě taky trápí - já stoprocentně do rána nevydržím... Ale nápad tgfh na celodenní akci se mi celkem líbí, leč za dokonalý jej taky nepovažuju, ale klidně bych se ho tak zúčastnil. Když už jsem se jednou rozhodl, tak prostě jedu! :)
boboco (1987)|23.3.2007 14:37
[quote=SmartMole]Já neřekl, že jsem pro čajovnu! :-P[/quote]
To je jedno, já tu záměrně zkresluju informace:D
tgfh (2985)|23.3.2007 18:00
My s Wizaardem mluvíme asi do větru nebo co :mistake :)
Tak jak to bude s noclehem? :hmm
ICEBOSS (3435)|23.3.2007 18:27
[quote=Petr S.]Fakt skvělý nápad, mooc se mi líbí, jen škoda že je Brno ode mě taky celkem daleko a mám poslední dobou strašně mooc práce. Takže asi bohužel... Snad příště

Taky si myslím, že je celkem škoda, že se sraz nekoná trošku oficiálněji. Možná by stálo i za úvahu to nepojmout jen jako "chlastačku", ale třeba i trošku více seriózněji Zní to podivně, já vím... [/quote]
s.e.r.i.o.z.n.e.j.i.? No comprendo senor... Seriozni jsem tady, nemuzu mit v postu vic nez 10 smajliku. Takze z tyhle citace jsem musel 35 smajliku rucne smazat. :mad:

neberte to jako chlastacku, ale jako teambuilding :-DDDDD. Prednasky o linuxu a kvantove mechanice necekejte ;o)

[quote=mech13]tak pisu svuj tisicty prispevek to snad ani neni pravda ze tu uz otravuju tak dlouho

s tim srazem vubec nevim, spis to vypada ze ne. termin se mi vubec nehodi, byt obycejny tyden tak by to snad i nejak slo, jenze ony jsou hned v pondeli velikonoce takze mam mizivou sanci dostat se do brna a jeste mnohem horsi by bylo dostat se pak dom... taky byste museli ukecat pritelkyni at ozeli jeden vecer se mnou[/quote]
a tem starsim by se zase nehodil pracovni tyden... na velikonoce kasli, ty sou pro decka a z kromerize to mas do brna chvilku autobusem. o prazdninach jsem tam tyden byl. pritelkyni ti klidne na jeden vecer pohlidam, ale nevim, jestli by jeste pak chtela zpatky :p

[quote=wizaard]
Upřímně, lidi, moc se na to setkání těším a doufám že tedy nepadne. Jinak osobně to budu brát jako poslední aktivitu kolem fóra SHW, protože (nechci, aby to znělo nějak pohrdavě nebo nevděčně) mne působení tady nějak přestalo uspokojovat a naplňovat, možná to souvisí s tím, že mám teď spoustu jiných záležitostí na práci (brigády, internetové stránky, přítelkyni se snažím zase věnovat víc času, ...). Těžko říct. To bylo ale jenom tak na okraj, aby nebyly důvody k debatám.

2 boboco: Jinak, spoj ještě zjištěný nemám (mj. táta je původem nedaleko Trutnova), ale rád bych jel autobusem.

EDIT: P.S.: Kofolu nemám rád, jedině Coca Colu eventuálně Pepsi.[/quote]
Coca Colu maji vsude...
Za salinama a za zenskyma se nebeha, za chvili jede dalsi. Chci rict, ze pritelkyne jeden vecer vydrzi... a kdyz nevydrzi, tak je to jeji problem. Pokud ma bracha registraci na foru (jakoze ma) tak samozrejme prijet muze...

[quote=boboco]pojeď, půjdem do čajovny, když si to tak přeješ
-kdo by měl ještě zájem jet? -výzva prakticky pro všechny z tohoto fóra

Mohl by dovalit i Radek Hulán, to by byla akce, kterou by možná pár lidí nerozdejchalo[/quote]
Cajoven mame v brne hromadu. kdyz prijedete driv (treba v 16), tak vas klidne do nejaky dotahnu. Hulan by byl krutej, ale obavam se, ze by me u stolu nesnesl a brzy by odesel :(

[quote=tgfh]
Co nocleh? Kde budem chrnět?
Věřím, že někteří tady vydrží jeden den nejít spát, ale myslím si, že taková akce přemůže každého

Prostě viděl bych to takto:
Buď v těch 18:00 s tím, že by ICEBOSS zajistil nějakou kavárničku s noclehem...

Lidi to fakt nevydržíte do rána. Silně pochybuji..[/quote]
Kalit pres den? si upadl... ja
1. vstavam vecer
2. kalim v noci

3. co je frydecke namesti? to neznam :-DDDD

4. Pokud vam bude stacit zem s kobercem nebo nejaky kanape, tak neni problem... 5 lidi nekam nacpu

Jinak unava se resi tak, ze az nas ve 4 rano vyhodi z hospody (zaviracka), tak pujdem do nonstopu a tam pockame na svitani :thumb

[quote=boboco]Do rána vydržíme a když ne, dá se přespat na záchytce. Tady já nemám práva moda, takže to smáznout nemůžu. Sorry Radku, tak Tě tam prej nechtěj... Víte na koho jsme ale úplně zapomněly?! Na Pavla Kovače -Ptal jste se ho někdo, zda by neměl čas?[/quote]
-HoNY- by ti o brnenske zachytce mohl vypravet...

[quote=tgfh]Já to zařídím [/quote]
pOOla by byl hustej, nekdo mu napiste :)

[quote=a8nr]Hele, co mě tam pořád píšete? Já jenom napsal, že mi vyhovuje Brno, ne že mi vyhovuje termín (jakože mi velikonoční prázdniny docela hodně nevyhovují, buď bych nejel domů vůbec, což se mi vzhledem k 3,5 dnům nechce, nebo bych jel ve čtvrtek domů, v sobotu do Brna, v neděli domů, v pondělí do Brna). I když pokud bych nejel v neděli domů a v pondělí zpátky, tak by se to možná dalo. Ale co dělat dva svátky v Brně?[/quote] NJ, tak to asi nepojedes domu :D Budeme parit v nedeli Anihilaci
mech13 (5526)|23.3.2007 18:46
[QUOTE=ICEBOSS]a tem starsim by se zase nehodil pracovni tyden... na velikonoce kasli, ty sou pro decka a z kromerize to mas do brna chvilku autobusem. o prazdninach jsem tam tyden byl. pritelkyni ti klidne na jeden vecer pohlidam, ale nevim, jestli by jeste pak chtela zpatky :p[/QUOTE]
z Kromerize jezdi neco casto, jenze nebydlim primo v KM ale v takove prdeli v okresu KM a posledni autobus projizdi v patek ve 4 a pak az v pondeli rano:D
dival sem se na busy z KM a neco by jet mohlo, uvidim... treba to nejak vymyslim, uz sem psal tgfh, nic neslibuju, mozna jo, mozna ne. 14 dni je dlouha doba, nevim co budu delat zitra:rolleyes:
//urcte by se ji zpatky chtelo;)
wizaard (913)|23.3.2007 20:27
[QUOTE=ICEBOSS]Coca Colu maji vsude...
Za salinama a za zenskyma se nebeha, za chvili jede dalsi. Chci rict, ze pritelkyne jeden vecer vydrzi... a kdyz nevydrzi, tak je to jeji problem. Pokud ma bracha registraci na foru (jakoze ma) tak samozrejme prijet muze...

4. Pokud vam bude stacit zem s kobercem nebo nejaky kanape, tak neni problem... 5 lidi nekam nacpu[/QUOTE]
Jasně, s kolou není problém ;). A brácha by dorazit měl, já každopádně určitě.

Jinak, pokud je to možné, předem bych se do "noclehárny u ICEBOSSe" hlásil společně s bratrem (i když u něj je klidně možný nonstop provoz ;)). Zem (i bez koberce) pod střechou by bohatě stačila.
P@pi (1519)|23.3.2007 21:28
Nu dobrá, taky beru případného fleka u ledového muže. Díky :thumb.

Jak to tam vypadá? Mám si brát spacák (to snad nebude tak velkej problém)? Rád bych se vyspal bez modřin :sleep.
ICEBOSS (3435)|23.3.2007 21:43
[quote=P@pi]Nu dobrá, taky beru případného fleka u ledového muže. Díky :thumb.

Jak to tam vypadá? Mám si brát spacák (to snad nebude tak velkej problém)? Rád bych se vyspal bez modřin :sleep.[/quote]
pucim ti svetr pod hlavu... :D
P@pi (1519)|23.3.2007 21:46
[QUOTE=ICEBOSS]pucim ti svetr pod hlavu... :D[/QUOTE]
No ne... tak to jsem nečekal. Podepíšeš mi ho? :D

Tak jak to tam vypadá? Jestli je tam normální podlaha (lino, dřevěná, dlaždice) nebo nějakej beton... Nerad bych vypadal po vyspání jak otrhanec. Radši se zeptam než abych si zničil oblečení :idea...
ICEBOSS (3435)|23.3.2007 22:13
mate na vyber. do kancelare (koberec a mirne hucici server) vas namackam tak 4... ke me do bytu (staveniste) vas namackam klidne 10. jsou tam parkety... a vsude je prach, ptz zednici, elektrikari... zem bych utrel, ale i tak kdyztak deku s sebou :D. Pred chlastackou to u me muzete slozit :rolleyes:

svetr podepisu :D, vezmu si pletaci prizi a vypletu ti do nej intel :thumb:cool::cool::D
P@pi (1519)|23.3.2007 22:28
[QUOTE=ICEBOSS]mate na vyber. do kancelare (koberec a mirne hucici server) vas namackam tak 4... ke me do bytu (staveniste) vas namackam klidne 10. jsou tam parkety... a vsude je prach, ptz zednici, elektrikari... zem bych utrel, ale i tak kdyztak deku s sebou :D. Pred [SIZE="3"]chlastackou[/SIZE] to u me muzete slozit :rolleyes:[/QUOTE]

Neříkej tomu tak, odradíš půlku zdejší populace...
Myslíš server s tvýma SCSI diskama: Tomu říkáš mírně? Měl jsem tu možnost 10k SCSI disky slyšet v praxi... to už je lepší spát na ulici, i tam je větší klid :p. Ale zase tam je teplo... :notsure

[QUOTE=ICEBOSS]svetr podepisu :D, vezmu si pletaci prizi a vypletu ti do nej intel :thumb:cool::cool::D[/QUOTE]

Yop super. A na záda logo Alienware prosím :inlove. Provedení v černej barvě. Velikost tak mezi M a L.

(sakra deset obrázků na jednu zprávu... to sou mi limity. Jak tě mam quotovat, když tam máš smajla za smajlem? :-)))

Abych nezapomněl, díky za nocleh.
tgfh (2985)|23.3.2007 22:36
No tak já si taky rezervuji 2 místečka na zemi :) - pokud teda jsou ještě nějaké volné, pokud ne, lehnu si na wizaarda a brácha si lehne na bráchu od wizaarda... :D - ideální kombinace :D

-ICEBOSSi už jsi vybral konkrétně nějakou restauraci/hospodu/čajovnu/kavárnu/... ?
ICEBOSS (3435)|23.3.2007 23:16
[quote=tgfh]No tak já si taky rezervuji 2 místečka na zemi :) - pokud teda jsou ještě nějaké volné, pokud ne, lehnu si na wizaarda a brácha si lehne na bráchu od wizaarda... :D - ideální kombinace :D

-ICEBOSSi už jsi vybral konkrétně nějakou restauraci/hospodu/čajovnu/kavárnu/... ?[/quote]
este ne :), este nevim pocet lidi... Ale imho modra ruze by mohla byt OK, takova normalni hospa, prijemna obsluha, dobry ceny, jidlo do 4 do rana, zadna extra hlasita hudba = clovek nemusi nic prervavat :stupid

jestli nekdo prijede driv a bude chtit do cajovny, rad bych to vedel driv nez: "ahoj icy, sme tady" :rolleyes:


[quote=P@pi]Neříkej tomu tak, odradíš půlku zdejší populace...
Myslíš server s tvýma SCSI diskama: Tomu říkáš mírně? Měl jsem tu možnost 10k SCSI disky slyšet v praxi... to už je lepší spát na ulici, i tam je větší klid :p. Ale zase tam je teplo... :notsure
[/quote]
moje SCSI disky jsou docela tichy - hlucnej je 450W levicom... a teplo tam bude teprve az vymenim tulene s SDRAM za P4 a RIMMky :cool::D