reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Laboratoř 16.06.2010: Jagged Alliance

Tarman (35)|21.6.2010 09:18
Tak to je smutný kino. Asi jsem právě přestal soutěžit v laboratoři. Upozornění v aktualitách mě vždy dalo najevo, že nějaká ta hádanka je. Posílat si upozorňující maily mi nepřijde šťastné, SPAMu je na netu dost i bez toho.
Tarman (35)|21.6.2010 09:22
A jěště dodam: Proč u té aktuality, o tom, že už na nové hádanky nebudete upozorňovat, neni možnost to komentovat, jako u jiných aktualit? Bojíte se nevole? Spíš než anketu o používání defragmentace, bych dal anketu o upozorňování na nové hádanky v laboratoři...
Richmond (8084)|21.6.2010 09:40
Nastavte si e-mailové upozorňování na nové hádanky: Herní nostalgie | HW komponenty
Tarman (35)|21.6.2010 13:32
Tomu říkam odpověď... Nenapsal jsem něco o tom, že další spam do mailu nechci? Do mailu se dívám, kdoví jestli jednou za den, spíše míň. Na hlavní stránce SW jsem mnohem častěji. (Když to jde)

edit: No možná nějaké nové kousky starého psa i naučíte. Edit mě předtím nenapadl. :-D
Richmond (8084)|21.6.2010 14:41
Snad kazdy freemail umoznuje filtrovani - staci nastavit pravidlo, kdy se mail s urcitymi znaky v subjektu da preposlat na mobilni mail jako sms a nasledne nastavit pravidlo misto preposilani na mazani - tim docilime upozorneni na mobil a zaroven smazeme spam ;)
athens (724)|21.6.2010 14:47
No promiň ale zapamatovat si že každé pondělí a středu je Laboratoř SHW přece není tak těžké. Když to víš tak proč by jsi chtěl být nějakým způsobem upozorňován :stupid
Sommer (384)|21.6.2010 14:52
Přesně tak. Pokud navštěvuješ hlavní stránku tak často, tak už bys to mohl vědět (každé pondělí a středu) ;)